PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cordoba 2004 tdı çalışmama sorunu

Abdullah66
17-10-2015, 23:23
Abiler araçta 2-3 seferdir basima gelen bi olay var sorunu anlayamadım sanayiye götürme fırsatımda olmadı henüz araç ya ilk marşa bastığımda yada giderken stop edip çalışmıyor bi süre önce aynı sorunu yaptı 4-5 kere marşa basınca çalışmıştı giderken stop etti ve ne yaptıysam hiç çalışmadı son çare olarak vurdurarak çalıştırdım sorun ne olabilir daha önce başına gelen varsa yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

ismail
18-10-2015, 23:18
Abdullah66 kardeşim geçmiş olsun
akü zayıflamış olabilir mi
zira vurdurarak çalıştı ise marş motoru hızı yavaş kalıyordur

Abdullah66
19-10-2015, 06:28
Akü gayet iyi çeviriyor abi aküyle ilgili bi sıkıntı oldugunu sanmıyorum ama sorunun ne olduğunuda henüz çözemedim

ismail
20-10-2015, 14:29
Akü gayet iyi çeviriyor abi aküyle ilgili bi sıkıntı oldugunu sanmıyorum ama sorunun ne olduğunuda henüz çözemedim

kardeşim o zaman bosch car service te enjektör, turbo, vakum pompası tarzı parçaların kontrolünü yaptırmanı tavsiye ederim
sana zahmet olmazsa bir ricam olacak
"Alıntı yapmak sureti ile soru / cevap yazabilirsen hem daha düzenli hem daha anlaşılır olur
ayrıca yukarıda bildirimleriniz kısmında "mesajınızdan alıntı yapıldı" şeklinde uyarı verir
veya / yada
etiketleme yaparak mesaj yazarsan ulaşmak istediğin kişinin daha çabuk haberi olur
etiketleme yapmak için kullanıcı adı önüne @ işareti eklemen yeterli olacaktır
etiketlemeyi yada alıntıyı aynı anda kullanmana gerek yok
zira her iki taraftan da bildirim gelmekte
birinden birini kullanman yeterlidir
eline sağlık
teşekkürler