PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2001 toledo enjektör yardım

rinkey
30-10-2015, 23:06
sa beyler 2001 model toledom var chip tuning audi a6 2.5 turbosu taktırdım uzun ugraslardan sonra ama araba bi türlü düzen tutmadı 2000 devire kadar araba ölü 2000den sonra ucak gibi avusturyada tamirden anlayan pek usta yok enjektörler yetersiz kalıyor araba tam gücünü yansıtamıyor benim görüsüm bu.yeni enjektör takmak istiyorum.bilgisi olan varsa yardım edebilirmi hangi enjektör takmalıyım yada hangi enjektörler uyumlu.

ismail
02-11-2015, 09:00
v.a.s. rinkey kardeşim sadece enjektör ile bu işi çözebileceğini düşünmüyorum
çünkü senin aracın motorununun ejektörleri asz veya arl motordaki gibi pd enjektör değil
yakıt pompasını da değiştirmen gerekebilir
ayrıca büyük turbo büyük güç verir büyük güç te yüksek devirlerde olur
fakat düşük devirlerin cansız kalır bu da normal bir durumdur
tavsiyem orijinal turbosu ile sadece yazılım yaptırmak suretiyle aracın beygir gücü ve tork unu güçlendirmendir

rinkey
04-11-2015, 19:56
cvp icin tskler arac suan saten chip tuningli 180 190 beygir dahada cıkmıyor enjektorve pompa degişmeden benim ögrenmek istedigim hangi markammodel enjektörve pompa almalıyım.eger satılmıyorda orjınal enjektorve pompaya ayar gececekse onu burda yapacak kimseyi bulamam.ama satılıyosa alıp taktırabilirim

ismail
05-11-2015, 08:57
cvp icin tskler arac suan saten chip tuningli 180 190 beygir dahada cıkmıyor enjektorve pompa degişmeden benim ögrenmek istedigim hangi markammodel enjektörve pompa almalıyım.eger satılmıyorda orjınal enjektorve pompaya ayar gececekse onu burda yapacak kimseyi bulamam.ama satılıyosa alıp taktırabilirim

rica ederim kardeşim
maalesef orijinali haricinde enjektör ve pompa değiştirme konusunda bilgim yok
sana zahmet olmazsa bir ricam olacak
"Alıntı yapmak sureti ile soru / cevap yazabilirsen hem daha düzenli hem daha anlaşılır olur
ayrıca yukarıda bildirimleriniz kısmında "mesajınızdan alıntı yapıldı" şeklinde uyarı verir
veya / yada
etiketleme yaparak mesaj yazarsan ulaşmak istediğin kişinin daha çabuk haberi olur
etiketleme yapmak için kullanıcı adı önüne @ işareti eklemen yeterli olacaktır
etiketlemeyi yada alıntıyı aynı anda kullanmana gerek yok
zira her iki taraftan da bildirim gelmekte
birinden birini kullanman yeterlidir
eline sağlık
teşekkürler