PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : üye listesi

leonbey
23-07-2008, 11:41
üye listesi kısmında kendimi bulamıyorum
daha doğrusu bi arkadaş bakmış bulamamış
ben de baktım hakikaten bulamadım
sebep ne ola ki?

HHaKo
23-07-2008, 11:50
Bunu tam olarak bilgim dahilinde söylemiyorum. Ama listeye bakarak tahmin yürüttüm. Sadece 150 mesaj ve üstü post yayınlamış üyeler sanırım o listede var. Çünkü listeye baktım 150nin altında mesajı olan kimse yoktu. Büyük ihtimalle bu tespitim dogru. Yılmaz daha iyi bilir yanlış söylediysem düzeltir..

leonbey
23-07-2008, 12:24
dostum yapma gözünü seviyim eğer öyle bişeyse bu çok ayıp bişey bence

napalım şimdi yani
150yi bulmak için "muhahaha" "süpermiş" "hayırlı satışlar" falan mı çakalım habire

burda bir üye listesi varsa herkes olur
arayan da bulur

madem böyle bişey var(eğer varsa) üyelik tarihine göre liste yapılsın da görelim

az mesaj atanla pasif üyeyi ayırmak lazım
pasifleri ayıkla eyvallah
ama 365 günün 350si foruma giren üyeyi de pasiflerle aynı kefeye koymamak lazım dimi...

HHaKo
23-07-2008, 15:19
üye listesi kısmında kendimi bulamıyorum
daha doğrusu bi arkadaş bakmış bulamamış
ben de baktım hakikaten bulamadım
sebep ne ola ki?

Bunun ayıklamak için oldugunu sanmıyorum.Ayrıca burda muhaha süpermiş diyen diye bahsettigin kitleyide kimse dışlamıyor farkındaysanız.Ben kendi görüşümü söyleyim bende forumda kimseyi mesaj sayısına göre degerlendirmiyorum. Az ve öz konusan aktif kullanıcılar oldugunu biliyorum. Ama mesaj sayısı çok olanda full geyik yapıyor diye birşeyde söz konusu degil kimse yanlış anlamasın.. Bu forumlar hazır alınıp kuruluyo heralde sistemi böyleymiş. Yani 150den aşşagı mesajı olanı adamdan saymıyoruz mantıgıyla yapıldıgını sanmıyorum :) Belkide sistemde bir Bugdan dolayıda olabilir. Tabi bunlar benim tahminlerim.. Web designer ımız Murat bu konuyu görünce bi el atar belki.Şikayetinizde Adminlerimize ileticem. Saygılar..

Impetus
23-07-2008, 19:27
Listede olunca ne oluyorki?