PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : duble teyip sikintisi

lazogli53
23-02-2016, 18:05
Aldigim aracta duble ekranli teyip mevcuttu yanliz teybi actigimda hafif cizirtili caliyordu.elektrikciye gittim antenin bozuk abi dedi degistirdim cizirti gitmedi.param cop oldu.baska bi elektrikciye gittim duble teybi sokup kablolarina bakmam lazim dedi tamam dedim.soktu takti birsuru saydi bu boylemi olur kim yapmis bunu ayip kardesim filan diye konustuguyla kaldi oda cizirtiyi kesemedi.iscilik verdim param cop oldu.bugun baska bi elektrikciye daha gittim tavandaki antenin baglantisinda sikinti vardir zor oluyo filan 1-2 saat surer dedi tamm beklerim yeterki yap usta dedim.tam 4 saat sonra gittim verdigi cvp aynen su.
Kardesim senin duble teybin sinyal zayif ya boyle kullanican yada yeni bir teyip alicaksin?

Ben bu insanlara ne diyim bilmiyorum.bunada iscilik verdim param cop oldu.
Biraz uzun oldu ama kusura bakmayin cok sinirliyim anlatmazsam icim icimi yer.
Bana gercekten bu konuda mantikli fikir ve akil verecek arkadaslarin yardimlarini ve cvbini bekliyorum...

Leonturco
23-02-2016, 18:24
Yasin ben daha önce aldığım double din ünitelerde aynı sorunu yaşadım. Bazılarında tuner iyi sinyal alırken bazılarında kötü alıyordu. Artık bu tür ürünlerin yanında anten güçlendirici satılıyor. Etkisi de oluyor. OEM dışı ürünlerde benzer sıkıntılar hep var. Aşağıdaki ürünl belki sorununu çözebilir.

RADYO ANTEN GÜÇLENDİRİCİ - Oto Aksesuar İlanları sahibinden.com'da - 239646270 (http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-kablo-aksesuar-radyo-anten-guclendirici-239646270/detay)

lazogli53
23-02-2016, 19:49
Yasin ben daha önce aldığım double din ünitelerde aynı sorunu yaşadım. Bazılarında tuner iyi sinyal alırken bazılarında kötü alıyordu. Artık bu tür ürünlerin yanında anten güçlendirici satılıyor. Etkisi de oluyor. OEM dışı ürünlerde benzer sıkıntılar hep var. Aşağıdaki ürünl belki sorununu çözebilir.

RADYO ANTEN GÜÇLENDİRİCİ - Oto Aksesuar İlanları sahibinden.com'da - 239646270 (http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-kablo-aksesuar-radyo-anten-guclendirici-239646270/detay)

Murat abi Anten guclendiricide var ben anlamam ama gittigim elektrikcinin biri soylemisti bunun cizirtisini kesemezsem double teybi cikarip aticam okadar sinirimi bozdu gozum gormek istemiyo inan.