PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Zift problemi

OGUZHANDE
31-07-2016, 20:29
Arkadaslar merhaba,cesme-urla eski yol da giderken arac zifte girdi.ilk olarak urlada gazyagi ile yikama yapildi.fakat davlumbazlar aracin alt kisimlari ve marspiyel kisimlari zifli kaldi.istanbul anadolu yakasinda en uygun nereye gidebiliriz?
tesekkurler.

URASS
31-07-2016, 20:45
Ufak bir fikir versem bende geçen sene Antalya Isparta arasında girdim zifte ist döndüğümde sıcak bir havada Güneş'in direk araca vurduğu anda bir kalıp sana yağı ile ziftli. Yerlere güzelce sürdüm üstlerine aradan yarım saat geçtikten sonra sonra güzelce ıslak bezle yağları sildim ve %99 oranında çıktı denemeni tavsiye ederim.bende ilk duyduğumda sana yağı tuhaf gelmişti ama denedim oldu .şimdiden kolay gelsin derim [emoji106][emoji106][emoji106][emoji106]

S&S ARSLAN

OGUZHANDE
31-07-2016, 20:52
Anladim hocam.fakat Benim arac ta bireysel olarak mudahale edemeyecgim yerlerde zift var.marspiyel ok belki ama davlumbazlar ve arac alti icin lift gerekiyor.onerebileceginiz servisler var midir?

hagi10
31-07-2016, 20:59
Arkadaslar merhaba,cesme-urla eski yol da giderken arac zifte girdi.ilk olarak urlada gazyagi ile yikama yapildi.fakat davlumbazlar aracin alt kisimlari ve marspiyel kisimlari zifli kaldi.istanbul anadolu yakasinda en uygun nereye gidebiliriz?
tesekkurler.
Atas decabit alıyorsun.

Sıkıp biraz bekleyip siliyorsun. Benim de basima geldi, davlumbaz aralari biraz uğraştırıcı oluyor ama dediğim urun gayet başarılı

Anadolu yakasinda lifti olan detailworks var, orayla gorusebilirsin

http://www.detailworks.com.tr/

debir
01-08-2016, 08:45
öncelikle geçmiş olsun, çok can sıkıcı durum, bu bayram bende aynı durumda kaldım ve araç tavan araç zift ile kaplandı desem yeridir. Mazot ile temizledim, zifti çıkarma anlamında gayet başarılı fakat yorucu bir iş, imkanın varsa kendin yapma derim. Kendin yapacaksan da plakaları çıkarmalısın yoksa benim gibi acı tecrübe olarak plakaların silik kalır:d

OGUZHANDE
06-09-2016, 13:06
AutoWax da araç alt yıkama ve davlumbazlarla beraber zift bulaşan yerlere katranla işlem yapıldı ve sorun çözüldü biraz tuzlu oldu tabi:)

Bilgiendirme için teşekkürler arkadaşlar.