PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sabah çalışmama ve kızdırma bujisi sorunu

Bugra.06
23-02-2016, 13:23
araç cordoba 2000 model 1.9 tdi aracımda sabahları geç çalışma ve hiç çalışmama sorununu vardı 5 6 sefer marşa bastıkdan sonra felan çalışıyordu gün içerisinde çalışmasında bi problem yok akşamdan sabaha bekleyişte yapıyordu. aracın kızdırma bujilerinin 2 kablosu kopuktu kızdırma bujilerinin bağlandıgı yerden itibaren ve birisi bozuktu onu değiştirdim kopuk kablolarını yaptırdım şuan hepsi faal durumdadır ama sorunum elektirik gelmiyor kızdırma bujilerine.Kızdırma bujilerinin sensörünü aradık aracın her yerine sıgorta kutusuna kadar konturol ettik sigortalar faal sensörler faal . tessisatı komple inceledik bulamadık 109 no lu sensor mü acaba :Sct 001: bulamadık acil yardım aracı dağıttık resmen arkadaşla birlikte kimse bilmiyor bi kaç yere sorduk tatmin olmadık. başka bi yerinde bizim bilmediğimiz bi sigorrta kutusu yada sensör daha mı var acaba acil yardım yoksa komple kabloları sökecez can sıkıcı bi durum

ismail
23-02-2016, 14:40
Bugra.06 kardeşim geçmiş olsun
işiniz zor
kolay gelsin
inşallah kısa sürede bir çözüm bulursun

Bugra.06
23-02-2016, 17:09
işiniz zor
kolay gelsin

Tşkr ederim İsmail abi tesisat girecez başka çağre kalmadı

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bugra.06
24-02-2016, 17:50
işiniz zor
kolay gelsin

İsmail abi çözdük tesisat kopukluk varmış roleye giren ve çıkan kablolar renkli renkleri farklı o yüzden zaman aldı bulmamız ama çözdük allah dan

ismail
24-02-2016, 23:39
İsmail abi çözdük tesisat kopukluk varmış roleye giren ve çıkan kablolar renkli renkleri farklı o yüzden zaman aldı bulmamız ama çözdük allah dan

hadi gözün aydın
senin adına çok memnun oldum
aracını sorunsuzca kullanmanı dilerim

Bugra.06
24-02-2016, 23:43
hadi gözün aydın
senin adına çok memnun oldum
aracını sorunsuzca kullanmanı dilerim

Eywallah abi allah razı olsun

CounTDowN
25-02-2016, 08:41

Geçmiş olsun, gözünüz aydın.

Bugra.06
25-02-2016, 08:42
Geçmiş olsun, gözünüz aydın.

Tşkr ederim