PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : [ YARDIM ] Seat ibiza

Aliborozan
25-10-2016, 14:20
Merhaba arkadaslar öncelikle dogtu yerdemı konuyu actım bılmıyorum kusura bakmayın yenı bir seat kullanıcısıyım 2003 1.4 benzin lpg arac aldım dha 2 hafta oldu ama tecrubenıze dayalı bız sorunum var motor sankı sibop vuruyor gıbı ses yapıyor yagı degısmen gerektıgını soyledıler yaptım ama degısen bır sey yok bunun kronık bır sey oldugunu lpg de tam uyum saglamadıgından bu sesın normal oldugunu soyledıler sizce dogrumu bu lpg atiker takılı ustunde sımdıden tesekkurler yardımınız ıcın

emirkayra
25-10-2016, 15:14
aracınız hayırlı olsun abi hoşgeldiniz ALLAH kazasız belasız ve keyifle kullanmayı nasib etsin inşallah
aracın gidişinde bi sorun var mı çekiş düşüklüğü gibi veya gaz yememe gibi bi de rölantide çalışma şekli normal mi anormal gözlemleriniz var mı

Aliborozan
25-10-2016, 17:04
Tesekkur ederım iyi dileklerşn ıcın herhangı bır sıkıntı yok cekıste felan rolantidede normal calısıyor ama gaz verıp ılerleyınce ses yapıyor herkes tup markasından kaynaklı dıyor ama cozum bulamadım servıs bıle bır sıkıntı gormedı onlarda lpg de calısdıgından dedı bugun sadece benzınde buşşanmaya baslayacam gene yapacakmı dıye baskasının basına gelmıstır cozumu bılıyordur dıye baslık actım

ertewas
25-10-2016, 17:12
seat motorda lpgde tıkırtı gibi kulak verirsen rahatsız edici bir ses yapıyor, yağı ince kaldığı zamanda benzer bir ses geliyor, benzinde bir müddet kullanın aynı ses devam ediyorsa yağı biraz kalınlaştırın...

seat ES
25-10-2016, 17:55
Hayırlı olsun, Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin.

Zafer67
26-10-2016, 23:08
Bnde astradan ibiza ya gectim.o fark var evet.ama normal birsey.birde atikerin lpg enjektorleride ses yapabilir.acaba sende fazlami ki .benm dusuncelerim

scubadiver
26-10-2016, 23:19
Aliborozan aramıza hoş geldin.aracın hayırlı olsun.inşallah sorunun kısa sürede çözülür.benim araçta 2006 1.4 lpg.bende elimden geldiğince soru ve sorularına yardımcı olmaya çalışırım.

Aliborozan
27-10-2016, 16:49
Tesekkur ederım hepınıze ama cozulmedı benzınde bınıyorum kac gundur ses devam edıyor yakın zamanda servıse goturup baktırmaktan baska care yok sanırım