PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : [ SORUN ] 2000 seat cordoba teyp ısıkları arızası

yakup ersoy
29-04-2016, 11:02
selam arkdaslar ufak bır sorunum vardı kendım cozmek ıstedım sızlere danısmak ıstıyorum teyp ısıkları bazen sonuyor klıma ve dıger taraflar acık teyp tarafı gıdıyor ısıklar yanmıyor yanı bunu nasıl duzeltebılırım ayrıca bu teyp degısmıyor halıyle usb yada muzık calar gıbı seyler baglayamıyoruz bır tane kasetten aux cıkıslı kaset aldım buda calısmadı kaset okumuyor buyuk ıhtımal yanı acıkcası muzık dınleyemıyorum radyo harıcı yardımcı olurmusunuz tesekkur ederım

karapanter21
29-04-2016, 21:01
yakup ersoy bendede 2001 cordoba var..bu araçlara teyp takılıyor..ben taktırdım hatta... :) iyi bir oto elektrikçisine gidersen yardımcı olacaktır

ismail
30-04-2016, 00:37
abicim bendede 2001 cordoba var..bu araçlara teyp takılıyor..ben taktırdım hatta... :) iyi bir oto elektrikçisine gidersen yardımcı olacaktır

kardeşim etiketleme yapabilirsen yakup ersoy kardeşimin de haberi olacaktır

yakup ersoy
03-05-2016, 10:39
yenı gordum ozur dılerım nasıl takılıyor bılemedım cunku govdeyle butun halde komple cerceve degısıyor galıba

karapanter21
03-05-2016, 22:23
yenı gordum ozur dılerım nasıl takılıyor bılemedım cunku govdeyle butun halde komple cerceve degısıyor galıba

hayır..gövdenin kapağı alttan tırnaklı..tırnakları kaldırınca kapak açılıyor..ister teybin olduğu kısmı kesip çıkarabilirsiniz..yerine yeni teybi yerleştirirsiniz.ama orjinalliği bozulur..istersenizde klimanın altına yeni teyp monte edilip eski teybin kabloları yeni teype bağlanabilir..oto müzikçiler bunu cok kolay yapıyor..götürün onlar ayarlar zaten... :)

mrtmtlu
10-05-2016, 15:14
Benim gösterge ve ekran ışıkları da kıp kıp yapıp sinyal vermeye başladı :) soldaki ayarından bir ileri iki geri yapıyorum şimdilik sabitliyor ışığını ama bakalım ne zamana kadar dayanacak :)