PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : [ YARDIM ] İlk aracım (Seat leon 1.4 125bg)

BicerSS
27-01-2016, 18:53
İlk aracım almadan önce araştırmalar yaptım ses konusunda hep şikayetler filan vardı ben bu araca hangi tür bakımları yapmalıyım ne sıkliklikla yapmalıyım hiç bişi bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim

Discovery Elite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

YusufTekiroğlu
27-01-2016, 18:56
Öncelikle aracın hayırlı olsun. Kazasız belasız günlerde. Ses konusunda herkesi şikayetleri var. Ben aracı alalı 3 hafta oldu henüz bir trim sesiyle karşılaşmadım. Forumu araştırırsan bazı seslere çözüm bulan abilerimiz var onlar sana yardımcı olacaktır

CnRDoA
27-01-2016, 19:10
Saat Leon :) ismail abimiz duzeltir konu basligini :)

BicerSS aracin hayirli olsun. Oncelikle bakimdan ziyade aracini daha guzel gosterecek degisiklikler yapmalisin bana kalirsa. Mesela on tamponu ve arka tamponu siyaha kaplatabilirsin plakalarin oldugu bolumleri. Daha sonra egzos ucu taktirabilirsin. APP plaka ve pleksi plakalik yaptirabilirsin. Difuzor ve ruzgarlikla aracin bambaska bir hal alir.

BicerSS
27-01-2016, 20:03
Arka ve ön tamponu siyaha kaplat derken

MeTuRuZ
27-01-2016, 20:08
Hayırlı olsun kazasız belasız

ersnbzkrt
27-01-2016, 20:27
Plaka arkasını ve alt kısmı bu şekilde kaplatabilirsin demiş arkadaş. Bu benim araç bendede kaplı ve aynalar boyalı. Ama arka tamponu kaplatma derim zira ince plastik olduğu için o kısım, dalgalanmalar com ortaya çıkıyor.
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160127/816edcd5d7ee7303aedd9e573307b6e7.jpg

bravoleonfr
27-01-2016, 20:42
Hayirli olsun bizim 125 lik fr lar cogaliyo hadi hayirlisi

Onrgdkkaya
27-01-2016, 20:47
Hayırlı olsun kazasız sürüşler

BicerSS
27-01-2016, 22:43
Plaka arkasını ve alt kısmı bu şekilde kaplatabilirsin demiş arkadaş. Bu benim araç bendede kaplı ve aynalar boyalı. Ama arka tamponu kaplatma derim zira ince plastik olduğu için o kısım, dalgalanmalar com ortaya çıkıyor.
Abi bu kaplamalarin bi adı varmıdır acaba
Yorum yapan diğer arkadaşlar çok teşekürler Allah kazasız bela vermesin

BicerSS
27-01-2016, 22:58

ismail
27-01-2016, 23:54
Saat Leon :) ismail abimiz duzeltir konu basligini :)

BicerSS aracin hayirli olsun. Oncelikle bakimdan ziyade aracini daha guzel gosterecek degisiklikler yapmalisin bana kalirsa. Mesela on tamponu ve arka tamponu siyaha kaplatabilirsin plakalarin oldugu bolumleri. Daha sonra egzos ucu taktirabilirsin. APP plaka ve pleksi plakalik yaptirabilirsin. Difuzor ve ruzgarlikla aracin bambaska bir hal alir.

eyvallah kardeşim sağolasın
BicerSS kardeşim aracın hayırlı olsun
aracın yıllık veya 15 bin km lik bakımı var
hangisi önce dolarsa
zaten ekranda uyarı verir
yılı dolarsa bakıma şu kadar gün kaldı
km dolarsa bakıma şu kadar km kaldı şeklinde

meht
27-01-2016, 23:57
hayırlı olsun kardeşim, yaşına göre şanslısın güzel aracın olmuş, kazasız belasız kullan. bu arada zaten bu tampon kaplamaları, ekler vs zamanla Allahın emri gibi oluyor, kitabına uyuduruyorsun aracı, forumda takılırsan zaten her şeyden haberdar olursun yardımcı da olur abilerimiz kardeşlerimiz. tekrar hayırlı olsun

FR610
28-01-2016, 00:02
Hayırlı olsun Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin

Sent from my iPhone using Tapatalk

BicerSS
28-01-2016, 01:12
hayırlı olsun kardeşim, yaşına göre şanslısın güzel aracın olmuş, kazasız belasız kullan. bu arada zaten bu tampon kaplamaları, ekler vs zamanla Allahın emri gibi oluyor, kitabına uyuduruyorsun aracı, forumda takılırsan zaten her şeyden haberdar olursun yardımcı da olur abilerimiz kardeşlerimiz. tekrar hayırlı olsun
Sağolasın abi babam sağolsun kırmadı bizi aklımızda var değişimler zaten herkese çok teşekürler

nikla
28-01-2016, 03:48

tipki servisin bana dedigi gibi: "kardesim kaporta garantiden cikar ama bu araba istiyor yahu" [emoji1]
BicerSS

Sent from my iPhone using Tapatalk

ersnbzkrt
28-01-2016, 07:29

Kaplamacılar bilir zaten. Bursada ikamet ediyor görünüyorsun, hafta sonu buluşma var vaktin var ise oraya git, hem tanışmış ol hemde araçları bir gör derim :)

BicerSS
28-01-2016, 07:32
Kaplamacılar bilir zaten. Bursada ikamet ediyor görünüyorsun, hafta sonu buluşma var vaktin var ise oraya git, hem tanışmış ol hemde araçları bir gör derim :)
Gitcem abi hem bilgi almak istiyorduk babamda daha yeni öğreniyor aklımızda baya soru var bu hafta sonu hepsi silinecek gibi bi çok abi yardımcı olcak bu hafta sonu bizde Sağolun hepiniz

ersnbzkrt
28-01-2016, 07:38
Gitcem abi hem bilgi almak istiyorduk babamda daha yeni öğreniyor aklımızda baya soru var bu hafta sonu hepsi silinecek gibi bi çok abi yardımcı olcak bu hafta sonu bizde Sağolun hepiniz

Merak etme kafandaki herşey yerli yerine oturur orada :)