PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Adana'dan herkeze selamlar , sevgiler

IKY
16-05-2008, 12:11
Merhabalar ,
Ben Adana'dan Ibrahim ,
Internette çeşitli otomobil sitelerinde gezinmem sonucunda bu siteye ulaştım ve çok mutluyum.Site forumunu incelediğimde gerçekten güzel bir dayanışma içerisinde olduğunuzu gördüm ve size katılmaya karar verdim.

Aracım 2008 Seat Cordoba TDI Stylance (Siyah)
Aslında bundan önceki iki aracım da fransız otomobiliydi. En son 307 aracımdan sonra aklıma hiç ama hiç Seat marka araç sahibi olacağım gelmedi ve açıkcası pek sıcak bakmıyordum. Ancak şuanda öyle çok memnunum ki aldığımın ilk haftası en yakın arkadaşım aracını satıp hemen beyaz rengini satın aldı.
Yakıt - Performans - Konfor herşey çok güzel.

Şu sıralar zaman buldukça çok ince modifiye işleri ile uğraşıyorum.Fazla abartmadan , zarif bir görüntü vermeye çalışıyoruz. Bunun yanı sıra da iç donanımına ek olarak ses ve double din görüntü sistemleri eklettim.

Görüşmek üzere,

Kazasız günler diliyorum...

Saygılarımla,

seatleonwhite
16-05-2008, 12:15
halıl kardesım hosgeldınız foruma burası sızınde gorucegınız gıbı tam bır aıle yerı gercekten seat sahıbı olmak ayrıcalık bu forumda olmak tamamen ozel bır ayrıcalıktır ;)

aktıf forumlar :)

gorkemsarigul
16-05-2008, 13:45
hoşgeldin ibrahim gel pazar günü tanışalım;) anasayfadaki organizasyon konusuna bi bak istersen;)

IKY
16-05-2008, 14:20
Teşekkür Ederim Görkem,
Evet, Organizasyondan haberim var. Yarın şehirdışından misafirim gelecek,Pazar günü için zaten planım MersinFORUM'du.Insallah eger bir aksilik cikmaz ve yeterli zamanımız olur ise misafirim ile birlikte sizleri ziyaret etmek isterim. Eger gelemezsem de sayet ara organizasyonlar olursa mutlaka katılacağım.

Gorusmek umidiyle...

koraybilge
16-05-2008, 14:37
aktif olman dileğiyle aramıza hoşgeldin...

tolgidi
16-05-2008, 21:38
hoşgeldin halil ibraim

Engincan
16-05-2008, 22:06
Aramıza hoşgeldin.

doguayaz
16-05-2008, 22:09
Aramıza hoşgeldin. Aktif olmak dileğiyle

TAVCI
16-05-2008, 22:25
İbrahim aramıza hosgeldin.Cordobanda hayırlı olsun.Kazasız belasız insallah.Bendede aynı araçtan var.Garajıma bakabilirsin.Bende abartısız aksesuarlardan yanayım.Belkı hosuna giden birsey bulursun senın cordobaya :)

mandufla
16-05-2008, 22:58
hoşgeldin toprak..

mayham85
16-05-2008, 23:02
hoşgeldin hemşehrim bende adanalıyım eskişehirde okuyorum
6 hazirandan sonra 1 ay adanadayım yönetim herkesle tanışmak isterim buluşma tarihlerini ayarlarsanız bende olmak isterim.

desperado_32
16-05-2008, 23:13
Hoşgeldin aktif olman dileğiyle :)

hayatduru
16-05-2008, 23:30
aramıza hoşgeldinn iyi vakit geçirmen dileğiyle

IKY
17-05-2008, 00:35
İbrahim aramıza hosgeldin.Cordobanda hayırlı olsun.Kazasız belasız insallah.Bendede aynı araçtan var.Garajıma bakabilirsin.Bende abartısız aksesuarlardan yanayım.Belkı hosuna giden birsey bulursun senın cordobaya :)

Öncelikle hepinize çok teşekkür ediyorum ve İnşallah aktif olacağım.Siz değerli dostlar ile tanışmak beni çok mutlu edecektir.

TAVCI arkadaşım ,
Aracın çok güzel , bende aracıma ilk etap ta şu uygulamaları yaptım ;

SONAX 'ta cam filmi uygulaması,
ALPINE W202R multimedia DOUBLE DIN (cordoba çerçevesi ile tam sıfır oturdu)
38 CM KICKER CVR woofer JBL 601 Amfi
Arka ön kampanalarını yanmaz şeytan kırmızısına boyattım.
Arka C O R D O B A yazısını kaldırttım. Şimdi çok daha şık gözüküyor.
APP Plaka
ve dahası yavaş yavaş gelecek. Sırada CUPRA Tampon ve siyah tonlarda çelik jant ve ses sistemine bir kaç ekleme daha yapılacak.
Aslında yıl sonunda yeni kasa ibiza yı bekliyorum. Çok fazla masraf yapmayım diyorum ama yine de yerimde duramıyorum çok çok yeni kasa alırsam da ses ve görüntü sistemlerimi alırım. Şimdilik bu kadar...

mek
17-05-2008, 01:44
aramıza hoş geldin ibo,aracınıda kazasız belasız kullanırsın inşallah bol forumlarını bekliyoruz...

IKY
17-05-2008, 11:31
aramıza hoş geldin ibo,aracınıda kazasız belasız kullanırsın inşallah bol forumlarını bekliyoruz...

Teşekkürler mek ,
__________________________________________________ _____________________
Yarın yapılacak olan organizasyona şehirdışından gelen misafirim olduğundan katılamayacağım.Aslında Pazar günü için Mersin planım vardı fakat ufak bir değişiklik oldu.Ancak haftaiçi Adana'da bulunan değerli üye arkadaşlarım ile tanışmaktan mutluluk duyarım.

Sevgiler,

quoasimodo
17-05-2008, 12:23
aramıza hoşgeldin...

samet
17-05-2008, 15:21
aramıza hoşgeldin

mersin_kaan
17-05-2008, 17:25
hoşgeldin