PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : [ SORUN ] TOLEDO 2000 1.6 SIGNO MOTORUN YAG ETIKETI LAZIM

yakupersoy33
09-12-2016, 14:21
Merhaba arkadaslar aracımın yag etıketı kaybolmus daha dogrusu boyanırken sokup gerı takmıyorlarmıs aracımın bakımı ıcın o etıkettekı bılgıler lazım rıca etsem aracında olan resım paylasabılırmı? tesekkur ederım

yakupersoy33
09-12-2016, 14:22
Kaputun alt kısmındakı etıket lazım

ismail
09-12-2016, 15:03
yakupersoy33 kardeşim bu etiket bakım için neden lazım anlayamadım
eğer ki aracında lpg yok ise mobil super 3000 x1 5-40
lpg var ise mobil 1 esp formula 5w-30
aradaki fiyat farkı önemli değil dersen hiç düşünmeden mobil 1 esp formula 5w-30 kullanabilirsin
yalnız yağın taklit olma ihtimalini düşünerek bilindik güvenilir yerlerden almanı tavsiye ederim
hepsiburada, kolayoto, özen ticaret vb

yakupersoy33
09-12-2016, 15:47
tesekkur ederım o etıkette sanzıman fren dıreksıyon motor butun yagların bılgılerı vardı o yuzden ıstemıstım onerın ıcın tesekkurler castrol magnatec 10 * 40 dıyorlardı ama soyledıgın yaga bakacagım saol

ismail
09-12-2016, 16:42
tesekkur ederım o etıkette sanzıman fren dıreksıyon motor butun yagların bılgılerı vardı o yuzden ıstemıstım onerın ıcın tesekkurler castrol magnatec 10 * 40 dıyorlardı ama soyledıgın yaga bakacagım saol

rica ederim
motor yağı haricindeki yağları değiştireceğin zaman beni etiketleyip sor ben elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım
fren, direksiyon ve şanzıman yağları biraz detaylı bakınca bulup yazarım
sana zahmet olmazsa bir ricam olacak
"Alıntı (mesajın sağ alt tarafındaki) yapmak sureti ile soru / cevap yazabilirsen hem daha düzenli hem daha anlaşılır olur
ayrıca yukarıda bildirimleriniz kısmında "mesajınızdan alıntı yapıldı" şeklinde uyarı verir
veya / yada
etiketleme yapmak sureti ile mesaj yazarsan ulaşmak istediğin kişinin daha çabuk haberi olur
etiketleme yapmak için kullanıcı adı önüne @ işareti eklemen yeterli olacaktır
etiketlemeyi yada alıntıyı aynı anda kullanmana gerek yok
zira her iki taraftan da bildirim gelmekte
birinden birini kullanman yeterli olacaktır
hızlı ve sürekli iletişim için bu iki yöntemden birini kullanmamız yararımıza olacaktır
eline sağlık
teşekkürler

yakupersoy33
09-12-2016, 16:46
rica ederim
motor yağı haricindeki yağları değiştireceğin zaman beni etiketleyip sor ben elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım
fren, direksiyon ve şanzıman yağları biraz detaylı bakınca bulup yazarım
sana zahmet olmazsa bir ricam olacak
"Alıntı (mesajın sağ alt tarafındaki) yapmak sureti ile soru / cevap yazabilirsen hem daha düzenli hem daha anlaşılır olur
ayrıca yukarıda bildirimleriniz kısmında "mesajınızdan alıntı yapıldı" şeklinde uyarı verir
veya / yada
etiketleme yapmak sureti ile mesaj yazarsan ulaşmak istediğin kişinin daha çabuk haberi olur
etiketleme yapmak için kullanıcı adı önüne @ işareti eklemen yeterli olacaktır
etiketlemeyi yada alıntıyı aynı anda kullanmana gerek yok
zira her iki taraftan da bildirim gelmekte
birinden birini kullanman yeterli olacaktır
hızlı ve sürekli iletişim için bu iki yöntemden birini kullanmamız yararımıza olacaktır
eline sağlık
teşekkürler

tesekkur ederım ıyı gunler