PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kocaeli halkevi duragı nasıl giderim ve ekspertiz varmı

ekrm
18-09-2016, 14:59
merhaba yarın sabahtan kocaeli halkevi durağı civarında bir araç bakacağım kısmetse ekspere götürüp çıkan sonuca göre almayı düşünüyorum.Kocaeli halk evi durağına gitmek için otogar damı inmeliyim yoksa kuruçeşme de mi inmeliyim ve istanbul esenler otogardan binicem tahmini kaç saat sürer? Ve kocaelin halkevi civarında oturan arkadaşlardan ricam hangi eksper iyidir nereye götüreyim açık adres varmı vs firma adı.eksper fiyatları ne kadar kocaelinde. ben biyer buldum otorapor diye acaba o ekspere giden varmı adresi şu İstasyon Mah. Güney Yan Yolu Caddesi No: 132 Gebze Kocaeli (Nazer Ford ve Gör Tan Hyundai Karşısı) herkese teşekkür ederim.

bycml
18-09-2016, 15:01
Otobüs halkevinde indiriyor mu sor. Genelde indiriyor. İndirmem derse kuruçeşmede inip servise binebilirsin

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ekrm
18-09-2016, 15:05
peki kuruçeşmeden servise binersem kaç dk sürer halkevinde olmam ona göre işten izin alacağım da ve eksper için ne dersiniz

kaygun
18-09-2016, 15:31
5-10 dakika da orda olursun

mmtt041
18-09-2016, 20:03
5 - 10 dk. Gibi orda olursun ama bulduğun Expertiz gebzede yani 50 km rahat var. Yaklaşık 5 km ileride sanayi var yeni Gölcük yolunda. Işıklar civarında Sağlı sollu birkaç Expertiz var ortalama fiyat 100 tl.

Yigits
18-09-2016, 22:11
gebze çok uzak ve gereksiz olur.yani izmitte in geri git tekrar dön falan, mmtt041 ' in dediği gibi sanayi daha yakın.

ekrm
18-09-2016, 22:45
izmit oto rapor diye biyer daha buldum burası yakınmı pek halkevine satıcıyla orda buluşacağız Körfez Mah. Ankara Yolu Cad. No:24 (Toyota Kaya yanı) İzmit Kocaeli endişem şu aracı piyasa fiyatının altında alıcam satıcı acil ihtiyaçtan satıyorum diyor o yuzden 2-3 bin düşük gibi fiyata alıcam ondan dolayı iyice heryerini detaylı kontrol ettirmek istiyorum aksi kötü bir durumla karşılaşmayayım diye aracı aldıktan sonra

mmtt041
19-09-2016, 00:19
Araba işi biraz şans bu zamanda. Kendi kullandığım araba bile 26000 km de baskı balatası ve rulmanı değişti. Onun için sana şuraya git diyemem. Yarın birşey çıkar sorumlusu olmak istemem. Ama dediğin yerden yaklaşık 1-2 km sonrası bu işin membağı ��. Hertürlü Expertiz bulursun Koç Expertiz var ışıklarda ve yine ışıklarda solda var karşısında zorluk çekmezsin. Hayırlısı olsun senin için.

ERC
19-09-2016, 03:08
Efe tur indiriyor diye biliyorum halkevinde.Bence kendi servisi olan kelesler otoya goturebilirseniz daha iyi olur.

mmtt041
19-09-2016, 09:21
Keleşler expertize bakmıyor. Önceki aracımı satarken gitmiştim iki yıl oluyor bakmadıklarını söylediler. Dışarıda baktırdık bizde.