PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : [ ÖNERİ ] AutoClub Maltepe'de ACT180 Uygulatan?

caner92
30-05-2017, 19:32
Arkadaşlar AutoClub Maltepe'de Act 180 uygulatan var mı? Geçen sene megiuars da yaptırmıştım. Bu sene boya koruma yaptıracağım tekrar. autoclub da Act 180 uygulaması, 400 tl yerine 199 tl ye yapıyorlar. Tavsiye eder misiniz?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Revo55
30-05-2017, 20:31
Caner abi babamın aracına yaptırmıştık orada.Siyah renkti araç. Çok başarılı değildi açıkçası. Bi daha yıkatma harici gitmem şahsen

caner92
30-05-2017, 21:03
Caner abi babamın aracına yaptırmıştık orada.Siyah renkti araç. Çok başarılı değildi açıkçası. Bi daha yıkatma harici gitmem şahsen

Megiuars nxt 2.0 boya koruyucu cila aldım aslında Uğur. Dedim ufak cizik v.s. giderilsin diye böyle uyguna birşey yaptırayım, 3-4 ay sonrada kendim nxt 2.0 ı uygulayayım. Ya da sonax kampanyasını beklemek lazım :) kararsız kaldım

mican
31-05-2017, 16:17
Megiuars nxt 2.0 boya koruyucu cila aldım aslında Uğur. Dedim ufak cizik v.s. giderilsin diye böyle uyguna birşey yaptırayım, 3-4 ay sonrada kendim nxt 2.0 ı uygulayayım. Ya da sonax kampanyasını beklemek lazım :) kararsız kaldım

Caner NXT nin etkisi 2 hafta falan sürüyor bilgin olsun..açıkcası Turkcell Sarı Kutu kampanyasında ben de gördüm bu fırsatı acaba dedim ama ne kadar başarılılar tartışılır diye düşünüyorum..

caner92
31-05-2017, 16:34
Caner NXT nin etkisi 2 hafta falan sürüyor bilgin olsun..açıkcası Turkcell Sarı Kutu kampanyasında ben de gördüm bu fırsatı acaba dedim ama ne kadar başarılılar tartışılır diye düşünüyorum..

Murat Can bir kaç arkadaş tavsiye etti. 3 ayda bir yeniliyoruz dediler ama tabi bilmiyorum kullanmak lazım.

ilyas53
19-06-2017, 17:13
bostancıda yaptırdım ben autoclubta profesyonel bir şey yok bence günahlarını almayım ama bence kil ve çizik çıkarıcı uygulamadan ince bir pasta ve cila atıp bıraktılar gibi geldi bana çünkü kaputta çizikler vardı ben mennun kalmadım açıkçası içime sinmedi

caner92
19-06-2017, 20:17
bostancıda yaptırdım ben autoclubta profesyonel bir şey yok bence günahlarını almayım ama bence kil ve çizik çıkarıcı uygulamadan ince bir pasta ve cila atıp bıraktılar gibi geldi bana çünkü kaputta çizikler vardı ben mennun kalmadım açıkçası içime sinmedi

Daha önce sonaxmış sanırım bostancıdaki yer.

ilyas53
19-06-2017, 21:01
Evet

SCT - Seat Club Turkey kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ilyas53
19-06-2017, 21:02
Daha önce sonaxmış sanırım bostancıdaki yer.

Bir cok sonax autocluba gecti zaten

Bu mesaj iPhone cihazımdan Seat Club Turkey - SCT mobile uygulaması (http://r.tapatalk.com/byo?rid=94659) kullanılarak gönderilmiştir.