PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : aranıza yeni katıldım bi kaç sorum var?

Yavuz51
07-01-2016, 22:31
2004 tdi cordoba signo
aracımın 4 kapısınıda açıyorum tavan lambası yanmıyor sigortası atmış olabilirmi? elektrikçye gittim dört kapınında motoru değişecek dediler
bu zamana kadar hep benzinliaraç kullandım ilk defa dizel araca biniyorum yakıtı nerden almalıyım nelere dikkat etmeliyim
yakıt deposunun ağzında bi tuş var ne işe yarıyor
emniyet kemer ikazı varmı

FR610
07-01-2016, 22:47
Öncelikle hoş geldiniz benzini shellden mozutu opet demişler emniyet kemeri ikazı vardır diye düşünüyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

mrtmtlu
08-01-2016, 01:36
Öncelikle hayırlı uğurlu olsun.. Kazasız belasız sürüşler dilerim kardeşim.. Aynı ışık sorunu bende de var.. Düğmesine basınca yanıyor ama kapılar açılınca yanmıyor.. Tüm sigortalarım da sağlam aldığımda kontrol etmiştim.. Bence vw grubuna bakan bir elektrikçiye yeniden danış..
Babamda da bende de dizel var.. Belki yirmi yıldan fazladır aynı bp istasyonundan alır bende petrol ofisinden alıyorum arabamı aldığımdan beri.. Eğer çok performans ve hız meraklısı değil isen dizeli seveceksin.. :)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

seat ES
08-01-2016, 14:24
hayırlı olsun aracınız ,Belki sigorta olabilir.bence en iyi akaryakıt istasyonu shell , yakıt deposunun ordaki tuş ise benim arabam benzinli yedek depo yu açıyormuş sizinkide öyledir tahminim

Kadolf
08-01-2016, 19:54
2004 tdi cordoba signo
aracımın 4 kapısınıda açıyorum tavan lambası yanmıyor sigortası atmış olabilirmi? elektrikçye gittim dört kapınında motoru değişecek dediler
bu zamana kadar hep benzinliaraç kullandım ilk defa dizel araca biniyorum yakıtı nerden almalıyım nelere dikkat etmeliyim
yakıt deposunun ağzında bi tuş var ne işe yarıyor
emniyet kemer ikazı varmı
Normalde yanıyorsa sigorta değildir. Belliki sensörlerden biri arızalanmış veya su almış diğerlerine de kısa devre yapıyor olabilir. İyi bir elektrikçiye git aracım başındada bekle derim. Yakıt olarak da tercihi kendin belirle ve ordan cayma tabi bu tercih kesinlikle 2.sınıf markalar olmasın netoil sunpet gibi.. Mesela Total çok iyidir. Opet Shell dizelde iyi markalar. Kafana hangisi yatarsa birini seç ve kesinlikle sadece onu kullan uzun ömürlü motorda sıkıntı yaşamassın.

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi