PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : hoscakalın

HAYATGORKEM
04-06-2008, 20:57
Ben bu siteyi görkemle tanıdım. bana seatclub sevgisini aşılayan görkemdi çünkü onun kalbinde seatın ve seatçıların ayrı bir yeri vardı burda onun sayesinde çok güsel insanlarla tanıştım burdaki o kardeşlik ruhuydu beni etkileyen samimiyetti ...
ve görkemi herkesten iyi tanıdıgıma inanıyorum eger ortada çok geçerli bi neden olmasaydı asla bu clubu bırakmazdı çünkü tekrar altını çizerek söylüorum seatın ondaki yeri bambaşkadır. ben olayı görkemden dinledim ki sayın yöneticilerimizde açıklama yapacakmış zaten ben görkemle tanıdıgım sevdigim bi ortamda o olmadan bulunmak istemiorum evet burda çok saygı deger abilerimizle neslihan ablamla tanıştım (ablaların ablası senle tanışmış olmak apayrı güseldi) ki onlara tanışmış olmak aynı ortamı paylaşmak bnm için bi onurdur... hoşcakalın

erkin006
04-06-2008, 21:19
hayırlısı olsun...

aranıza katılalı çok zaman olmadı ama burdaki bağ ve kardeşlik duygusu bambaşka...bunu anlamak çok zaman almadı...

onural97
04-06-2008, 21:39
kendimi tuttum tuttum ama bi yere kadar burak'a atılan iftiralar yenilir yutulur cinsten değil.
Kardeşim burak,görkeme yapılan yanlışın nedenini yönetime sorarken çok haksız ve suçsuz bi şekilde banlandı arkasından nasıl olsa banladım istediğimi derim istediğim iftirayı atarım dercesine arkasından knuşulup duruldu özellikle güray bunun üzerinde çok durdu.Ben aktif bi üye değilim ama bir çok konuyu müsait olduğum zamanlarda takip ediyorum ve bu gün görkem ve burağa yapılan iftira ve suçlamaya gözlerimle şahit oldudum ayrıca yönetimdeki güray arkadaşımız elindeki yetkiyi kötüye kullanarak kendi eleyhine kendi şahsına yapılan küçücük bi konuyu büyütüp karşısındaki insanı yerin dibine soktu. Burağın banlanmasına sebep olan şey görkemin neden görevden alınmasını sorması ve görkemin siteden tamamiyele silinmek istemesine neden engel olmamaları.Bu msjın cevabıda şu oldu açıklayacağız ilerleyen zamanda demesi. Ve burakta haklı olarak istediği cvbı alamayınca sct üyelerinin koyun olarak görüldüğünü düşünüp gülme işareti koydu ve daha sonra millete ayıp olur düşüncesiyle düzeltti tabi güray beyde burağın sorduğu soruya bozulunca cvp weremeyince ve gülme işaretini görünce burağı banladı oysaki burak o gülmeyi düzeltmişti. Burakta görkemde benim sewdiğim ve görüştüğüm arkadaşlarımdır
görkem arkadaşımla az önce görüştük bana olayları anlattı fakat anlatırken siteye yazmamamı istesede ben yazmadan edemicem yapılan haksızlıga karsılık bir şekilde sizlerinde haberdar olmanız gerekiyor geçenlerde bir konuda aygüvden sıfır araç alan br arkadaşımız aracının kmsinin cok yüksek oldugunu yazmıştı görkemde hakkı olanı ona söylemişti isterse yeni araç alma hakkına sahiptir cünkü.bu arkadasımız ve arac degişiminin büyük maliyet olacagından buna karsılık para talep edebilicegini itiraz edilirse mahkemeye bile verme hakkına sahip oldugunu arac sahibi üyeye hatırlatmıştı ardından SEAT_AYGÜV (mustafa) buna cok kızmış ve sinirlenmiş buraya kadarını görkemden dinledim ve söz verdim sctye yazmayacagıma.... neyse ardından aygüv sct ile anlaşmalı bir firma oldugundan hemen yönetimebaskı yapıyor bu baskı sonucu yönetim kadro değişikliği adı altında görkem kardeşimize büyük bir saygısızlık ve haksızlık ediyor.

bende bunca saygısızlıgın yapıldıgı bir yerde durmak istemiyorum bugün görkemi satan yarın beni satar bu kadard saygısızlık ve düzenbazlık olmaz.Benimde üyeliğimi silsinler hatta güray arkadaşımız silsin o sewr böyle şeyleri

onural97
04-06-2008, 21:55
aygüv nerde neden sesi çıkmıyor yalansa yalan desin baride ona göre düşünelim

koraybilge
04-06-2008, 22:00
arkadaşlar bir süredir burada değildim evlenme hazırlığı içindeyim o yüzden pek konuları takip edebilme şansına sahip değilim... görkemin gitmesine ben de üzüldüm mutlaka haklı sebepler vardır diye düşünüyorum bence herkes okuduğunu yorumluyor ama yönetiminde bu konuda bir açıklama yapacağı belirtilmiş bence açıklama yapıldıktan sonra üyeliklerin silinmesi istenebilir yoksa burada adam kalmayacak...

Rush
04-06-2008, 22:03
Kural nedir bilir misiniz? Yönetim? Ya da en basitinden düzen? Her şeyin bir layığı var. Kimse kimseyi bir yerlerde zorla tutmuyor. Bugün çok isterseniz doğduğunuz ülkeden bile gidebiliyorsunuz kurallarını, yönetimini beğenmiyorsanız. Yazmayayım diyorum ama bir yere kadar kaldırıyor bünyem. Yeter arkadaşlar, olmuş bitmiş. Görkem istese sitede kalabilirdi, moderatör, veya il temsilcisi olmak mıdır SCT?

_diesel_
04-06-2008, 22:03
Aygüv Burda Dostum öğrenmek istediklerini sorabilirsin?Hatta tel.imi özeldende gönderdim rahat olabılırsın!

onural97
04-06-2008, 22:06
abi ben gördüklerimi ve yapılanları yazdım bunlar acı gerçekler
aygüv aksini iddaa etmiyor zaten görkemi sattılar sctye verdiği emekleri harcadılar onca emeğin karşılığı buymuş demekki.Sizde haberdar olun bunlardan

NESLİHAN
04-06-2008, 22:14
Canım bende sizleri tanımaktan onur duydum Her zaman görüşeceğiz.SCT sayesinde sizleri tanıdım dostluğumuz arkadaşlığımız daimdir.

hayatduru
04-06-2008, 22:21
kendimi tuttum tuttum ama bi yere kadar burak'a atılan iftiralar yenilir yutulur cinsten değil.
Kardeşim burak,görkeme yapılan yanlışın nedenini yönetime sorarken çok haksız ve suçsuz bi şekilde banlandı arkasından nasıl olsa banladım istediğimi derim istediğim iftirayı atarım dercesine arkasından knuşulup duruldu özellikle güray bunun üzerinde çok durdu.Ben aktif bi üye değilim ama bir çok konuyu müsait olduğum zamanlarda takip ediyorum ve bu gün görkem ve burağa yapılan iftira ve suçlamaya gözlerimle şahit oldudum ayrıca yönetimdeki güray arkadaşımız elindeki yetkiyi kötüye kullanarak kendi eleyhine kendi şahsına yapılan küçücük bi konuyu büyütüp karşısındaki insanı yerin dibine soktu. Burağın banlanmasına sebep olan şey görkemin neden görevden alınmasını sorması ve görkemin siteden tamamiyele silinmek istemesine neden engel olmamaları.Bu msjın cevabıda şu oldu açıklayacağız ilerleyen zamanda demesi. Ve burakta haklı olarak istediği cvbı alamayınca sct üyelerinin koyun olarak görüldüğünü düşünüp gülme işareti koydu ve daha sonra millete ayıp olur düşüncesiyle düzeltti tabi güray beyde burağın sorduğu soruya bozulunca cvp weremeyince ve gülme işaretini görünce burağı banladı oysaki burak o gülmeyi düzeltmişti. Burakta görkemde benim sewdiğim ve görüştüğüm arkadaşlarımdır
görkem arkadaşımla az önce görüştük bana olayları anlattı fakat anlatırken siteye yazmamamı istesede ben yazmadan edemicem yapılan haksızlıga karsılık bir şekilde sizlerinde haberdar olmanız gerekiyor geçenlerde bir konuda aygüvden sıfır araç alan br arkadaşımız aracının kmsinin cok yüksek oldugunu yazmıştı görkemde hakkı olanı ona söylemişti isterse yeni araç alma hakkına sahiptir cünkü.bu arkadasımız ve arac degişiminin büyük maliyet olacagından buna karsılık para talep edebilicegini itiraz edilirse mahkemeye bile verme hakkına sahip oldugunu arac sahibi üyeye hatırlatmıştı ardından SEAT_AYGÜV (mustafa) buna cok kızmış ve sinirlenmiş buraya kadarını görkemden dinledim ve söz verdim sctye yazmayacagıma.... neyse ardından aygüv sct ile anlaşmalı bir firma oldugundan hemen yönetimebaskı yapıyor bu baskı sonucu yönetim kadro değişikliği adı altında görkem kardeşimize büyük bir saygısızlık ve haksızlık ediyor.

bende bunca saygısızlıgın yapıldıgı bir yerde durmak istemiyorum bugün görkemi satan yarın beni satar bu kadard saygısızlık ve düzenbazlık olmaz.Benimde üyeliğimi silsinler hatta güray arkadaşımız silsin o sewr böyle şeyleri

merhaba ,evet araç benimdi şu anda iletinizi okuyunca çok üzüldüm eşimle şok geçiriyoruz.amaç burda DESTEK değilmi?ben aracımı 0 almışım benim için yeni doğmuş bi bebek...ertesi gün bu sıkıntı olunca çok üsüldüm ve sağolsun görkemle birlikte bütün SCT bana destek olmak için yazı yazdılar çünkü ben NE YAPABİLİRİM? diye sormuştum.Aynı şekilde ilgili firmada bana yazı yazmıştı.İnan çok üzüldüm şu anda bence ilgili firmanın içi son derece rahat olmalıydı eğer bu sorunun çözümü varsa ve biliyolarsa..ha bu arada belirteyim ben servise gittim ve bana 0 gösterge taktılar. demekki çözümü varmış.amacım burda eleştirmek değil görkem gidince herkesin iletilerini üzüntüyle okudum.. kim gitmiş niye gitmiş ne olmuş kendi aralarında olan bi şey ama söz konusu benim aracım olduğu için cevap yazdım...:( herkesin hakkında hayırlısı olsun

_diesel_
04-06-2008, 22:36
aygüv aksini iddaa etmiyor zaten görkemi sattılar sctye verdiği emekleri harcadılar onca emeğin karşılığı buymuş demekki.Sizde haberdar olun bunlardan

Bak bu sattılar filan bunlar yanlış kelımeler,kendınıze yakışmayan daha sonradan utanacağınız sözcukler üretmeyin!!!

Benım görkemle kişisel bir sorunum olmadı,(BENİM OLMADI KENDİSİNİ BİLEMEM),fakat şöyle bişey söz konusu ben o gün bahsettiğin konu hakkında yöneticiniz ile bı çok üye için konuştum,kendiside bunu biliyor,benım kınadığım Nokta mod.kimliği ile forumda görev alan görkem arkadaşınızın yaptığı yorumlardı,ben yöneticiniz ile hiçbir şekilde Seat AYGÜV veya sponsorluk adına görüşmedim,görkemin çocuk yaşta bir insan olduğunu sanmıyorum şimdiye kadar ben uyarmak istemedim,bilmediği bir çok konuda yanlış bi olayı,doğruymuş gibi savundu ben sadece bu yazdıkları yorumların yanlış olduğunu kendısine bı kac sefer vurguladım ama sanırım kendısı bunu farklı algıladı,hiç bir zaman onu takip ederek yapmadım yorumları ve hiç bir zaman amacım açığını yakalayıp yüzüne vurmak olmadı,olamazda prensip olarak insanları rencide etmeyi karalamayı sevmem!!!Prensip haline getirenlerdende nefret ederim!!!

Bu konu hakkında Söyleceklerim Bu kadar,

Unutmadan;

Otomobil sektöründe 15 bunun 8 yılı SEAT camiasında geçti!Hiç bir zaman böbürlenmedim,profesyonelim demedim,sadece bildiklerimi %100 emin olduklarımı yorumlara ekledim!!!

Saygılar...

onural97
04-06-2008, 23:19
biz ne diyoruz sen nediyorsun konuyu anlamamışsın heralde bi daha okumanı isterim

atakan
04-06-2008, 23:25

bak arkadaşım.........
sen konuyu nereye çekmek istiyorsun anlamadım............ burda senin uydurma laflarına okudukça güldüm.......... duygu sömürüsü yaptığının farkındayım........ normal olan olayları a-normal anlatmaya çalışıyorsun....... burak arkadışımız uyarılmış ve uyarıyı dikkate almadığı için banlanmıştır.............. ve ben seni burda uyarıyorum........ olayları kendi uydurduğun gibi anlatma.........

_diesel_
04-06-2008, 23:27
Bi kere okudum,okuduğum yerde bana cvp hakkı doğdu,bende cvabını verdim,Başka sebeplerden bahsediyorsan açık konuş açık cvp vereyim!

LiaTeD
04-06-2008, 23:30
onural97 arkadaşım...bir süredir siteden uzağım ama sana sadece şunu söyleyeyim görkemin olayının ne aygüvle ne de başka birinin menfaatiyle alakası yoktur.burada menfaat gözetilecek tek oluşum SCT dir. Bu tarz çıkışlar gereksiz ve yersizdir.

LiaTeD
04-06-2008, 23:30
konu kilitlenmiştir.

atakan
04-06-2008, 23:31
konu kilitlenmiştir.

eline sağlık tam ben kilitliyodum:) :) :)

howercraft
05-06-2008, 00:50
Sen kimsin bilader Görkemin avukatımısın avukatıysan söyle maaşın kaç paraysa ben iki katını vericem ama yeterki bilip bilmeden konuşma.Bugüne kadar Görkemi bu göreve getiren de onu en çok savunan da benim bunu yönetim içindeki herkes bilir.

Burağın olayına gelince;

Gerekli açıklama yapılacak denmesine rağmen ortalığı ateşe verip yangına körükle gitti bu biiiir,
SCT üyelerine koyun dedi bunu kimse diyemez bu ikiii,
Yöetimin içişlerine karışarak ve bilip bilmeden hakarete varır nitelikte laf söyledi bu üüüüç

Birlikte çalıştığımız Servislerden RENTEL ve AYGÜV ile maddi anlamda hiç bir bağımız yoktur çünkü biz herşeye para gözüyle bakmıyoruz biz insanlara ne Seat bağıyla ne başka bağlıyız önce yürekten bağlıyız bağlanmamızda sadece Seat vesile oldu.He SCT nin bu dediğin şekilde bir rantı olsaydı biz sadece bu servisleri överdik insanları buraya yollardık ve bir şekilde üyelere yapılan indirimleri araç sahibi faturalarına yansıttırmadan içeriden indirim yaptırıp parayı cebimize de koymasını bilirdik,ya da böyle tek tek sticker da satıp uğraşmazdık...

Evet Görkemin zaman zaman agresif çıkışları oldu hatta araç değişimi konusunda eşşek gibi değişcek gibi ifadeler kullandı bu servise değil burada Servis namına bulunan abisi yaşında bulunan bir kişiye de yapılan saygısızlıktır buna rağmen korudum...

Bilader yönetim kadro değişikliğine gidiyor itiraazın mı var yaran mı kaşındı yoksa söylemek istemiyorum ama 10.000 doları bu siteye sen mi harcadın da yönetimde senin değişikliğe gitmeye hakkın var da bizim haberimiz yok...

Güraya laf söylemişssin sattı falan diye Güray bugün benim ortağım olarak hemde kardeşim olarak SCT nin benimle birlikte en büyük hissedarıdır.O adam satmaz gerekirse satın alır ama senin gibileri kalitesi düşükleri değil rahat ol...

Kimse SCT'yi kendinden daha büyük göremez,burası herkesin yeri bu yönetim ne ölene kadar benim,ne Gürayın ne de bir başkasının,fikrine yatmayan fikrimizin uyuşmadığı herkes gitmekte özgür buna ben de dahilim...

Şimdi burada kendini yüceltmeye çalışıpta klavye delikanlılığı yapıp benim asabımı bozma hayatımda hiçbir insana bu denli sert yazmadım ama şunu iyi bil yazdığımdan daha sertini yaparım evinin yolunu bulamazssın...

Al yolunu git...

Diğer bütün değerli üyelerimizden de az önceki sert tabirlerimden ötürü özür dilerim...Beni bilen bilir sabırlı bir insanım ama herşey bir yere kadar...

Ben senin tüm bilgilerini aldım buradan bakalım neymiş senin derdin ne ayakmışssın görücez