PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bakım Tavsiyesi

gocen
29-04-2016, 13:19
Selamün aleyküm,
Cordobama şu bakımları yaptırmam gerekiyor
-Arka amotisörlerin değişmesi gerekli,
-Düz yolda giderken giderken direksiyonu bıraktığımda araç sağa kayıyor

Bir de aracı 88binde almıştım, şimdi 100bin oldu. Trigerine baktırmam gerekir mi? veya başka baktırmam gereken birşey var mı?

Aracım şu an Denizlide. Parça veya usta konusunda tecrübelerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum
Herkese iyi forumlar

HakanFr
29-04-2016, 13:24
Aleyküm selam..
aracın sağa kayması rot balans ayarı yaptırdıktan sonra düzelir büyük ihtimalle..
triger kayışıda 60 bin kmlerde değiştiyse şimdilik gerekmiyebilir ama siz yinede bir gösterin içiniz rahat eder en azından..

emirkayra
29-04-2016, 13:39
Aleyküm selam üstadım
Rot balans ile ilk sorununuz çözülecektir
Arka amortisör değişmeli demişsiniz zaten.bilstein marka olabilir
Triger için ise şunu söylemek istiyorum trigeriniz öncesinde ne zaman değişti veya değişmedi mi normalde 90.000 km veya 5 yıl hangisi önce dolarsa değişmesi gerekiyor

gocen
29-04-2016, 13:42
Aracın ilk sahibine ulaşamadığım için trigerin değişip değişmediğini bilmiyorum ama 90bin de 5 sene de doldu

ismail
29-04-2016, 14:42
gocen kardeşim triger kayış kapağını söküp bakabilirsen eğer ki contitech kayış var ise değişip değişmediğini ancak kayışın durumundan anlayabilirsin
başka marka (mesela gates) kayış var ise o zaman değişmiş olabilir
bir resim yayınlayabilirsen fikir vermeye çalışırım

http://i.hizliresim.com/6PWQ9l.jpg

bizler resim yüklemek için hizliresim (www.hizliresim.com) sitesini kullanıyoruz
resim yüklememizi yaptıktan sonra değişen ekrandaki Forumlar: bbcode satırını kopyalayıp mesaj yazdığımız yere yapıştırmamız yeterli oluyor
hizliresim açılmaz ise 1resimyukle (www.1resimyukle.com) sitesini kullanabilirsin
resimin altında Doğrudan Bağlantılar kısmındaki BBCode satırını kopyalayıp mesaj yazdığımız yere yapıştırmamız yeterli oluyor
tapatalk ile resim eklemek istersen
"İleti yazarken resimi Tapatalk' a gönder dersen sorun çıkmıyor hemen ekliyor. Ama diğer türlü sorun oluyor. Hiç hata vermemesine rağmen yükleme yapmıyor."
eline sağlık
teşekkürler

mgencay
29-04-2016, 16:59
Mobiloto iyi gelir..

By me

gocen
06-05-2016, 12:08
ismail Trigerin resmini çekemedim, usta ben gelmeden kapatmış
Trigerin contitech marka olduğunu ve ilk triger olmadığını, değişmiş olduğunu ve yazılarının yeni silinmeye başladığını söyledi
Ben de bir müddet daha kullanmaya karar verdim
Diğer arıza da salıncak fişeğinin değişmesi gerekiyormuş, onu değiştirdik. Rot balans yaptırdık. Sorun düzeldi

uaslan
06-05-2016, 12:12
Selamün aleyküm,
Cordobama şu bakımları yaptırmam gerekiyor
-Arka amotisörlerin değişmesi gerekli,
-Düz yolda giderken giderken direksiyonu bıraktığımda araç sağa kayıyor

Bir de aracı 88binde almıştım, şimdi 100bin oldu. Trigerine baktırmam gerekir mi? veya başka baktırmam gereken birşey var mı?

Aracım şu an Denizlide. Parça veya usta konusunda tecrübelerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum
Herkese iyi forumlar gocen 3. Sanayide eyüp usta var ona gidebilirsin. Kariyer oto.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gocen
06-05-2016, 12:15
uaslan teşekkürler
Wosser diye bi yer vardı, arkadaş tavsiye etti oraya yaptırdım