PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : [ ORGANİZASYON ] SCT Samsun Facebook Sayfası

RaMCHoMaNia
03-02-2016, 15:37
Selamlar

SCT Samsun üyeleri olarak Facebook altında SCT Samsun adın da bir grup oluşturduk.

Bu oluşumda ki amacımız hem Samsun şehrindeki Seat sevdalılarını bir araya toplamak hemde bizi bir araya getiren Seat Club Turkey forumunu da Samsun daki Seat sevdalılarına ulaştırmak. Forum kurucumuz ve yöneticilerimiz de bu konuda bize destek ve yardımcı olurlarsa çok seviniriz.

İlerleyen dönemde daha çok Seat kullanıcısına ulaşmak ve Seat Club Turkey Forumunu yaymak için SCT Samsun Twitter Instagram vs. sosyal medya bloglarını vs kullanmaya da başlayacağız.

Ayrıca yöneticilerimiz ve burdaki diğer arkadaşlarımız olumlu yada olumsuz gördükleri noktalarda bizleri uyarıp yardımcı olursa çok seviniriz. Hepinizin desteğini bekliyoruz ....

Herkese keyifli forumlar

SCT Samsun Ekibi

Leonturco
03-02-2016, 15:45
http://www.seatclubturkey.com/duyurular/64215-whatsapp-gruplari-hakkinda.html#post1450852

iaydin
03-02-2016, 15:46
Güzel Çalısma olmus ama bildigim kadarıyla facebook sayfası var bende sahsen facebook hesabı yok
ama instagram acarsanız takip ederiz elimizden geleni yaparız.

CnRDoA
03-02-2016, 15:48
http://www.seatclubturkey.com/duyurular/64215-whatsapp-gruplari-hakkinda.html#post1450852

Murat abimizin paylastigi linke bir bakarsaniz iyi olacak.
SCT yonetimi mesuliyet kabul etmiyor bu tur gruplasmalardan dolayi.

RaMCHoMaNia
03-02-2016, 15:53

Murat abi selamlar

Konuyu okudum *Cupra_R* konuyu dün açmış sanırım . O konuyu kaçırmışım . Samsun daki arkadaşların çoğu buraya üye değil ve iletişim kurmak için mecburen bizde whatsapp kullanıyoruz

Buraya bağlılığımızı koparmadan birşeyler yapmaya çalışıyoruz umarım bizi anlayışla karşılarsınız

*Administrator*
03-02-2016, 15:57
Murat abi selamlar

Konuyu okudum *Cupra_R* konuyu dün açmış sanırım . O konuyu kaçırmışım . Samsun daki arkadaşların çoğu buraya üye değil ve iletişim kurmak için mecburen bizde whatsapp kullanıyoruz

Buraya bağlılığımızı koparmadan birşeyler yapmaya çalışıyoruz umarım bizi anlayışla karşılarsınız

Bu tür oluşumlar tabi ki bir araya gelmenin kestirme yollarıdır lakin bir araya gelme çabanızı facebook üzerinden ve bu çatı altından yaparsanız üye olup olmayan herkes haberdar olur ve habersiz dahi olsa yanınıza uğrayıp tanışma fırsatı bulabilir, ancak telefonda oluşturduğunuz grup dışında kimse yazışmalardan haberdar olamaz...

RaMCHoMaNia
03-02-2016, 17:20
Bu tür oluşumlar tabi ki bir araya gelmenin kestirme yollarıdır lakin bir araya gelme çabanızı facebook üzerinden ve bu çatı altından yaparsanız üye olup olmayan herkes haberdar olur ve habersiz dahi olsa yanınıza uğrayıp tanışma fırsatı bulabilir, ancak telefonda oluşturduğunuz grup dışında kimse yazışmalardan haberdar olamaz...

Tuğrul selamlar

Zaten iletişim ayrı bir problem. Whatsapp da olanlar haberdar oluyor sadece foruma konu açtığımızda sadece forumdakiler haberdar oluyor. Facebook sayfasında grubun alt grubu oluyormu bilmiyorum ama SCT nin altında alt grup kurabilirsek ordan da devam edebiliriz.
Facebook sayfası yapmamızdaki amaç yine paylaşımlar ve çevremizdeki insanları etiketleyerek etkinlik resimleri koyarak insanları SCT ortamına teşvik etmek. Yine dediğim gibi SCT ye olan bağlılığımızı yitirmeden tüm etkinlikleri vs yine SCT çatısı altında ve SCT adı ile yapacağız. SCT ye yakışmayacak davranışlarda bulunanlarıda uzak tutacağımıza emin olabilirsiniz. Diğer bir sorunumuzda Samsun da ben şahsen yoldan bir çok araç çevirdim telefon numaralarını aldım ve foruma üye yapmaya çalıştım bu kısımda yaşadığım zorluklarlardan biride forumda üyelik için TC Kimlik numarası istemesi hatta sen beni dolandırmaya mı çalışıyorsun diyerek geri arayan bile çıktı :sct-016:

Üyelik konusunda esneklik yapabilirmisiniz bilmiyorum yada gruplardan gelenlere bir kolaylık sağlayabilirseniz daha iyi olur sanırım

İlginiz için çok teşekkür ederim

Keyifli forumlar

*Administrator*
03-02-2016, 19:33
Tuğrul selamlar

Zaten iletişim ayrı bir problem. Whatsapp da olanlar haberdar oluyor sadece foruma konu açtığımızda sadece forumdakiler haberdar oluyor. Facebook sayfasında grubun alt grubu oluyormu bilmiyorum ama SCT nin altında alt grup kurabilirsek ordan da devam edebiliriz.
Facebook sayfası yapmamızdaki amaç yine paylaşımlar ve çevremizdeki insanları etiketleyerek etkinlik resimleri koyarak insanları SCT ortamına teşvik etmek. Yine dediğim gibi SCT ye olan bağlılığımızı yitirmeden tüm etkinlikleri vs yine SCT çatısı altında ve SCT adı ile yapacağız. SCT ye yakışmayacak davranışlarda bulunanlarıda uzak tutacağımıza emin olabilirsiniz. Diğer bir sorunumuzda Samsun da ben şahsen yoldan bir çok araç çevirdim telefon numaralarını aldım ve foruma üye yapmaya çalıştım bu kısımda yaşadığım zorluklarlardan biride forumda üyelik için TC Kimlik numarası istemesi hatta sen beni dolandırmaya mı çalışıyorsun diyerek geri arayan bile çıktı :sct-016:

Üyelik konusunda esneklik yapabilirmisiniz bilmiyorum yada gruplardan gelenlere bir kolaylık sağlayabilirseniz daha iyi olur sanırım

İlginiz için çok teşekkür ederim

Keyifli forumlar

TC kimlik no eskiden mecburi idi lakin orayı hiç doldurmasa da sayılardan ibaret rastgele de yazsa sorun yok eskiden inceleniyordu şuan o imkan devlet tarafından sağlanmadığı için kontrol edemiyoruz.