PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Rentel'de SCT Kartı İle Kim İlgileniyor

Mert G
28-07-2008, 11:08
Arkadaşlar hsonu Rentelden tamponlarımı alırken bu SCT kartını sordum, 2-3 kişiyle görüştüm kimsenin bööle bi karttan hbri yok:ponder: :ponder: kim ilgileniyor orada bununla bilgisi olan war mı acaba??

samet
28-07-2008, 13:45
Allah Allah halbuki ordaki arkadaşların haberleri vardı;satış görevlisi arkadaşlarımızın,muhakkak bi yanlış anlama olmuştur

Mert G
28-07-2008, 15:26
ben serwistekilerle konuştum belkide ondandır, haftaya bi daha gidicem ztn en olmadı o gün satıştaki arkadaşlarla konuşurum..

seydi
28-07-2008, 16:45
Arkadaşlar hsonu Rentelden tamponlarımı alırken bu SCT kartını sordum, 2-3 kişiyle görüştüm kimsenin bööle bi karttan hbri yok:ponder: :ponder: kim ilgileniyor orada bununla bilgisi olan war mı acaba??

servise girdiğin yerde ki bölümlerde oturan selma bağcı hanım var ona sorarsan yardımcı olur sana

HHaKo
28-07-2008, 17:59
Olur mu öyle şey sen kime sordun kapıdaki bekcilere mi :) Satışta Neslihan Hanım var, servis kısmında 2 Arkadaş daha vardı isimlerini unuttum.

Impetus
28-07-2008, 20:10
Neslihan hanımı bul direk halleder yau

fnasif
28-07-2008, 22:16
walla ne yalan söleyim, ben Rentel'den ilk kez şikayetçiyim. 15 gün önceki sorunumun cevabı için geçen hafta bilgi almak amaçlı servise mail attım, okundu raporu geldi ama 15 gün üzerinden 1 hafta geçmesine rağmen hala cevap gelmedi. Bu aralar Rentel'de bişeyler aksayarak gidiyor, umarım bir an önce düzelirler. Örnek gördüğümüz - gösterdiğimiz ilk yerin bozulmasını kimse istemez:)

kfy
28-07-2008, 22:26
her işyerinde olduğu gibi çalışanlar senelik izinde hoş görmek gerek.

Mert G
28-07-2008, 23:15
yedek parçada fatih we yalan olmasın murattı sanırım birisi daha wardı serwis kısmında.. ama bu onları kötülemek manasında diil, mesela fatih benle 1 saat parça baktı, abt fiyatları fln çıkardı çok ilgilendiler ama bi tek sanırım kart olayını bilmiyolardı:):) neese neslihan hanımla konuşurum ozmn bu haftasonu gittiğimde..

fnasif
28-07-2008, 23:17
Cezmi bunu tabiki hoş görebiliriz ama bilgi aldığımız takdirde. Normalde olması gereken, izinlerin yürüyen organizasyonu engellemeyecek şekilde ayarlanması gerekliydi. Tamam kabul ayarlanamadı ise de bir gecikme olacağını bildirir mesajla dönülmesi farklı düşüncelere sapmayı azaltabilecektir. Ben Rentel'den bu yönde bir gelişme beklerdim.

kfy
28-07-2008, 23:21
Cezmi bunu tabiki hoş görebiliriz ama bilgi aldığımız takdirde. Normalde olması gereken, izinlerin yürüyen organizasyonu engellemeyecek şekilde ayarlanması gerekliydi. Tamam kabul ayarlanamadı ise de bir gecikme olacağını bildirir mesajla dönülmesi farklı düşüncelere sapmayı azaltabilecektir. Ben Rentel'den bu yönde bir gelişme beklerdim.
sebep

fnasif
29-07-2008, 09:40
sebep derken, neyin sebebi? Asıl sebebi ben bilmek isterim, soruyu ben sorayım, sebep?

cckoc
29-07-2008, 23:12
arkadaşlar rentelde servis departmanına bakan birisinin mail adresini verebilir misiniz? Ben genel sorularımı web adresinden mail attım fakat cevap veren olmadı.. bi yardımcı olursanız sevinirim.

seydi
29-07-2008, 23:17
dostlar rentel in doğuş grubu ile anlaşması bittiğine göre ve ailemiz arasından ayrılma kararı aldıklarına göre sanıyorum artık bu konu ile ilgilenecek birini bulmanın bi anlamı kalmadı galiba:(:(:(:(:(:(

seatleonwhite
30-07-2008, 19:32
dostlar rentel in doğuş grubu ile anlaşması bittiğine göre ve ailemiz arasından ayrılma kararı aldıklarına göre sanıyorum artık bu konu ile ilgilenecek birini bulmanın bi anlamı kalmadı galiba:(:(:(:(:(:(

uzucu bır durum artık rentelın olmaması :(

tanyildizi79
22-12-2008, 12:17
Rentel neden kapandı bileniniz var mı adamlar daha yeni polaza açtılar gururlandık ama bir anda kapandı

leon sport
22-12-2008, 12:23
sanırım bilmeyen yok..