PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bosch Car Service'ta %30 İndirim (MTV Kampanyası)

yasaminonuru
09-01-2016, 00:20
Arkadaşlar malum MTV dönemindeyiz. Vergisini Maximum kart ile ödeyenlere 200 TL ve üzeri ödemeleri için 3 taksitin yanı sıra forumda bir çok arkadaşın da gittiği Bosch Car Service'ta 30 Haziran 2016 tarihine kadar kullanılmak üzere %30 periyodik bakım indirimi ve ücretsiz check-up imkanı sunuluyormuş. Benim gibi bakımı bu tarih aralığına denk gelenler değerlendirebilir.

mtatgin
09-01-2016, 00:54
az farkla kaçtı bakım indirimi :)

hattrick
09-01-2016, 00:55
kredi kartı ne ocaklar söndürüyor...kredi kartına yönlendirip gunaha sokup indirim mi yapıyorlar...kalsın almim...mtvni peşin öde kurtul

hattrick
09-01-2016, 01:30
++++kredi kartına yönlendirip indirim yapılan yerden ustadan hayr işcilik bekleme...5 kuruş fazla veririm adam gibi bakıma sokarım.günümüz şartlarında indirim peşinde koşan adamlar olduk :D altımızda hepimizde son model araçlarımız var.................

Morto779
10-01-2016, 19:19
Arkadaşlar merhaba 2015 fr aracımla ufak bir kaza geçirdim sol ayna ilr sol çamurluk hasar aldı sizlere danışmak istedim çarpan araç ile tutanak tuttuk biliyosunux hasar alan araç herzaman türkiye şartlarında madur kendi işini kendin çözmek zorunda kalıyosun şimdi tutanak ile gidip araci kaskodan yaptırıp kaskodanmı bozdurayım yoksa elden aynayı ve çamurlugu temin edip elden mi yaptırmam mantıklı olur izmirde vosmer e yarın fiyatlarını sorucam fiyatlarınıda bilmiyorum acıkçası

Leon 1.4 fr

Chrispaul
10-01-2016, 19:36
Axess ile MTV ödemeniz hem taksitli hem sürprizli!

1-31 Ocak 2016 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisi'ni Axess ile ödeyenler, hem 300 TL ve üzeri işlemlerde 3 taksit fırsatından hem de Autowax'dan seçili hizmetlerde %55' varan indirim fırsatından yararlanıyor!

Kampanya detayları:

Akbank Direkt İnternet, Akbank Direkt Mobil, Akbank ATM’leri, Akbank Telefon Şubesi, Akbank Şubeleri veya Gelir İdaresi Başkanlığı (http://www.gib.gov.tr) üzerinden yapılan 300 TL ve üzeri kredi kartı ödemeleri tek çekim olarak gerçekleşecek olup, ödemeler kredi kartına 3 taksit olarak yansıyacaktır.
Taksitli işlemlere vade farkı yansıtılmayacaktır.
Kampanyadan Axess, Wings, Free, Axess KOBİ, Axess Business, Wings Business, Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir.
Free için bu kampanyaya katılım ücretsizdir.
Autowax bayilerinde Boya Çizik Giderme, Parlatma ve 6 Kat Etkili Boya Koruma işlemlerinden toplam 420 TL yerine 190 TL ödeyerek; Antibakteriyel, Detaylı Hijyenik İç Temizlik ve Ozon Makinesi ile Dezenfektasyon işlemlerinden ise toplam 400 TL yerine 190 TL ödeyerek yararlanacaktır. Autowax bayilerinde yukarıda belirtilen hizmetlerden %55’e varan indirim fırsatıyla faydalanabilmek için müşterilerin; MTV ödemesini Akbank tahsilat kanallarından vadesiz hesapları veya kredi kartları aracılığıyla ödemeleri durumunda işlem dekontlarını, Gelir İdaresi Başkanlığı (http://www.gib.gov.tr) üzerinden Akbank kredi kartlarıyla ödeyen müşterilerin ise ödeme alındı belgelerini Autowax’a ibraz etmeleri gerekmektedir.
Autowax bayilerinde kampanya dahilindeki araç bakım hizmetlerinden indirimli yararlanabileceğiniz son tarih 30 Nisan 2016'dır.
Akbank kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

axess kart ile ödemede de böyle bir kampanya var.

bambam11
10-01-2016, 19:41
Kredi ile alınan araçtan da Hayır gelmez. Alacaksan nakit alcan. Taksit faiz sıkıntı

Chrispaul
10-01-2016, 19:51
Kredi ile alınan araçtan da Hayır gelmez. Alacaksan nakit alcan. Taksit faiz sıkıntı

şimdi hocam o mantıkla millet kredi çekip ev alıyor ki şu zamanda 100 insanın 90 ı bu şekilde alıyor evi o zaman aldığı evde sıkıntı :) çok derin konular bunlar.

vvolkann
10-01-2016, 21:29
Keşke hiç birimiz bulaşmasak ama malesef günümüz şartlarında bir yerden miras kalmadığı sürece bankaya uğramadan ev araba almak çok zor ALLAH (cc) hepimizin günahlarını affetsin

SM-T210 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bambam11
11-01-2016, 09:20
şimdi hocam o mantıkla millet kredi çekip ev alıyor ki şu zamanda 100 insanın 90 ı bu şekilde alıyor evi o zaman aldığı evde sıkıntı :) çok derin konular bunlar.

Ben kendim kredi kartı taksitini dibine kadar kullanıyorum. Ama dini yorumlarken objektif olmak lazim. Simdi kredi kartini kullanmasak da olur durumlarinda taksit faiz vs uygun degil dedikten sonra araba ev alımında "napalım mecbur baska turlu alamiyoruz" yorumu dogru bir yorum olmuyor.

siah
11-01-2016, 10:07
harama helal demekde helale haram demekte aynı derecede yanlıştır.. Allahın meşru kıldığını gayrimeşru göstermek gayrimeşru kıldığını meşrulaştırmak hiçbir insana hak değil. Faizde kredide haramdır bu noktada beis yok...

SekoLive
11-01-2016, 12:43
mtv kampanyası konusu dıye girdim fetva hattına dönmüş

ismail
11-01-2016, 14:00
garantisi bitip aracı manuel olan herkese tavsiye ederim

uğurtürkmen
11-01-2016, 15:15
Arkadas iyi niyetle indirim olayından faydalanalım diye bir konu açmış detayları paylaşmış ısıne gelen gıtsın yaptırsın gelmeyen yaptırmasın herkesın dusuncesı ınancı farklı olabılır ki foruma kredi faiz haramdır diye konu açmanında bir yasağı sakıncası yok bıldıgım kadarı ıle buraya kart soyle boyle yazmanın ne anlamı var ac Bır konu görüsünü yaz burada bunu yazmak anlamsız geldı bana ( tabıkı benım düşüncem)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Emre
11-07-2016, 12:13
Mtv 2016 Temmuz dönemi geldi çattı, ödedik gitti.. iş bankası 3 taksit yapıyor + bosch car servisinede %30 isk devam ediyor..

ersnbzkrt
11-07-2016, 12:55
Mtv 2016 Temmuz dönemi geldi çattı, ödedik gitti.. iş bankası 3 taksit yapıyor + bosch car servisinede %30 isk devam ediyor..
Sadece iş bankasından ödeyenlere mi indirim var [emoji16]

CNR
11-07-2016, 13:11
Bu devirde kim peşin parayla ev, araba alıyor ki? Hepimiz cayır cayır yanacağız o zaman.

Emre
11-07-2016, 13:23
Sadece iş bankasından ödeyenlere mi indirim var [emoji16]

başka bankalarda ne var bilmiyorum kanka bakmak lazım :)

mtv 2016 diye aratınca bu konu çıkmıştı yalnız konudaki mesajları yeni farkettimde başka yerlere gitmiş ;)

ersnbzkrt
11-07-2016, 13:34

mtv 2016 diye aratınca bu konu çıkmıştı yalnız konudaki mesajları yeni farkettimde başka yerlere gitmiş ;)
Hiç girme o konulara çıkmazsın [emoji16]

salimok
11-07-2016, 14:22

Garanti kartlarıyla ödemelere de 3 taksit + %25 samsung indirimi

OzMusti
11-07-2016, 14:31
Bonus kartlara taksit ve sonax indirimi var.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi