PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sustalı Anahtar

azuL
12-05-2008, 10:54
Arkadaşlar 2008 Cordobama sustalı anahtar yaptırmak istiyorum. Bildiğim kadarıyla sıfır bir sustalı anahtar almak oldukça maliyetli. Çıkma anahtarlara uç yapılıp şifrelenebiliyormuş diye biliyorum. Nerede kaça yaptırabilirim? Ayrıca sustalı anahtarı tavsiye eder misiniz? :ponder:
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

ert61
12-05-2008, 12:16
sık kullanımlarda cabuk bozuluyo bence hıc bulasma verecegın paraya yazık olur kullan cok tanıdıgım var %90' sıkayetcı yalama olmasından

azuL
12-05-2008, 13:30
sık kullanımlarda cabuk bozuluyo bence hıc bulasma verecegın paraya yazık olur kullan cok tanıdıgım var %90' sıkayetcı yalama olmasından

Teşekkür ederim Ertan. Sustalı isteme amacım pantolon ve ceket ceplerimin delinmesinden bıktım usandım ... :rifle:
Ama söylediklerin fikrimi değiştirdi biraz. :ponder:

LeonRider
12-05-2008, 14:11
Ebay'de sustalı satılıyordu sanırsam....

desperado_32
12-05-2008, 14:34
Sustalı anahtar sorundan baska birsey deil bende bir ara almaya kalktım servisten 250 ytl kadar maliyeti cıktı sonra 1-2 arkadasta var onlar sorun cıkarıyor diyince caydım :) Tabi karar senin

ert61
12-05-2008, 18:31
Teşekkür ederim Ertan. Sustalı isteme amacım pantolon ve ceket ceplerimin delinmesinden bıktım usandım ... :rifle:
Ama söylediklerin fikrimi değiştirdi biraz. :ponder:

ben tesekkür ederim.aynısını bende dusundum ılk alırken aracı ama evdeki 4' cü wv grubu arac benım kı ücünde de oldu aynı sorun(bora,passat ve golf) sınır bozucu bı durum ya gene yaptırıcasın yada normal anahtardan daha beter kullanıcaksın o paraya doldur deponu gonlunce dolas bence:) Seçim senin tabiki:D

azuL
13-05-2008, 09:50
Hepinize teşekkür ederim. Bir beyin ancak bu kadar yıkanabilir :D Vazgeçtim. Almıyorum sustalı anahtar manahtar :D

007
13-05-2008, 12:52
Al :) Seat'ın var..Anahtarın da ona yakışır olsun :) Öyle durmadan açıp kaparsan bozulur belki ama daha sustalısı bozulan kimseyi duymadım.. :)

digiersoy
13-05-2008, 18:05
benim arabanın sustalı anahtarı kaybettim servis 260 ytl aldı

azuL
14-05-2008, 08:59
İyice kafamı karıştırdınız ya :) En güzeli ilk fırsatta bi servise uğrayıp anahtarlara bakmak. Onlardan fikir ve fiyat almak sanırım.
Yardımlarınız için hepinize teşekkür ederim. Hala kafam karışık :ponder: :(

seatleonwhite
14-05-2008, 09:21
al ama orjınala yakın sustalı anahtar yapan bıyerden al servıs mesela ;) sustalı anahtarın kullanımı kolay ve orjınal bırsey

audalper
14-05-2008, 10:08
benim 2004 cordoba 1.4 TDi var servise sorduğumda sustalı anahtarı 2005 lerden sonra sistem değiştiğini ve sustalı anahtar yaptıklarında 2 milyar gibi saçma bi rakama maal olucağını söledi ordaki satış danışmanı.. sence saçma değilmi bu rakam dedim kilit mekanizmasının hepsini değiştiriyoruz gibilerinden cümleler sarfetti bende vazgeçtim
sustalı anahtar cidden güzel duruyor fakat o kadar para verilcek bi aparat değil bence...
birde servis anahtarı ispanyadan istetiyor ve orda kodlatıyor yaklaşik 1-1.5 hafta gibi bi sürede eline ulaşiyor... ama dediğim gibi o paraya git xenon tak yada ne biliyim farkli bi görünüş elde et daha mantikli bence :)

azuL
14-05-2008, 10:44
Az önce servisle görüştüm 250 - 300 liraya malolur dediler. Tüm bu yorumların sonucunda sustalı anahtar almaktan vazgeçip o parayla arabaya mazot alıp Gürcistan'a (48 saatlik giriş çıkış serbestmiş ) gezmeye gitmeye karar verdim :D Sustalı anahtar yerine de deri bir anahtar kılıfı alacağım ceplerimin sağlam kalması için.
Hepinize tekrar teşekkür ediyorum yardımlarınız için.
Gelen varsa gidelim Gürcistan'a :)

gorkemsarigul
14-05-2008, 11:41
konu sonuca baglandıgı için farklı mecralara kaymaması nedeniyle tarafımca kilitlenmiştir