PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : YETKİLİ SERVİS YETERSİZLİĞİ...(SAYI OLARAK)

ApolloBlue
27-08-2016, 18:36
arkadaşlar herkese merhaba..kamuda çalışıyorum.işim gereği yaz kış bodrumdayım..aracımı 10 gun kadar once aldım.(1.4tsi fr dsg)fakat benim canımı sıkan bikaç durum var.bilmiyorum bu sorunu yada sıkıntıyı çeken varmıdır?öncelikle yazın 3-4 milyon nüfusun barındığı,istanbulun ankaranın izmirin bile insanının tatil iş vs nedenlerden dolayı geldiği bu bodrumda vw lena diye bir bayii var..ve bu bayii geçen aya kadar sadece vw marka araçlara bakım tamir vs yapıyordu..fakat 15 gun kadar önce audi ve skoda satış ve servis açtı..bugun aradığımda seat ile ilgili gelecek dönemde bir planlarının olmadıgını..herhangi bir parça tamir bakım vs işlerimi en yakın aydın merkez vw lenada çözebileceğimi söylediler(200km mesafede.)bu konuda sizce yapabileceğim birşey varmı..siz olsanız bir yazılı metin vs gönderirmiydiniz doğuş otoya? en ufak birşeyde 200 km yol gitmek ne kadar mantıklı?

şimdiden tesekür ederim..

ismail
27-08-2016, 23:20
ARKADAŞLAR HERKESE MERHABA..KAMUDA ÇALIŞIYORUM.İŞİM GEREĞİ YAZ KIŞ BODRUMDAYIM..ARACIMI 10 GUN KADAR ONCE ALDIM.(1.4TSİ FR DSG)FAKAT BENİM CANIMI SIKAN BİKAÇ DURUM VAR.BİLMİYORUM BU SORUNU YADA SIKINTIYI ÇEKEN VARMIDIR?ÖNCELİKLE YAZIN 3-4 MİLYON NÜFUSUN BARINDIĞI,İSTANBULUN ANKARANIN İZMİRİN BİLE İNSANININ TATİL İŞ VS NEDENLERDEN DOLAYI GELDİĞİ BU BODRUMDA VW LENA DİYE BİR BAYİİ VAR..VE BU BAYİİ GEÇEN AYA KADAR SADECE VW MARKA ARAÇLARA BAKIM TAMİR VS YAPIYORDU..FAKAT 15 GUN KADAR ÖNCE AUDİ VE SKODA SATIŞ VE SERVİS AÇTI..BUGUN ARADIĞIMDA SEAT İLE İLGİLİ GELECEK DÖNEMDE BİR PLANLARININ OLMADIGINI..HERHANGİ BİR PARÇA TAMİR BAKIM VS İŞLERİMİ EN YAKIN AYDIN MERKEZ VW LENADA ÇÖZEBİLECEĞİMİ SÖYLEDİLER(200KM MESAFEDE.)BU KONUDA SİZCE YAPABİLECEĞİM BİRŞEY VARMI..SİZ OLSANIZ BİR YAZILI METİN VS GÖNDERİRMİYDİNİZ DOĞUŞ OTOYA? EN UFAK BİRŞEYDE 200 KM YOL GİTMEK NE KADAR MANTIKLI?

ŞİMDİDEN TESEKÜR EDERİM..

kardeşim forum kuralları gereği cümlenin / paragrafın tamamında büyük harf kullanmak yasak olduğundan bu seferlik ben gerekli düzenlemeyi yaptım
sonraki mesajlarında cümlenin / paragrafın tamamında büyük harf kullanmazsan memnun olurum
ayrıca http://www.seatclubturkey.com/kurallarimiz/25688-forum-kurallari.html okumanı tavsiye ederim
teşekkürler

Denizci
27-08-2016, 23:28
arkadaşlar herkese merhaba..kamuda çalışıyorum.işim gereği yaz kış bodrumdayım..aracımı 10 gun kadar once aldım.(1.4tsi fr dsg)fakat benim canımı sıkan bikaç durum var.bilmiyorum bu sorunu yada sıkıntıyı çeken varmıdır?öncelikle yazın 3-4 milyon nüfusun barındığı,istanbulun ankaranın izmirin bile insanının tatil iş vs nedenlerden dolayı geldiği bu bodrumda vw lena diye bir bayii var..ve bu bayii geçen aya kadar sadece vw marka araçlara bakım tamir vs yapıyordu..fakat 15 gun kadar önce audi ve skoda satış ve servis açtı..bugun aradığımda seat ile ilgili gelecek dönemde bir planlarının olmadıgını..herhangi bir parça tamir bakım vs işlerimi en yakın aydın merkez vw lenada çözebileceğimi söylediler(200km mesafede.)bu konuda sizce yapabileceğim birşey varmı..siz olsanız bir yazılı metin vs gönderirmiydiniz doğuş otoya? en ufak birşeyde 200 km yol gitmek ne kadar mantıklı?

şimdiden tesekür ederim..

Bende Marmaris'te yaşıyorum. Eskiden Muğla'da varmış kapanmış. Yapılacak hiçbirşey yok maalesef. Ben ilk bakımıma izmire gittim. Bir haftasonu hanımı çocuğu aldım hem araç bakımı hemde gezme oldu.

Aracım arıza falan yapmasın diye dua ediyorum en yakın servis 200km uzakta.

emirkayra
27-08-2016, 23:32
Doğuşa yazı yazılabilir ama takacaklarını pek sanmam denemekte fayda var 200 km git bi de dön az değil yani bi de memursunuz haftaiçi izin alıp gitmek sıkıntılı inşallah servis açarlar tatilcilerin olduğu yerde servisin mutlaka olması gerekiyor neredeyse herkes arabasıyla geliyor

FmG
28-08-2016, 00:22
Aynı olayı bende geçtiğimiz hafta içi yaşadım. Fethiyede ikamet ediyorum, lenayla görüştüm en erken 31.08 dedi denizli başaran 27.08 dedi vosmere götürdüm. Fethiyede başaran vw satış ve servis var audi servis hizmeti de veriyor, seat skoda yok. Muğla'ya bir servis gerekiyor fakat Doğuşun pek ilgileneceğini sanmıyorum...

Atakan59
28-08-2016, 01:09
ApolloBlue yapılacak pek birşey yok :/

ApolloBlue
28-08-2016, 11:40
Uyariniz icin tesekurler..Tekrar o sekilde yazmam.