PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cordoba 2000 merkezi kilit beyni

tünelci
06-10-2015, 10:33
2000 Cordoba merkezi kilit beyini nerede acaba yerini bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim. Teşekkürler.

ismail
06-10-2015, 10:44
tünelci kardeşim uzaktan kumandalı merkezi kilit kontrol ünitesi olarak resimdeki 1 nolu parça gözükmekte

http://www.partsbase.org/media/images/seat/9d9edffd89ee3425d92a9095bbfc8056.png

tünelci
06-10-2015, 11:32
İsmail bey ilginiz için teşekkür ederim. Bir sorum daha olacak acaba bu beyine ulaşmak için kilometre gösterge saatini mi sökmek gerekir. Yardımınız için teşekkürler.

ismail
06-10-2015, 12:18
İsmail bey ilginiz için teşekkür ederim. Bir sorum daha olacak acaba bu beyine ulaşmak için kilometre gösterge saatini mi sökmek gerekir. Yardımınız için teşekkürler.

rica ederim kardeşim
yeri ile ilgili tam bir bilgim olmamasına karşın senin de yazdığın gibi gösterge paneli arkasında olacağını tahmin ediyorum
sana zahmet olmazsa bir ricam olacak
"Alıntı yapmak sureti ile soru / cevap yazabilirsen hem daha düzenli hem daha anlaşılır olur
ayrıca yukarıda bildirimleriniz kısmında "mesajınızdan alıntı yapıldı" şeklinde uyarı verir
veya / yada
etiketleme yaparak mesaj yazarsan ulaşmak istediğin kişinin daha çabuk haberi olur
etiketleme yapmak için kullanıcı adı önüne @ işareti eklemen yeterli olacaktır
etiketlemeyi yada alıntıyı aynı anda kullanmana gerek yok
zira her iki taraftan da bildirim gelmekte
birinden birini kullanman yeterlidir
eline sağlık
teşekkürler

tünelci
06-10-2015, 12:30
rica ederim kardeşim
yeri ile ilgili tam bir bilgim olmamasına karşın senin de yazdığın gibi gösterge paneli arkasında olacağını tahmin ediyorum
sana zahmet olmazsa bir ricam olacak
"Alıntı yapmak sureti ile soru / cevap yazabilirsen hem daha düzenli hem daha anlaşılır olur
ayrıca yukarıda bildirimleriniz kısmında "mesajınızdan alıntı yapıldı" şeklinde uyarı verir
veya / yada
etiketleme yaparak mesaj yazarsan ulaşmak istediğin kişinin daha çabuk haberi olur
etiketleme yapmak için kullanıcı adı önüne @ işareti eklemen yeterli olacaktır
etiketlemeyi yada alıntıyı aynı anda kullanmana gerek yok
zira her iki taraftan da bildirim gelmekte
birinden birini kullanman yeterlidir
eline sağlık
teşekkürler

abi ilgin için teşekkür ederim. ben biraz önce başka bir konuda @ işareti ekleyip yazdım ama moderatör onayı falan gerekli gibi birşey yazdı uyarıda. Teşekkürler.

ismail
06-10-2015, 12:36
abi ilgin için teşekkür ederim. ben biraz önce başka bir konuda @ işareti ekleyip yazdım ama moderatör onayı falan gerekli gibi birşey yazdı uyarıda. Teşekkürler.

rica ederim kardeşim
yeni kullancılarda "Alıntı yada etiketleme yaptığında onay istiyor doğrudur
ben onayladım

tünelci
06-10-2015, 12:41
rica ederim kardeşim
yeni kullancılarda "Alıntı yada etiketleme yaptığında onay istiyor doğrudur
ben onayladım

Eyvallah abi sağol.

ismail
06-10-2015, 13:16
Eyvallah abi sağol.

sende sağolasın

tünelci
13-10-2015, 16:14
Arkadaşlar ben ne yaptıysam merkezi kiliti uzaktan kumanda ile çalıştıramadım. Tavsiyesi olan arkadaşları bekliyorum.

karapanter21
13-10-2015, 21:39
daha öncedemi kumanda calısmıyordu?? eğer yeni bi sorunsa bence kumandanın pili bitmiş olabilir

adige58
14-10-2015, 03:13
Oto anahtarcı ya gidip anahtarı kontrol ettirin makina ile kontrol ediliyor . kolay gelsin

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tünelci
14-10-2015, 07:03
daha öncedemi kumanda calısmıyordu?? eğer yeni bi sorunsa bence kumandanın pili bitmiş olabilir

En azından ben aldığımdan beri çalışmıyor :)

tünelci
14-10-2015, 07:04
Oto anahtarcı ya gidip anahtarı kontrol ettirin makina ile kontrol ediliyor . kolay gelsin

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oto anahtarcı sadece anahtarla ilgili olan arızayamı bakar ya da diyelim ki alıcıda arıza var ise bunuda yapıyorlar mı?