PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : cordoba baskı balata volant değişimi

asparapanpa
21-02-2016, 00:06
merhaba iyi geceler pazartesi günü aracımın baskı balatasını ve trigeri ni değiştireceğim, yolda kaldım kalacam o derece bitmiş durumda baskı balata. aracım 175bin km de volantıda değişmem gerekiyormu volant değişmezsek herangi bir problem yaşarmıyım yardımcı olursanız sevinirim herkese iyi forumlar :):)

ismail
21-02-2016, 02:12
asparapanpa kardeşim volan değişimi şart değildir
ustana güveniyor isen o sana yol gösterecektir
volan ın balata ile olan temas yüzeyinde çok deformasyon yok ise ufak bir torna traşlama / tesfiyesinden sonra değişeme gerek kalmadan kullanabilirsin
eğer ki deformasyon çok ve torna ile düzelmeyecekse volanı değiştirmende fayda var
zira bozuk volan yüzeyi balatayı da bozacaktır

asparapanpa
21-02-2016, 11:11
sağol abi umarım çok bi defarmasyon olmamıştır ekstra masraf :sct-046:

maras
21-02-2016, 15:24
merhaba iyi geceler pazartesi günü aracımın baskı balatasını ve trigeri ni değiştireceğim, yolda kaldım kalacam o derece bitmiş durumda baskı balata. aracım 175bin km de volantıda değişmem gerekiyormu volant değişmezsek herangi bir problem yaşarmıyım yardımcı olursanız sevinirim herkese iyi forumlar :):)
İsmail abinin dediği gibi parça da sıkıntı yoksa değişmez. Bakimlarin resimlerini paylaşırsaniz iyi olur.

Power+Torque=TDI😈

asparapanpa
25-02-2016, 22:42
Aracin bakimlari yapildi baski balata bilya seti, triger seti, su pompası, şarj kayışı butun filtreler ve yağı ve antifiriz degistirildi 1400 tl verdim cokmu bilmiyorum ama aracin son durumu beni oldukca tatmin etti saygilar.

Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ismail
26-02-2016, 07:41
Aracin bakimlari yapildi baski balata bilya seti, triger seti, su pompası, şarj kayışı butun filtreler ve yağı ve antifiriz degistirildi 1400 tl verdim cokmu bilmiyorum ama aracin son durumu beni oldukca tatmin etti saygilar.

hayırlı olsun
sorunsuz nice km ler dilerim

CounTDowN
26-02-2016, 09:13

Hayırlı olsun kazasız belasız kullanmak nasip olsun.

Bakımdan sonra nasıl bir değişim oldu mesela ?

asparapanpa
26-02-2016, 10:42
Hayırlı olsun kazasız belasız kullanmak nasip olsun.

Bakımdan sonra nasıl bir değişim oldu mesela ?
Baski balata bitmek uzere oldugu icin aracin cekisi oldukca dusmustu gaza basiyodum ama arac gitmiyodu galiba vites kaciriyodu ama suanda cekis olarak oldukca iyi duruma geldi eskisine nazaran.