PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ibiza ST 15.000 Bakım ve güncellenen yol bilgisayarı hk.

fafnir
16-09-2016, 22:05
Merhaba,

Mart civarı aldığım 1.0 EcoTSi DSG Ibiza ST 15bn'i gördü sonunda. Doğuş Esenyurtta bakım yapıldı. 558 lira tuttu. Buraya kadar herşey normal.

Bakımdan sonra (ilk gün dikkatimi çekmedi) ilerleyen günlerde dikkatimi çekti ki araç kontağı çevirdiğimde "yağ" ve "akü" lambası gösterge panelinde yanmıyordu. öncesinde çok net hatırlıyorum ki kontağı çevirdiğimde yanıyordu.

Biraz endişelenip bayramın birinci günü yol yardımı aradım. isterseniz geleyim bir bakayım dedi ama yağ seviyesi vs kritik bir durum görünmediğinden serviside yormadım bayram sonuçta.

Bugün gittim servise baktılar; Bakımda yazılım güncellemesi yapılmış. içiniz rahat olsun artık o göstergeler kontak çevirince yanmayacak orta ekranda ışık ve yazılı uyarı verecek dediler. içim rahat etsin diye sıfır ibizanın birinde kontağı çevirdi gösterdi bakın bu da öyle diye.

Merak ettiğim; şu aralar bakıma giden kaç kişinin "yağ" ve "akü" göstergeleri artık yanmıyor ya da bakıma gidecek birileri bunu kontrol edip bilgi alabilir mi? Sonuçta önemli bir değişiklik...

emirkayra
16-09-2016, 22:47
Güncelleme yapılmış hocam bence bi sıkıntı yok siz de takmayın kafaya servis kötü bir şey yapmaz