PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : cordoba 1.4 tdi helezon

TANERR
12-03-2016, 11:58
herkese merhaba arkadaşlar aracım 250 bin km ye yaklaştı önümüzdeki günlerde ağır bir bakım yapılıcak bilstein amatisör setimide aldım amatisörleri yenilicem fakat diyorum ki bunu yaparken helezonlarıda yenilesem nasıl olur parça kodu nedir bulamadım yan sanayi takıma 300 tl diyorlar birde polo 9n3 ile aynımıdır bilen cevaplayan herkese şimdeden teşekkürler.

CounTDowN
12-03-2016, 14:20
ismail abim yardımcı olacaktır. amartisörlerle birlikte burçlarıda değiştirrsen daha iyi olur gibime geliyor.

TANERR
12-03-2016, 14:57
ismail abim yardımcı olacaktır. amartisörlerle birlikte burçlarıda değiştirrsen daha iyi olur gibime geliyor.

teşekkürler burçlar takozlar hepsi değişicek

ismail
14-03-2016, 09:51

kardeşim etiketleme için teşekkürler
TANERR kardeşim amortisörlerin hayırlı olsun
helezonlar eğer soğuk yada sıcak bir işleme mağruz kalmadı ise değiştirmene gerek yoktur

TANERR
15-03-2016, 08:49
kardeşim etiketleme için teşekkürler
TANERR kardeşim amortisörlerin hayırlı olsun
helezonlar eğer soğuk yada sıcak bir işleme mağruz kalmadı ise değiştirmene gerek yoktur

tamam abicim sağolasın soğuk yada sıcak bir işleme mağruz kalmadı demekki değişime gerek yok içim rahatladı vallaha

ismail
15-03-2016, 12:58
tamam abicim sağolasın soğuk yada sıcak bir işleme mağruz kalmadı demekki değişime gerek yok içim rahatladı vallaha

sende sağolasın kardeşim