PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Vatandaşlarimizin Canindan Medet Uman Kopekler

KWNCH
28-07-2008, 01:11
arkadaşlar bu şerefsizlik nedir boyle çatışmalar ı bi yana bırakın boylesi kalleşçe şerefsizce masum ınsanlara saldırmak reva mıdır !!!

HHaKo
28-07-2008, 01:14
Bütün Ölenlere Allah rahmet eglesin yakınlarınada Sabır versin. Bu kalleş köpekler ancak böyle masum insanların canına kast ederek kendilerini avutuyolar.. Ama bizde ne mehmet biter ne Ahmet biter istedikleri kadar ugraşsınlar O hayal ettikleri kürdistanı NAHHH görürler..

slvest
28-07-2008, 01:21
ibrete alem yakalıyıp hepsini taksim meydanında asacaksın şerefsizleri...Bütün Ölenlere Allah rahmet eglesin.

the doc
28-07-2008, 01:25
Buraya içimden geçenleri yazsam forumdan kesin atılırım:furious::furious: Allah bunu yapanları bildiği gibi yapsın, o köpekler zaten layığını bulacaktır! Ülkemizi bölmeye kimsenin gücü yetmez, yetmeyecek de. Ölenlere Allah rahmet eylesin, sevenlerine sabır versin. Yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum.
http://img209.imageshack.us/img209/3450/02bn4.jpg

http://img367.imageshack.us/img367/9581/1815130016592567a1ez2.jpg

Mert G
28-07-2008, 01:37
Allah rahmet eylesin ölenlere, yaralılara acil şifalar..
sinirden uyuyamıyorum şu an, cidden insanın içinden neler demek geliyor ama..
Allah cezalarını diğer tarafta diil, bu tarafta tez zamanda werir inşallah..

the doc
28-07-2008, 01:48
Allah cezalarını diğer tarafta diil, bu tarafta tez zamanda werir inşallah..

Sana tüm kalbimle katılıyorum, bu şerefsizler ölmesin, sürüne sürüne gebersin, kendi pisliklerinin içinde yüzsün inşallah!!! :furious::rant:

pascal
28-07-2008, 01:59
Tüm milletimizin başı sağolsun, bizi bu şekilde yıldırmaya çalışan köpekler iyi bilsinler ki bu millet elbet birgün onların köklerini kazıyacaktır !!!

LiaTeD
28-07-2008, 02:05
Ölenlere Allah Rahmet Eylesin, yakınlarına başsağlığı diliyorum.yaralılara da acil şifalar...

Ama bilinmesi gereken tek şey TÜRKİYE CUMHURİYETİ İLELEBET PAYİDAR KALACAKTIR. Bu süreçte yaşanan olaylarda terörün dininin, ırkının olmadığını zaten aklı başında her Türk genci çok iyi bilmektedir. Terör yuvalarına yapılan baskınlar ve operasyonlar terör örgütlerini şehirde eylem yapmaya zorlamıştır. Bunun sonucunda bugünkü eylemin olduğunu düşünmekteyim. M

Maalesef bu tarz eylemlerin artarak çoğalacağını da düşünmekteyim. Arkadaşlar kalabalık yerlerde bulunurken azami dikkat edelim. Artık çıldırmış bir şekilde silahını sivillere çeviren terör odaklarına hedef olmamak için her türlü anorlamliği emniyet güçlerine bildirmek Türkiye Cumhuriyeti'nin tüm vatandaşlarının görevidir.

Bu tarz eylemleri bir kez daha lanetle kınıyorum...

seatleonwhite
28-07-2008, 17:39
allah belalarını versın masum ınsanlara kıyanların olenlere allah rahmet eglesın

erkin006
29-07-2008, 08:39
Millet olarak başımız sağolsun...

Manowar_
29-07-2008, 09:52
şerefsizler bizim mekanda patlattılar bombayı. Ne iş bu ne şerefsizlik bu. o meydanda sadece yaşlı insanlar gencler akşamları cıkıp oturup sohbet etmeye giderdi. siyaset ekonomi türkiye sorunlarının ele alındıgı falan bir yer değildi. şuna inanıyorum ki tüm zamanlarımı gecirdigim o mekanda eğer metallica konserine gitmeseydim bende olurdum. Ölenlerden tanıdıklar tanıdık simalar arkadaslardan yakınları var. Hepsine Allah rahmet eylesin. Bu şerefsizliğin bedeli bu dünyada ödenmese bile öbür dünyada ödenecektir.

ismaiLL
01-08-2008, 20:16
Allah rahmet eylesin.Bunu yapan hangi milletten,hangi devletten ve hangi ideolojiden olursa Olsun Allah ölenlerin analarına babalarına çektirdiği acının bin katını çektirsin.Bugün merak ettim ve Kürt forumlarını gezdim.Adamlar yapılanlarla onur duyuyorlar.Sayılarının Türk vatandaşlarından çok oLduğunu söylüyorlar.Birkaç msj yazdım forumlara ama 2dk sonra silindi ve banladılar.Ben kimseyi ayırt etmem Türk-Kürt diye.Ama bahsettiğim forumlarda adamlar OsmanLı DEVLETİ'nin soykırım yaptığından bizim onların ülkelerinde yaşadığımızdan ve Onları dışladığımızdan bahsetmişler.Aramızda Kürt olan arkadaşlarım vardır.Soruyorum onlara Kürt oldukları için memur olamadılarmı?Bu Devletten ev alamadılarmı?Bu devlete vergi vermedilermi?Hepsini verdiler ve Bütün imkanlardanda yararlandılar.Artık ülkemizde Kürt Sorunu yok!''İnsanlık Sorunu'' var.Bunu yapanlar insan olamaz.Ama hakan abininde dediği gibi Dünyada 1 tane Türk kalsa bile bizim ülkemizi bölüp o ''Kürdistan''ı kuramazlar.Hayal aleminde uçmasın kimse.Başbakanımızında Dediği gibi:''Gün Birlik Günüdür.''

the doc
01-08-2008, 22:27
+10000

Allah rahmet eylesin.Bunu yapan hangi milletten,hangi devletten ve hangi ideolojiden olursa Olsun Allah ölenlerin analarına babalarına çektirdiği acının bin katını çektirsin.Bugün merak ettim ve Kürt forumlarını gezdim.Adamlar yapılanlarla onur duyuyorlar.Sayılarının Türk vatandaşlarından çok oLduğunu söylüyorlar.Birkaç msj yazdım forumlara ama 2dk sonra silindi ve banladılar.Ben kimseyi ayırt etmem Türk-Kürt diye.Ama bahsettiğim forumlarda adamlar OsmanLı DEVLETİ'nin soykırım yaptığından bizim onların ülkelerinde yaşadığımızdan ve Onları dışladığımızdan bahsetmişler.Aramızda Kürt olan arkadaşlarım vardır.Soruyorum onlara Kürt oldukları için memur olamadılarmı?Bu Devletten ev alamadılarmı?Bu devlete vergi vermedilermi?Hepsini verdiler ve Bütün imkanlardanda yararlandılar.Artık ülkemizde Kürt Sorunu yok!''İnsanlık Sorunu'' var.Bunu yapanlar insan olamaz.Ama hakan abininde dediği gibi Dünyada 1 tane Türk kalsa bile bizim ülkemizi bölüp o ''Kürdistan''ı kuramazlar.Hayal aleminde uçmasın kimse.Başbakanımızında Dediği gibi:''Gün Birlik Günüdür.''

cordoba68
01-08-2008, 23:36
Ölenlere ALLAH'tan rahmet ailelerine de başsağlıgı dilerim