PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : [ SORUN ] Bosch 37-13 mu Karcher k3 mu

ealparslan
29-07-2016, 19:25
Merhaba arkadaslar evime aracimi yikamak icin makina almak istiyorum. + lari ve - leri ile hangi makineyi onerirsiniz. Yada onereceginiz alternatif farkli marka yada model varmi ? Bunlari kullananlar varmi

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ckara
29-07-2016, 19:30
http://www.seatclubturkey.com/aksesuar-ve-tuning/67556-satilik-basincli-su-makinesi-120-bar.html

ohan83
29-07-2016, 21:38
Karcerin k5 modeliydi yanlis hatirlamiyorsam. Kovadan su cekme ozelligi var super bisey. Ama fiyati 1000 kusur lira idi.

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ealparslan
29-07-2016, 22:44
K5 icin butcem yok malesef .. Maksimum 450 tl butcem

emin616
31-08-2016, 13:38
K5 icin butcem yok malesef .. Maksimum 450 tl butcem

k3 modelini kullaniyorum. simdilik sorunla karsilasmadim. Gonul isterdi k5 modelini almak hem bar degeri daha yuksek. Foam lancer ile fircasiz oto yikama dusunuyorsan k3 isteklerini karsilamaz. daha yuksek bar degeri olan model almani oneririm. Benim gibi yapacaksan fazla bile gelir :Sct 001:

araci ilk gelisiguzel isliyorum uzerindeki tozlar gitsin diye. 1-2 dk icinde k3 tabancasini yikama ucunu son seviyeye getirip ustundeki kalan tozlardan kurtuluyorum. Sonrasinda kopuklu su ve sunger yardimiyla araci tamemen kopukluyorum ve en son yune son seviye ucla 20-30 cm arasi uzaktan tabancayi kullaniyorum.

galapagos
31-08-2016, 13:53
k3 modelini kullaniyorum. simdilik sorunla karsilasmadim. Gonul isterdi k5 modelini almak hem bar degeri daha yuksek. Foam lancer ile fircasiz oto yikama dusunuyorsan k3 isteklerini karsilamaz. daha yuksek bar degeri olan model almani oneririm. Benim gibi yapacaksan fazla bile gelir :Sct 001:

araci ilk gelisiguzel isliyorum uzerindeki tozlar gitsin diye. 1-2 dk icinde k3 tabancasini yikama ucunu son seviyeye getirip ustundeki kalan tozlardan kurtuluyorum. Sonrasinda kopuklu su ve sunger yardimiyla araci tamemen kopukluyorum ve en son yune son seviye ucla 20-30 cm arasi uzaktan tabancayi kullaniyorum.

K5 kullanıyorum 1 yıldır.Çok memnunum herşeyinden.Fiyatı biraz pahalı ama sonuçta bir kere alıyoruz almışken iyisini almak lazım. @ealparslan (http://www.seatclubturkey.com/member.php?u=35273)

Gringo
31-08-2016, 15:35
Aracınızı düzenli olarak cila yapıyorsanız bu iki makine de iş görür. Fakat bu dediğimi yapmayıp, 1 hafta 10 gün sonra aracınızı yıkamak isterseniz maalesef makinenin kir çözmesini beklemeyin. Kaldı ki araç çok kirli olduğunda bile yıkamacılardaki de verim vermiyor, haliyle süngerle ya da mikrofiber bez ile tekrar kiri ovalamak gerekiyor. Ben Karcherin hem k2 serisi hem de k5 serisini kullandım ve bu tecrübeleri yaşadım.