PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İBİZA PARK SENSÖRÜ YARDIM

uLtrasLanfatee
04-02-2016, 18:11
Merhaba arkadaşlar,
Aracıma park sensörü alıp kendim takmayı düşünüyorum. Malum elektrikler 150-200 TL'ye takıyorlar. Taktığım zaman resimli olarak sizlerle paylaşacağım allahın izniyle. fakat bizim tampon sensör lenslerini yerleştirmek için biraz kısıtlı gibi. nokta ile işaretledim yerlere takmayı düşünüyorum. Ortadaki iki lens plakanın hemen üstündeki dar yere denk geliyor. Sağ ve soldakilerde tampon bantlarına denk geliyor. Bu yerler sensör deliği için uygun mu? Ve bazı sitelerde satılan 40-45 TL'ye satılan sensörler iş görürmü?Tecrübe edinmiş veya fikir vermek isteyen forumdaşlarımın görüşlerini almak istiyorum. Teşekkür ederim
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160204/c903e0cbcb01d71902c184cde5b5e60c.jpg

Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala alihi Muhammed

Sinan3405
04-02-2016, 18:25
asagıdakı sıyah bolume takabılırsen daha ıyı durur ve sensorlerın renk farkı olmaz dıye dusunuyorum.

bambam11
04-02-2016, 18:49
yanları da biraz açmanız gerek sanırım. biraz daha yan tarafları görmesi faydalı olacaktır

uLtrasLanfatee
04-02-2016, 19:51
asagıdakı sıyah bolume takabılırsen daha ıyı durur ve sensorlerın renk farkı olmaz dıye dusunuyorum.
Siyah yere takarsam çok alçak olur düzenli çalışmaz diye düşünüyorum ki zaten yerden en az 45-50 cm olması gerekiyormuş. Orası yüksek olsa çok güzel olurdu.

uLtrasLanfatee
04-02-2016, 19:52
yanları da biraz açmanız gerek sanırım. biraz daha yan tarafları görmesi faydalı olacaktır
Onu kabataslak çizdim yoksa dediğiniz gibi biraz daha yanlara olması gerek.

richirich
05-04-2016, 10:06
ben hafta sonu park sensoru montajı yaptım delikleri sorun olmadı montajı gayet basit tek ortak sorunumuz elektiiği bagaj kapağından alma kısmı ben hala elektrik alacak bir yer bulamadım eğer siz bulursanız paylaşırsanız burada sevınırm

DagNir
09-04-2016, 10:04
richirich uLtrasLanfatee resimleri bekliyoruz arkadaşlar =)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

uLtrasLanfatee
09-04-2016, 10:08
richirich uLtrasLanfatee resimleri bekliyoruz arkadaşlar =)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben hala takmadım arkadaşlar :)

Bu arada geri lambasının kablosu bizim araçlarda geri lambası tarafından değilde diğer taraftan içeriye gidiyor bilginiz olsun. Yani arka camın iç tarafındaki yan plastikleri söküp ordan kablo bulunup ordan bağlanabilir.

ben hafta sonu park sensoru montajı yaptım delikleri sorun olmadı montajı gayet basit tek ortak sorunumuz elektiiği bagaj kapağından alma kısmı ben hala elektrik alacak bir yer bulamadım eğer siz bulursanız paylaşırsanız burada sevınırm

richirich
09-04-2016, 10:57
arkadaslar ben kablonun yerini ve rengini buldum resimlerde paylaşıyorum ayrintili bilgiye ihtiyaci olan mesaj ulasabilir

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

richirich
09-04-2016, 11:23
http://www.seatclubturkey.com/showthread.php?t=66285

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi