PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Alarm iptali için yardım aküm bitiyor..

EnemyGate
08-03-2016, 00:09
Merhaba arkadaşlar
aracıma sonradan oto alarm takılmış ama alarm çok hassas işe sabah 9 da aracımı park ediyorum
gece 9 da arabanın yanına geliyorum ve sonuç aküm bitmiş.. Artık sürekli takviye edicek araç bulmaktan yoruldum
iptal etmek istiyorum sadece merkezi kilit çalışsın yeter benim için
alarmın siren kablosunu kestim ama hala misal yanından bu meşhur abartı egzozlu arkadaşlar geçince
alarm devreye giriyor ve 4 lüler yanmaya başlıyor ta ki ben kumandadan kapatana kadar
bende işyerinde olduğum için kapatma şansım olmuyor bu alarm için çözüm arıyorum darbe sensörünün yerini tespit ettim
bana bi yol gösterin arkadaşlar oto elektrikçi alarmı iptal edersek merkezi kilitte çalışmaz dedi..
benim için sadece alarm devreye girmesin yeter..

adige58
08-03-2016, 03:04
Merhaba arkadaşlar
aracıma sonradan oto alarm takılmış ama alarm çok hassas işe sabah 9 da aracımı park ediyorum
gece 9 da arabanın yanına geliyorum ve sonuç aküm bitmiş.. Artık sürekli takviye edicek araç bulmaktan yoruldum
iptal etmek istiyorum sadece merkezi kilit çalışsın yeter benim için
alarmın siren kablosunu kestim ama hala misal yanından bu meşhur abartı egzozlu arkadaşlar geçince
alarm devreye giriyor ve 4 lüler yanmaya başlıyor ta ki ben kumandadan kapatana kadar
bende işyerinde olduğum için kapatma şansım olmuyor bu alarm için çözüm arıyorum darbe sensörünün yerini tespit ettim
bana bi yol gösterin arkadaşlar oto elektrikçi alarmı iptal edersek merkezi kilitte çalışmaz dedi..
benim için sadece alarm devreye girmesin yeter..
Darbe sensörünün soketini çıkarıp deneyin

ismail
08-03-2016, 10:07
EnemyGate kardeşim darbe sensörünün üstünde bir ayar vidası olması lazım
o ayar vidasından hassasiyetini düşürebilmen lazım
eğer ki ayar vidası yok ise bir elektrikçiye göstermeni tavsiye ederim

EnemyGate
08-03-2016, 10:18
ismail darbe sensörünü kesip çıkartsam iptal etmiş olurmuyum acaba deneyip görecez ozaman olmazsa mecbur oto elektrikci

Sent from my iPhone using Tapatalk

ismail
08-03-2016, 10:52
ismail darbe sensörünü kesip çıkartsam iptal etmiş olurmuyum acaba deneyip görecez ozaman olmazsa mecbur oto elektrikci

maalesef o kadar bilgim yok kardeşim
kusura bakma

EnemyGate
08-03-2016, 11:30
maalesef o kadar bilgim yok kardeşim
kusura bakma

Anladım abi yinede teşekkür ederim yardımların için

dejawu
11-04-2016, 21:22
http://www.seatclubturkey.com/toledo/65697-alarm-deactive-button.html