PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : [ SORUN ] 2006 ibiza gaz kesme sorunu

mrtey
14-08-2016, 17:43
Merhaba arkadaslar, 2006 benzinli ibiza uzun yolda biraz km yaptiktan sonra klima acikken gaz pedalini birakmama ragmen stop ediyormus gibi gaz kesiyor, bi kac saniye sonra tekrar kendine geliyor. Bir kac gun once ayni sorun oldu klimayi kapatinca duzeldigi icin ayni seyi yaptim. Biraz gittikten sonra araba boguldu ve durma seviyesine geldi. Kenara cekmek zorunda kaldim. Birde iceriye fazlasiyla benzin kokusu geldi. Bu zorun icin tamirciye gittim ama malesef cozen olmadi. Ayni sorunu yasayip cozum bulan varsa bu konuda yardim bekliyorum.

emirkayra
14-08-2016, 17:45
Rıdvan abi akkent sanayi sitesindeki vw özel servisine yönlendirebilirim seni kendileri arkadaşım olur ve bize uyguna yapar

mrtey
26-08-2016, 00:54
kardeş antep' e gelirsem olabilir. Ben küsgette bi özel servise götürüyordum ama herhangi bi sorun bulamamıştı. En son beyin çok ısınınca olabilir demişti.

muratfr109
21-04-2017, 23:46
Bende de aynı sorun vardı ama benimkisi fren ana merkezle alakalı idi bide balata filan kokmuyo dimi araç

SCT - Seat Club Turkey kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

cupra
22-04-2017, 00:07
Kardeşim adaptasyon ayarı yapılacak büyük ihtimal ayni problem bendede var ilerlerse durum rolantidede devam ediyor araç sogukken ilerliyor 90 dereceye gelince hararet bu sıkıntıyı çıkarıyor Boğaz kelebeğini temizlet ve adaptastyon ayarı yaptır

SCT - Seat Club Turkey kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi