PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Acil yardim

asparapanpa
13-03-2016, 16:32
Direksiyon suanda cok sertlesti sanki hidrolik devre disi kalmis gibi neden olabilir saga cektim bekliyorum napmaliyim sizce

Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

byhard
13-03-2016, 16:46
V kayışında sıkıntı olabilir ona bakın hemen

hattrick
13-03-2016, 17:03
çekici çağırın ya da 155 den yardım isteyin

Revo55
13-03-2016, 17:27
çekici çağırın ya da 155 den yardım isteyin
Abi 155 i bunun için cağırırsak vay bu ülkenin haline :)

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

asparapanpa
13-03-2016, 19:38
yavaş bi şekiklde eve geldim direksiyonu tam tur çevirince sarı direksiyon arıza lambası yanıyor arıza nereden kaynaklanıyo olabilir acaba ismail abi yardımcı olabilirmisin.

hattrick
13-03-2016, 19:49
Abi 155 i bunun için cağırırsak vay bu ülkenin haline :)

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yorumuma bakarsınız 155 den yardım isteyin dedim çağırın demedim.polis teşkilatının her zaman elinin altında cekicisi vardır :) polis asker, bizler için var olmadı çağırın gelsinler.ben yolda izde kalsam devletimden yardım isterim,yardım da olur

ismail
14-03-2016, 10:05
yavaş bi şekiklde eve geldim direksiyonu tam tur çevirince sarı direksiyon arıza lambası yanıyor arıza nereden kaynaklanıyo olabilir acaba ismail abi yardımcı olabilirmisin.

kardeşim geçmiş olsun
sizin araçlarda elektro servo yani elektrik motoru destekli hidrolik direksiyon bulunmakta
öncelikle hidrolik seviyesine bakıp eksik ise tamamlamanı
eksik değil ise değiştirtmeni sorun geçmez ise elektro servo motora yada direksiyon aksamına baktırmanı tavisye ederim
istersen en önce bilgisayara bağlatıp bir hata kodu düşmüşmü diye de baktırabilirsin

asparapanpa
14-03-2016, 10:14
kardeşim geçmiş olsun
sizin araçlarda elektro servo yani elektrik motoru destekli hidrolik direksiyon bulunmakta
öncelikle hidrolik seviyesine bakıp eksik ise tamamlamanı
eksik değil ise değiştirtmeni sorun geçmez ise elektro servo motora yada direksiyon aksamına baktırmanı tavisye ederim
istersen en önce bilgisayara bağlatıp bir hata kodu düşmüşmü diye de baktırabilirsin
Sagol abi simdi ustama goturcem bilgisayara baglayip bakcaz onemli bise cikmaz umarim

CounTDowN
14-03-2016, 11:27
asparapanpa inşallah önemli birşey değildir. Sonucu bizimle paylaşırsan sevinirim.

ismail
14-03-2016, 12:13
Sagol abi simdi ustama goturcem bilgisayara baglayip bakcaz onemli bise cikmaz umarim

sende sağolasın kardeşim
yalnız şu http://www.seatclubturkey.com/sohbet/43943-konu-basligi-acarken-lutfen-dikkat-edelim.html konusunu okursan memnun olurum

asparapanpa
14-03-2016, 13:47
sende sağolasın kardeşim
yalnız şu http://www.seatclubturkey.com/sohbet/43943-konu-basligi-acarken-lutfen-dikkat-edelim.html konusunu okursan memnun olurum
Tamam abi kusura bakmayin okuyorum hemen.
Yag eksilmis koyunca duzeldi direksiyon ariza olmadigna sevindim ilginiz icin tesekkur ederim.

ismail
14-03-2016, 16:45
Tamam abi kusura bakmayin okuyorum hemen.
Yag eksilmis koyunca duzeldi direksiyon ariza olmadigna sevindim ilginiz icin tesekkur ederim.

rica ederim kardeşim
senin adına memnun oldum
aracını sorunsuzca kullanmanı dilerim