PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Isıtmalı ayna kontrol düğmesi

levent_bayburt
28-07-2016, 21:36
Arkadaşlar merhaba aracımın ayna kontrol düğmesi kırık içi dağılmış vaziyette bir kaç parçacıya ve çıkma satanlara sordum bulamadım bildiğiniz bir yer varmı?

ismail
28-07-2016, 23:06
levent_bayburt kardeşim geçmiş olsun
etka da (elektronik parça kataloğu) şasi numarasına göre değişen 8 farklı dikiz ayna kumanda kolu mevcut
bunlardan 4 tanesi sağdan direksiyonlu araçlar için diğer 4 tanesi de soldan direksiyonlu araçlar için
sana tavsiyem ankara doğuş otoyu arayıp yada gidip şasi numaran ile parça tespiti yaptırmandır
yaklaşık 120 tl fiyatı var
parça numarasından sadece ibiza ve cordoba da kullanıldığı yazıyor
soket yapısı uyuyor ise ki uyacağını düşünüyorum
polo ve fabia nınki hatta golf IV ünkü bile olabilir
yalnız biraz tadilat gerekebilir

levent_bayburt
01-08-2016, 21:24
Teşekkür ederim dediğin gibi 120 tl fiyat verdiler ama biraz daha hurdacılara bakarsam belki biraz daha uyguna bulabilirim. Eyvallah çok sağol İsmail hocam

levent_bayburt
27-11-2016, 19:45
Merhaba Arkadaşlar
Sorunu çözeli çok oldu ama yeni yazma imkanım oldu ibiza 'nın ayna ayar düğmesi her yerde bulunmuyor bulunsa da servis yada parçacılarda orjinali pahalı, ben vw gurubu olduğu için golf 4 'ün düğmesini aldım görsel dışında soket dahil herşey aynı. Kendi ayna ayar düğmesinin içini sökerek aldığım düğmenin içini yerleştirdim şu an sıkıntısız kullanıyorum...

NOT: ibiza ayar düğmesi orjinali 120 tl vw golf yan sanayi iyisi dedikleri 20tl. ;)

adla
29-11-2016, 15:14
ıstanbuldaysan dogus oto da olması lazım parcanın. 100-120 arası sanırım fıyatı. aracımı satmadan once bende degıstırmıstım ordan bılıyorum :)