PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Balıkesir ARAÇ Festivali

insane43
21-05-2016, 14:19
Abilerim, kardeşlerim, yaklaşık 50 günün sonrasında yapmayı planladığımız ve şimdiden bir kaç sponsor bir kaç grubun katılımını beklediğimiz Balıkesir araç festivali yapacağız inşallah. Gerekli izinlerin gerekli sponsorlukların alındığı sizlerin de katılımı ile güzelleşecek olan organizasyonumuza bekliyor olacağım. FIKIRLERINIZ benim için önemli olacaktır.

insane43
22-05-2016, 19:04
ismail Abim Bursa Manisa İzmir Kütahya ve diğer illerin desteklerini Ve SCT fleması bekliyoruz yardımlarını da ayrıca bekliyorum :)

ismail
22-05-2016, 22:54
ismail Abim Bursa Manisa İzmir Kütahya ve diğer illerin desteklerini Ve SCT fleması bekliyoruz yardımlarını da ayrıca bekliyorum :)

kardeşim öncelikle çaban için teşekkürler
yalnız bu konuyu açmak için yada sct adına böyle bir organizasyon / festival yapmak için *Cupra_R* veya Leonturco yöneticilerimizden izin / onay almışmıydın yada bilgi vermişmiydin
zira onay aldın ise gereken yardımcı sağlayacaklardır diye düşünüyorum
*Cupra_R* kardeşim ve Leonturco abim etiketlemeyi gördüğünde gereği yapılacaktır gibime geliyor

insane43
23-05-2016, 00:50
kardeşim öncelikle çaban için teşekkürler
yalnız bu konuyu açmak için yada sct adına böyle bir organizasyon / festival yapmak için *Cupra_R* veya Leonturco yöneticilerimizden izin / onay almışmıydın yada bilgi vermişmiydin
zira onay aldın ise gereken yardımcı sağlayacaklardır diye düşünüyorum
*Cupra_R* kardeşim ve Leonturco abim etiketlemeyi gördüğünde gereği yapılacaktır gibime geliyor ismail abim öncelikle şunu söylemek istiyorum. Sadece SCT altında düşünülmüş birşey değil zaten öyle birşeye kalkışamam sadece sizlerden rica edebilirim. Balıkesir Belediyesinin açık otoparkında gerçekleştirmek için gerekli izinleri almak için gerekli yollardan gidiyoruz şuanda. Izin konusunda herhangi bir sıkıntı olacak birşey görünmüyor. Aksine Belediye bu konuda tişörtleri ortak yapmayı düşündüğünü söyledi bizlere. Gerekli Medya organları da basın yayın müdürü arkadaşımızın babası olduğu için bir kaç marka TV kanalını ayarlayacak. Ben bu grubun üyesi olarak özellikle sizlerin burada olmasını istiyorum. Tarih konusunda VS. Açıklamalar yapacağım tabi, ama öncelikle sizlerden geri bildirimleri merak etmekteyim.

HTC Desire EYE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

insane43
23-05-2016, 00:58
*Cupra_R* abim ve Leonturco abim. Grup içi gerekli prosedürleri yanlışlıkla çiğnedi isem şimdiden af ola. Telefondan mesaj yolu ile bu kadar açıklama yapabildim inşallah yarın daha detaylı bir açıklama yapabilirim. Ve sizlerin görüşlerini de almak isterim.

Leonturco
23-05-2016, 08:14
Ahmet Onur paylaşım için teşekkür ederim. Bu tür festivaller Bursa'da da oluyor ancak ortam olarak ben sevmiyorum. Genelde düz boru çekilmiş Şahin gibi araçlarla gelip, alanda gereksiz hareket yapan bir grup oluyor. Bursa'da bir defasında manken kızlar yüzünden kavga çıkmıştı. Ben SCT adına bulunmayı pek doğru bulmuyorum. Resmi olarak Autoshow dışındaki Tuning Festivali vs. gibi aktivitelere bireysel olarak katılmıyorum. Bu benim görüşüm.... :)

insane43
24-05-2016, 23:59
Ahmet Onur paylaşım için teşekkür ederim. Bu tür festivaller Bursa'da da oluyor ancak ortam olarak ben sevmiyorum. Genelde düz boru çekilmiş Şahin gibi araçlarla gelip, alanda gereksiz hareket yapan bir grup oluyor. Bursa'da bir defasında manken kızlar yüzünden kavga çıkmıştı. Ben SCT adına bulunmayı pek doğru bulmuyorum. Resmi olarak Autoshow dışındaki Tuning Festivali vs. gibi aktivitelere bireysel olarak katılmıyorum. Bu benim görüşüm.... :)
Hocam bu gibi düşünceleri yenmek için bir adım olarak bizim yapacağımız fest den başlayabilirsiniz :) Benım her araca saygım var lakin araç ve sahibi hak ediyorsa. Belediye ile anlaşmamız olacağı için güvenliginde üst düzeyde olması için uğraşıyoruz. Buradan daha çok Sizler ile telefonla irtibata geçmek isterim.