PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : [ NEDİR ] Satıyorum ve Arıyorum Bölümleri Hakkında Güncel Durum

Mustafa
17-05-2016, 21:42
Merhaba,

Bildiğiniz üzere bir süredir kapalı konumda olan Satıyorum ve Arıyorum bölümlerini an itibari ile yeniden aktif konuma getirdik. Ancak Satıyorum bölümüne ek bir kural daha geldi. Bu kural kapsamında her üye 30 gün içinde sadece 1 konu açma hakkına sahip.

Güncelleme:Satıyorum bölümüne bundan sonra sadece konu açılabilmekte, açılmış konulara (kendi açtığınız konularda dahil) cevap yazılamamaktadır. Bundan sonra "Hayırlı satışlar" yazamayacağınız için konuyu beğenme seçeneğini kullanarak beğenebilirsiniz.

Konu sahipleri konularına "... günceli" yazamayacakları için konuya girdiklerinde hemen sol üst kısımda yer alan "Konuyu Güncelle" butonunu kullanabilirler. Bu button belirli aralıklarla aktif olmaktadır.

Not: Bu kural bugünden itibaren 30 gün önce konu açanlarıda kapsamaktadır. Yani bazı arkadaşlar konu açarken limite ulaştınız diye uyarı alabilir. Ancak ben daha önce hiç konu açmadım yinede uyarı alıyorum diyen olursa lütfen bana bildirsin ilgilenirim.

Keyifli forumlar.

Mustafa.

ersnbzkrt
17-05-2016, 21:43
Forumumuza hayırlı olsun :)

Mustafa
17-05-2016, 21:48
Bu arada 100 mesaj sınırını aşağı çekebiliriz neticede sürekli satış konusu açılamayacağı için bir sorun olmayacaktır diye düşünüyorum.

emirkayra
17-05-2016, 21:52
Hayırlı olsun

ersnbzkrt
17-05-2016, 22:10
Geçmiş bütün ilanlar silinmiş herhalde değil mi? Tapatalk ile alakalı bir durum değil yani? Mustafa

Mustafa
17-05-2016, 22:13
Geçmiş bütün ilanlar silinmiş herhalde değil mi? Tapatalk ile alakalı bir durum değil yani? Mustafa

Geçmiş mesajları görünmeyen bir bölüme taşıdım. Yani aslında silinmediler ama görünmüyorlarda. :) Taze bir başlangıç olsun dedik.

ersnbzkrt
17-05-2016, 22:18
Geçmiş mesajları görünmeyen bir bölüme taşıdım. Yani aslında silinmediler ama görünmüyorlarda. :) Taze bir başlangıç olsun dedik.
Ozaman ilk ilan benden gelsin, vatana millete hayırlı olsun :) Onayda bekliyoruz bakalım.

Mustafa
17-05-2016, 22:22
Ozaman ilk ilan benden gelsin, vatana millete hayırlı olsun :) Onayda bekliyoruz bakalım.

Onayladım bende ;)

ismail
17-05-2016, 22:39
Mustafa m bilgilendirme için teşekkürler
eline sağlık

neehot
17-05-2016, 22:42
Peki diyelim ki aracımızı satıyoruz ve alan ekstraları almadı, kışlastiği, iPod görüntü kablosu, vagcom kablosu, filtre vs gibi parçaları tek başlık altında mı satalım? ( çeşitli satılıklar gibi ) yoksa aylara bölüp parça parça mı satalım? Mustafa

Mustafa
17-05-2016, 22:50
Peki diyelim ki aracımızı satıyoruz ve alan ekstraları almadı, kışlastiği, iPod görüntü kablosu, vagcom kablosu, filtre vs gibi parçaları tek başlık altında mı satalım? ( çeşitli satılıklar gibi ) yoksa aylara bölüp parça parça mı satalım? Mustafa

Aslında şuan vaktim olmadığı için yapamadım ama Satıyorum bölümünün alt bölümlerinide açıcam, Yedek Parça, Multimedia vs. gibi. O bölümleri açınca yine satış işin ekstra hakkımız olacak. Sanırım bu şekilde iş görür gibi.

Ferdiboy61
17-05-2016, 23:03
Hepimize hayırlı olsun [emoji4]

~ Legend is Back ~

Emn24
17-05-2016, 23:07
Hayırlı olsun forumumuza

Sent from my iPhone using Tapatalk

gkn_34
18-05-2016, 07:14
Foruma hayırlı olsun

Virgüller Sizin Olsun
Noktayı Biz Koyduk. ..

mustafaipek
18-05-2016, 07:14
Hayırlı olsun. Hassasiyetiniz için de teşekkürler [emoji106]

Mustafa İpek

Melih
18-05-2016, 07:46
Mustafa Abi Eline Sağlık ;)

Türkşad
18-05-2016, 07:52
Mustafa
Eline emeğine sağlık ;)

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

YusufTekiroğlu
18-05-2016, 08:31
Abi merhaba. Satıyorum bölümündeki konulara mesaj atcağım sırada Şöyle bir uyarı alıyorum ve mesaj atamıyorum.

Aşağıda belirtilmiş Hatalardan biri oluştu
Sayın YusufTekiroğlu,
Bu forum için yönetim tarafından belirlenen mesaj limitine ulaştınız. Mesaj yazma limitleri; her 30 gün için 0 mesaj olarak belirlenmiştir.

kaanz
18-05-2016, 09:45
Mustafa satıyorum bölümünde ki bir ilana cevap yazmak istediğim zaman aşağıdaki gibi bir problemle karşılaşıyorum.

"Sayın kaanz,
Bu forum için yönetim tarafından belirlenen mesaj limitine ulaştınız. Mesaj yazma limitleri; her 30 gün için 0 mesaj olarak belirlenmiştir."

teknik bir aksaklık mı var ? yoksa ben mi bir hata yapıyorum.
yardımcı olursan sevinirim.

iaydin
18-05-2016, 09:58
Mustafa abi ben hayırlı satıslar diyecektim 30 gün içinde 1 kez yorum yapabilirsiniz hakkınız bitmistir dedi bu hal normal mi ?

hkalkan
18-05-2016, 10:03
Hayırlı olsun forumumuza :)

salihalan
18-05-2016, 12:35
hayırlı olsun :)

emirkayra
18-05-2016, 13:26
Mustafa abi bir sorunum var
Başka bir arkadaş satış konusu açıyor bende hayırlı satışlar yazıyorum cevapla diyorum ama limiti aştınız diyip 30 günde 0 mesaj diyor yardımcı olur musun sana zahmet

Mustafa
19-05-2016, 04:58
Abi merhaba. Satıyorum bölümündeki konulara mesaj atcağım sırada Şöyle bir uyarı alıyorum ve mesaj atamıyorum.

Aşağıda belirtilmiş Hatalardan biri oluştu
Sayın YusufTekiroğlu,
Bu forum için yönetim tarafından belirlenen mesaj limitine ulaştınız. Mesaj yazma limitleri; her 30 gün için 0 mesaj olarak belirlenmiştir.

Mustafa satıyorum bölümünde ki bir ilana cevap yazmak istediğim zaman aşağıdaki gibi bir problemle karşılaşıyorum.

"Sayın kaanz,
Bu forum için yönetim tarafından belirlenen mesaj limitine ulaştınız. Mesaj yazma limitleri; her 30 gün için 0 mesaj olarak belirlenmiştir."

teknik bir aksaklık mı var ? yoksa ben mi bir hata yapıyorum.
yardımcı olursan sevinirim.

Mustafa abi ben hayırlı satıslar diyecektim 30 gün içinde 1 kez yorum yapabilirsiniz hakkınız bitmistir dedi bu hal normal mi ?

Mustafa abi bir sorunum var
Başka bir arkadaş satış konusu açıyor bende hayırlı satışlar yazıyorum cevapla diyorum ama limiti aştınız diyip 30 günde 0 mesaj diyor yardımcı olur musun sana zahmet

Arkadaşlar şuan sorun yaşanmıyor değil mi? Kontrol edebilir misiniz?

iaydin
19-05-2016, 09:20
Mustafa Denedim abi sorun kalkmış

eneseat
19-05-2016, 16:08
biraz önce satıyorum bölümüne konu açtım ancak hiçbişey görünmüyor. yeniden konu açmayı denedim başka hakkınız yok diyor. ismail abi ?

emirkayra
19-05-2016, 16:13
Satıyorum bölümünde 30 günde 1 konu açmaya hakkımız var diye biliyorum

celalselduz
19-05-2016, 16:13
yönetici onayından sonra yayına alınacak, tekrar denemenize gerek yok

eneseat
19-05-2016, 16:14
yönetici onayından sonra yayına alınacak, tekrar denemenize gerek yok

cevabın için çok teşekkür ederim.

eneseat
19-05-2016, 16:15
konu kilitlenebilir.

hgdyaop
21-05-2016, 14:23
Mustafa son zamanlarda açılmış buram buram isyan kokan o kadar çok "satıyorum konusu" içerikli konu vardı ki bi tane de ben açayım demiştim ki yeni konu açmışsın :) eline sağlık. .

SM-A700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fuat_Şahin
21-05-2016, 14:33
Aslında şuan vaktim olmadığı için yapamadım ama Satıyorum bölümünün alt bölümlerinide açıcam, Yedek Parça, Multimedia vs. gibi. O bölümleri açınca yine satış işin ekstra hakkımız olacak. Sanırım bu şekilde iş görür gibi.

Yakında malum siteye rakip oluruz :)

emrah .
21-05-2016, 14:50
Hayırlısı olsun

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

peder zickler
21-05-2016, 15:20
Bu iyi oldu. Hayırlı olsun.

Mustafa
21-05-2016, 19:06
Mustafa son zamanlarda açılmış buram buram isyan kokan o kadar çok "satıyorum konusu" içerikli konu vardı ki bi tane de ben açayım demiştim ki yeni konu açmışsın :) eline sağlık. .

SM-A700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sahibinden yakında bizim yüzümüzden hiç Seat ilanı alamayacak, hatta başka ilanlarda alamayabilir. Siteyi bence SahibindenClubTurkey olarak değiştirmek gerek, ikiside SCT olur, sticker masrafı çıkmaz hem :d

Mustafa
29-06-2016, 23:57
Satıyorum bölümü için ilk mesajıma bir güncelleme notu yazdım, bilginize.

Keyifli forumlar.

ersnbzkrt
30-06-2016, 00:10

Keyifli forumlar.
Eline sağlık güzel uygulama. Bir deneme yapayım dedim ancak, güncelleme aktif değilmiş 😂

Mustafa
30-06-2016, 00:15
Eline sağlık güzel uygulama. Bir deneme yapayım dedim ancak, güncelleme aktif değilmiş ��

Nerede aktif değil Ersin? :)

firozat
30-06-2016, 00:16

Keyifli forumlar.

Cevap yazılamaması çok iyi olmuş. Konu açıklamasını bile okumadan direk hayırlı satışlar yazanlar vardı. Ellerine sağlık.
Özellikle ismail abinin en son açtığı satış konusunda "hayırlı satışlar" yazmayıp "beğen butonunu" kullanılmasını rica ettiği halde yazılan "hayırlı satışlar" mesajları en güzel örneğiydi :)

ersnbzkrt
30-06-2016, 00:18
Nerede aktif değil Ersin? :)
Satıyorumda ilanım var. Sol üst köşeye baktım güncelle butonu görmedim. Belki sağdadır bende dedim orada da yoktu :) Demekki aktif değil dedim bende [emoji2]

Mustafa
30-06-2016, 00:30
Satıyorumda ilanım var. Sol üst köşeye baktım güncelle butonu görmedim. Belki sağdadır bende dedim orada da yoktu :) Demekki aktif değil dedim bende [emoji2]

Ersin yeniden kontrol edebilir misin? Birde konuyu açalı kaç gün olmuştu?

Düğmenin yeride şurda:
http://i.hizliresim.com/y42JGy.png

ismail
30-06-2016, 00:43

Keyifli forumlar.

eline emeğine sağlık kardeşim

Cevap yazılamaması çok iyi olmuş. Konu açıklamasını bile okumadan direk hayırlı satışlar yazanlar vardı. Ellerine sağlık.
Özellikle ismail abinin en son açtığı satış konusunda "hayırlı satışlar" yazmayıp "beğen butonunu" kullanılmasını rica ettiği halde yazılan "hayırlı satışlar" mesajları en güzel örneğiydi :)

aynen çok haklısın
şimdi hayırlı satışlar yazan mesajları sileceğim
http://www.seatclubturkey.com/aksesuar-tuning/68132-satilik-brembo-4-piston-kaliper-312-mm-disk.html

ersnbzkrt
30-06-2016, 00:49
Ersin yeniden kontrol edebilir misin? Birde konuyu açalı kaç gün olmuştu?

Düğmenin yeride şurda:
http://i.hizliresim.com/y42JGy.png
Bir hafta filan oldu.
Telefondan girmemle alakalı bir durummudur ki hala yok. Tapatalktan girincede yok web üzerinden girdiğimde de yok.
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160629/7e9893ed9ae8024eea675fced9945684.jpg

Mustafa
30-06-2016, 01:26
Bir hafta filan oldu.
Telefondan girmemle alakalı bir durummudur ki hala yok. Tapatalktan girincede yok web üzerinden girdiğimde de yok.
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160629/7e9893ed9ae8024eea675fced9945684.jpg

Tekrar bakabilir miyiz? Olmazsa yarın detaylı incelerim.

ersnbzkrt
30-06-2016, 08:31
Maalesef yohtır :)

hkalkan
30-06-2016, 08:37
Mustafa abi satıyorum arıyorum bölümlerine yorum yazamıyorum.

Emre
30-06-2016, 10:19

mustafa bu güncel düğmesinde ilk günlerden beri dediğim gibi sorun var günler geçmesine rağmen görünmüyor :)

CounTDowN
30-06-2016, 16:18
mustafa bu güncel düğmesinde ilk günlerden beri dediğim gibi sorun var günler geçmesine rağmen görünmüyor :)
Benim de chrome tarayıcıda konuyu degerlendir abone ol butonlarında problem var. Görünmez şekilde şu anda. Ancak mouse üzerine gelince aktif oluyo sonra gidiyor geri [emoji4] belki sizdede böyledir ?

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Vanery
30-06-2016, 18:45
Benimde ilanım var Satıyorum bölümünde kendi ürünüm hakkı da yorum yapamıyorum. Altta yetkiniz yok falan yazıyor [emoji4]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mustafa
30-06-2016, 21:38

O düğme üzerinde çalışıyorum, halledicem inşallah. :)

Benim de chrome tarayıcıda konuyu degerlendir abone ol butonlarında problem var. Görünmez şekilde şu anda. Ancak mouse üzerine gelince aktif oluyo sonra gidiyor geri [emoji4] belki sizdede böyledir ?

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hangi temada Erdal? Geçen bi problem olmuştu ama düzelmişti. CTRL + F5 yapabilir misin bi?

Mustafa
30-06-2016, 23:12
Bu arada konu güncelleme düğmesi herkes için her konuda aktif durumda şuan bir süre en azından bu şekilde kalacak. Yani başkalarının konularınıda yukarı taşıyabilirsiniz :d

ersnbzkrt
30-06-2016, 23:59
Bu arada konu güncelleme düğmesi herkes için her konuda aktif durumda şuan bir süre en azından bu şekilde kalacak. Yani başkalarının konularınıda yukarı taşıyabilirsiniz :d
Evet gelmiş, denedim ve oldu bu kez :)
Ancak bunu sürekli yapmamıza izin vermeseniz keşke. Güncel konular sadece satış ve arıyorumdan ibaret olabilir [emoji16]

Mustafa
01-07-2016, 00:11
Evet gelmiş, denedim ve oldu bu kez :)
Ancak bunu sürekli yapmamıza izin vermeseniz keşke. Güncel konular sadece satış ve arıyorumdan ibaret olabilir [emoji16]

Kısa bir süre böyle kalsın, güncelleme yapıcam yine ;)

CounTDowN
01-07-2016, 08:35
O düğme üzerinde çalışıyorum, halledicem inşallah. :)

Hangi temada Erdal? Geçen bi problem olmuştu ama düzelmişti. CTRL + F5 yapabilir misin bi?

Mustafa abicim SCT12 temasinda yapiyor ama bizim fortigate illetinden kaynaklandigini dusunuyorum. Evimdeki bilgisayarimdan denemedim acikcasi. Yazilar hic gozukmuyor ancak mouse ile uzerine gelince aktif oluyor Secenekler, konuyu degerlendir kisimdakiler.

Bir baskasindan da ayni hatayi alirsak bakarsin, bosver ugrasma :)

Emre
01-07-2016, 14:22

eline sağlık Güncel düğmesiyle birlikte satış konularınada Cevap verilmiyor bence güzel oldu :)

KenBlock
14-08-2017, 08:58
Mustafa Arıyorum bölümünde konu açtım 2 3 gün önce onaylanmadı . Dün akşam yine açtım yine onaylanmadı 2 dir 3 dür konu açıyorum moderatör onayına gidip hala onaylanmadı abi . Konu açma limiti doldurdunuz vs bir hatada almadım , benim konum niye onaylanmadı ki abi ? Limitimi doldurdum ?

LG-K580 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Edit: ismail

seLka
23-08-2017, 16:41
konuya girerken böyle bi uyarı alıyorum :
Sayın seLka,
Bu forum için yönetim tarafından belirlenen mesaj limitine ulaştınız. Mesaj yazma limitleri; her 30 gün için 1000000 mesaj olarak belirlenmiştir.
bu uyarıda 2. el araç satışına giriyorum diğerlerine giremiyorum. bende mi sorun var acaba ?

Umit-G
23-08-2017, 18:31
konuya girerken böyle bi uyarı alıyorum :
Sayın seLka,
Bu forum için yönetim tarafından belirlenen mesaj limitine ulaştınız. Mesaj yazma limitleri; her 30 gün için 1000000 mesaj olarak belirlenmiştir.
bu uyarıda 2. el araç satışına giriyorum diğerlerine giremiyorum. bende mi sorun var acaba ?

Başlıklarda sorun var gibi , bende girdiğimde 30 günde 1 konu açabilirsiniz diye uyarı çıkıyor. Mustafa

Ali Çelebi
24-08-2017, 00:41
Bence serbesy hale gelmeli alim satım durdu bildgimiz kimsenin mesaj kasmak gibi bir gayesi yok herkes yorumda yapa iir iyi veya kötü bence acılmali

instgram : aligaraj

ismail
08-09-2017, 15:01
Mustafa Arıyorum bölümünde konu açtım 2 3 gün önce onaylanmadı . Dün akşam yine açtım yine onaylanmadı 2 dir 3 dür konu açıyorum moderatör onayına gidip hala onaylanmadı abi . Konu açma limiti doldurdunuz vs bir hatada almadım , benim konum niye onaylanmadı ki abi ? Limitimi doldurdum ?

LG-K580 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Edit: ismail

kardeşim kusura bakma bir süredir forum u kullanamadım
malum yaz sezonu ufak tefek aksaklıklar olabilir
birbirimizi idare etmemiz lazım gibime geliyor

Bence serbesy hale gelmeli alim satım durdu bildgimiz kimsenin mesaj kasmak gibi bir gayesi yok herkes yorumda yapa iir iyi veya kötü bence acılmali

instgram : aligaraj

kardeşim şu konuda emin olabilirsin ki (zaten daha önce yaşandı) mesaj kasan da olacak senin sattığın ürün o kadar etmez deyip polimik çıkartanda olacak
zaten o yüzden böyle bir uygulamaya gidildi

lokmancordoba01
22-12-2017, 16:48
ismail abi simdi satiyorum bolumunden yorumlar kaldirildi anladim saglik olsun zaten millet polemik yapiyordu yok senin arac okadar etmez gibi sacma sapan tartismalar

Bu mesaj Neffos C5 Max cihazımdan Seat Club Turkey - SCT mobile uygulaması (http://r.tapatalk.com/byo?rid=94659) kullanılarak gönderilmiştir.

BEYAZ
26-04-2018, 21:37
Çok önceden açtığım ilanı artıl göremediğim için tekrar açtım ama üst üste birkaç kez değil şimdi ismail Abi aynı konuyu üç kez açmışsın dedi uygulamadan mı nedir anlamadım silemiyorum da komple kapatılması ya da silinmesi mümkünse tekrar açayım baştan saçma sapan bir ilan oldu zaten

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ismail
26-04-2018, 23:34
Çok önceden açtığım ilanı artıl göremediğim için tekrar açtım ama üst üste birkaç kez değil şimdi ismail Abi aynı konuyu üç kez açmışsın dedi uygulamadan mı nedir anlamadım silemiyorum da komple kapatılması ya da silinmesi mümkünse tekrar açayım baştan saçma sapan bir ilan oldu zaten

kardeşim istersen / bulabilirsen windows işletim sistemli bir bilgisayarda forum u açıp konularım diye bakıver
hatta tabletteki web tarayıcıdan açıp en altta tam site yazısına tıklayıp ta bakabilirsin
orada tüm açtığın / taşınan konuların (eklediğim resimdeki şekilde) tümünü görebilirsin
daha fazlasıda vardı da ekran yetmedi

https://i.hizliresim.com/76zLaW.jpg (https://hizliresim.com/76zLaW)

BEYAZ
26-04-2018, 23:38
kardeşim istersen / bulabilirsen windows işletim sistemli bir bilgisayarda forum u açıp konularım diye bakıver
hatta tabletteki web tarayıcıdan açıp en altta tam site yazısına tıklayıp ta bakabilirsin
orada tüm açtığın / taşınan konuların (eklediğim resimdeki şekilde) tümünü görebilirsin
daha fazlasıda vardı da ekran yetmedi

https://i.hizliresim.com/76zLaW.jpg (https://hizliresim.com/76zLaW)

Tamam ismail abi yarın işyerinde bakayım cepten olmuyor zaten uygulama da sağlıklı çalışmıyor becerebilirsem komple sileyim yeni baştan ilan girerim sağol

ismail
26-04-2018, 23:41
Tamam ismail abi yarın işyerinde bakayım cepten olmuyor zaten uygulama da sağlıklı çalışmıyor becerebilirsem komple sileyim yeni baştan ilan girerim sağol

sende sağolasın kardeşim
konuları silemezsin
ancak mesajlarını değiştirebilirsin
sen ilk mesajını değiştir
olmadı diğer mesajları ben silerim

osqur
28-04-2018, 12:10
Bence çok güzel Oldu Hayirli Olsun...

Bu mesaj SM-N910C cihazımdan Seat Club Turkey - SCT mobile uygulaması (http://r.tapatalk.com/byo?rid=94659) kullanılarak gönderilmiştir.

Hasan Dndar
29-04-2018, 00:00
Hayırlı olsun foruma umarım alisiriz

Bu mesaj SM-A500H cihazımdan Seat Club Turkey - SCT mobile uygulaması (http://r.tapatalk.com/byo?rid=94659) kullanılarak gönderilmiştir.

korayerbas
24-07-2018, 13:53
Satıyorum bölümünde ilanım egzoz ilanımı kapatmak istiyorum yenisini koyup komple sıfırdan açmak istiyorum eski konumu kapatabilir misiniz zahmet olmazsa ismail

SCT - Seat Club Turkey kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ismail
24-07-2018, 14:11
Satıyorum bölümünde ilanım egzoz ilanımı kapatmak istiyorum yenisini koyup komple sıfırdan açmak istiyorum eski konumu kapatabilir misiniz zahmet olmazsa ismail

SCT - Seat Club Turkey kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

kardeşim eski konudaki mesajını düzenleyebilirsin