PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : performans artırmak ıstıyorum

tld_kml
21-06-2008, 12:48
ya arkadaslar ben 99 toledo aldım ve cok sevıyorum performansı artırmak için neler yapabiirm parçaları nerde bulurum yardımcı olurmusunuz bana ya şimdiden tsk ederim

howercraft
21-06-2008, 13:37
Öncelikle aramıza hoşgeldiniz.Toledo konusunda gereken yardımı patriot(Mehmet ağabey)size yapacaktır performans konusunda.Bence bir cold air intake kit,komple düz boruyla egzos ve yazılımla yaklaşık 15-18 ps arasında güç artışı sağlayabilirsiniz

patrıot
21-06-2008, 23:31
aramıza hoşgeldınız yılmazın dedıgı gıbı cold air intake kit,duz boru ve son susturucu,yazılım ıle soyledıgı guclerı alabılırsın bunlara ek olarak vw grubunun 1,6 8v motorunu kullanıyorsun bunlara ek olarak headers ve derecelı egzantrık uygulamasıda yaptırabılırsın bu ıslemlerım tamamını yaptırırsan yaklaşık olarak 35-40 bg arası bır guc artısı alabılırsın bu artısın yanında benzın sarfıyatın artacak mevcut 15'' jantlarını buyutmek zorunda kalacaksın ıstersen maslakta turbo uygulaması yapan yerlerde mevcut burada onemlı olan senın bu performns artısı ıcın ayırdıgın butce bu butceye karsılık alacagın gucun senın ıcın yeterlı olup olmayacagı baska bır sey sormak ıstersen her zaman yardımcı oluruz.

tld_kml
22-06-2008, 01:04
tsk edıoyrum bunları eskiehirde birassdaa araştırıp yaptırabileceğim doru duzgun yerler varmı dıe bakım zor ama arabam yeni henüs saten tanımakta istiyorum ama bindiğim araçlar icinde vites araları en uzun araba

patrıot
22-06-2008, 09:14
evet vıtes aralıkları uzun ama oda konfor saglıyor bır taraftanda vıtes degıstırırken ayrı bır keyıf verıyor

desperado_32
22-06-2008, 12:55
Aramıza hoşgeldin abi gerekli bilgi verilmiş kolay gelsin :)