PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : [ YARDIM ] Sakarya Vagcom işini halleden varmı..

Mertturedi
03-03-2016, 13:10
Beyler Sakarya'da VAGCOM işiyle uğraşan bir yer bilen var mı ?

seco54
03-03-2016, 13:24
Bildiğim kadarıyla ecufast te açıyorlar dsi nin oralarda yer açtılar diye biliyorum ama devilstoy ben oralarda yerini göremedim dedi. İsterseniz bir arayıp sorun bu numaradan bilgi alabilirsiniz 0554 422 41 41.

Sercan YILDIZ

Mertturedi
03-03-2016, 13:27
Bildiğim kadarıyla ecufast te açıyorlar dsi nin oralarda yer açtılar diye biliyorum ama devilstoy ben oralarda yerini göremedim dedi. İsterseniz bir arayıp sorun bu numaradan bilgi alabilirsiniz 0554 422 41 41.

Sercan YILDIZ
Eyvalla kardeşim aramaya çalışsam anladığım kadarıyla pek uğrasan yok burda..aracı yeni aldım buralarda yabancıyım biraz var mı burda yedek parçada tanıdığın sağlam kişiler.. Birde burda bardaklım bulacağım yer biliyormuşsun mk3 uyumlu

devilstoy
03-03-2016, 13:30
Eyvalla kardeşim aramaya çalışsam anladığım kadarıyla pek uğrasan yok burda..aracı yeni aldım buralarda yabancıyım biraz var mı burda yedek parçada tanıdığın sağlam kişiler.. Birde burda bardaklım bulacağım yer biliyormuşsun mk3 uyumlu
Önceden çarşı merkezde dsi nin ordaydı biraz ilgilendim ben ama ordaki arkadaşlarla pek iletişim kuramadım o yüzden yaptırmadım ama izmitte halletmeyi düşünüyorum

E5553 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mertturedi
03-03-2016, 13:31
Önceden çarşı merkezde dsi nin ordaydı biraz ilgilendim ben ama ordaki arkadaşlarla pek iletişim kuramadım o yüzden yaptırmadım ama izmitte halletmeyi düşünüyorum

İzmit'te varmı kardeşim bu işlerle uğrasan

devilstoy
03-03-2016, 13:34
Aynen ecu fast var hocam internette araştırırsan kocaeli ecu fast diye vagcom işini güzel hallediyorlarmış facebook hesapları falanda var en yakın zamanda ben yaptırmayı düşünüyorum

Mertturedi
03-03-2016, 13:35
Aynen ecu fast var hocam internette araştırırsan kocaeli ecu fast diye vagcom işini güzel hallediyorlarmış facebook hesapları falanda var en yakın zamanda ben yaptırmayı düşünüyorum

Neleri yaptıran kardeşim sen tavsiyen var mı

devilstoy
03-03-2016, 13:39
Neleri yaptıran kardeşim sen tavsiyen var mı
Şuan aracımda bi tek sağ aynanın geri viteste aşağıya inmesi açık. Kadran selamlama, xds, sinyaller, tek dokunuşta aynaların kapanması, kalan litre göstergesi, konfor sinyalini sayısını arttırma şimdilik aklıma bunlar gelyor oraya gidince başka varsa açtırırım heralde saydıklarımdan hariç

seco54
03-03-2016, 13:41

Ben de İstanbul'da Ender de açtırdım gizli özellikleri sonrada ECUFAST ın reklamını gördüm onlar da başlamış bu işe. En son ne sorduğunu anlamadım yalnız mk3 uyumlu ne arıyorsunuz.

Sercan YILDIZ

Mertturedi
03-03-2016, 13:47
Ben de İstanbul'da Ender de açtırdım gizli özellikleri sonrada ECUFAST ın reklamını gördüm onlar da başlamış bu işe. En son ne sorduğunu anlamadım yalnız mk3 uyumlu ne arıyorsunuz.

Sercan YILDIZ
Ya mk3 e uyumlu bardaklım arıyorum küllükler var ya ondan

Mertturedi
03-03-2016, 13:49
Şuan aracımda bi tek sağ aynanın geri viteste aşağıya inmesi açık. Kadran selamlama, xds, sinyaller, tek dokunuşta aynaların kapanması, kalan litre göstergesi, konfor sinyalini sayısını arttırma şimdilik aklıma bunlar gelyor oraya gidince başka varsa açtırırım heralde saydıklarımdan hariç

Bende de sadece selamlama acık kardeşim bende düşünüyorum artırmayı maliyetten haberiniz var mı peki

Mertturedi
03-03-2016, 13:49

Sercan YILDIZ
Ne açtırdın kardeşim

devilstoy
03-03-2016, 13:54
Bende de sadece selamlama acık kardeşim bende düşünüyorum artırmayı maliyetten haberiniz var mı peki
50 tl civarı

Mertturedi
03-03-2016, 13:58
50 tl civarı

50₺ ise süper ben daha pahalı bekliyordum..

seco54
03-03-2016, 14:21
Ne açtırdın kardeşim

Aşağıdaki linkten bakabilirsin istediklerini açıyorlar yalnız fiyat 59 tl olmuş.

http://enderelektronik.com.tr/oem-parcalar/seat/leon/leon-5f/gizli-ozellikler-seat-leon-5f.html

Sercan YILDIZ

Mertturedi
03-03-2016, 14:31
Eyvallah kardeşim sağol

KRT
29-03-2016, 21:53
Sakarya'da bulamadım bende gizli özellikleri açanı serviste kadran selamlama optik park sensörü açıyorlar sadece.

seco54
29-03-2016, 22:16
Sakarya'da bulamadım bende gizli özellikleri açanı serviste kadran selamlama optik park sensörü açıyorlar sadece.

Öncelikle aramıza hoş geldiniz. Sakarya grubundan birkaç kişi bu iş için Kocaeli' ne gidecekler, yazılım olayı da var. Eğer müsait olursanız cuma akşamları bir araya geliyoruz sizi de aramızda görmek isteriz.

alhan_54
27-11-2016, 10:19
Hocam hala düşünüyorsanız ben yurt dışından kablo siparişi verdim gelince yardımcı olucaz bi cuma günü organizasyonda buluşup yardımcı oluruz.

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

eneSene
21-12-2016, 23:36
Bu özellik açma fiyatı her bir özellik için mi yoksa tamamı için mi? seco54

seco54
21-12-2016, 23:38
Bu özellik açma fiyatı her bir özellik için mi yoksa tamamı için mi? seco54

Tamamı için, sen istediklerini açtırıyorsun. Bu aralar yoksun, aracı da göremiyorum. Bana mı denk gelmiyor [emoji5]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

eneSene
21-12-2016, 23:40
Tamamı için, sen istediklerini açtırıyorsun. Bu aralar yoksun, aracı da göremiyorum. Bana mı denk gelmiyor [emoji5]

Valla taşındım muhtemelen ondan göremiyosundur. Birde araç bugün itibariyle değişti. [emoji4] Eskisini de anca ilana koydum.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

seco54
21-12-2016, 23:42
Valla taşındım muhtemelen ondan göremiyosundur. Birde araç bugün itibariyle değişti. [emoji4] Eskisini de anca ilana koydum.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ooo hayatımda köklü değişiklikler var diyorsun [emoji5] Hayırlı olsun, nereye taşındın? Araç ne oldu plakası kaç [emoji12] şimdilik bu kadar yeter, yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim [emoji2]

eneSene
21-12-2016, 23:50
Ooo hayatımda köklü değişiklikler var diyorsun [emoji5] Hayırlı olsun, nereye taşındın? Araç ne oldu plakası kaç [emoji12] şimdilik bu kadar yeter, yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim [emoji2]

Aynen baya bir köklü değişiklik yaptık. Karaman yolu civarı diyeyim. Plaka yine YY :d tabiki
İlk fırsatta görüşürüz inşallah.

seco54
22-12-2016, 00:12
Aynen baya bir köklü değişiklik yaptık. Karaman yolu civarı diyeyim. Plaka yine YY :d tabiki
İlk fırsatta görüşürüz inşallah.

İnşallah, canlandırmak gerek Sakarya'yı olmuyor böyle [emoji5]