PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Vodafone Otovınn Ücretsiz İç Dış Yıkama

caner92
17-07-2017, 23:03
Arkadaşlar bugün türk telekomdan vodafone red business pro 10 paketine geçtim. 2000 dk 2000 sms 10 gb internet 49 tl. Paketin icerisinde ayda 1 kez ücretsiz iç dış yıkama var. Bir yıkamaya Gidip 25-30 tl veriyoruz. Tarife bedavaya geliyor nerdeyse.

Baktım bana en yakın auto club da yıkama oluyor. Kötü bir yerde değil. Yararlanmak isteyenler inceleyebilir :)

Otovınn noktalarında iç-dış yıkama ücretsiz! | Avantajlar | Red Business: Kurumsal ? Vodafone Türkiye (http://www.vodafone.com.tr/Is-Ortagim/RedKurumsal/otovinn-kampanyasi.php)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

CNR
18-07-2017, 15:28
Güzel kampanya bence. Deneyince yorumunu almak isterim :)

MARWEL
18-07-2017, 15:32
Vaayyi çok iyiymiş, değerlendirmeye değer :D

caner92
18-07-2017, 15:39
Güzel kampanya bence. Deneyince yorumunu almak isterim :)

Vaayyi çok iyiymiş, değerlendirmeye değer :D

Hava düzelsin de götüreceğim. Çok kötü olacağını sanmıyorum, mekan dışardan bayağı fiyakalı görünüyor ama tabi ki gidip görmek lazım. Bir çok sonax şubesi auto club oldu diye de biliyorum ayrıca.

MARWEL
18-07-2017, 15:41
auto club çok eski ve deneyimli bir firma, kötü olmasına pek ihtimal vermiyorum şahsen ;)

MecPM
18-07-2017, 16:05
Bilgilendirme icin tesekkurler. Bu tur kampanya ve firsat sitelerinden gidildiginde cok memnun olmuyorlar sube sorumlulari.
Cunku genel merkezin yaptigi anlasmalardan subelerin haberi olmuyormus.
Yinede denemeye deger.

Onrgdkkaya
18-07-2017, 16:16
Ben de ReD10 kullanıyorum herşey var yıkamadan tut yeme içme sinema giyim otel vs aklınıza gelebilcek herşeyle ilgili indirmler var:)

SeFfAh
18-07-2017, 16:17
Her ay devamlı kullanıyoruz şirket sağolsun :D

Hako
18-07-2017, 16:22
Ben de ReD10 kullanıyorum herşey var yıkamadan tut yeme içme sinema giyim otel vs aklınıza gelebilcek herşeyle ilgili indirmler var:)

onu bende kullanıyorum nerede var yıkama öğrensem senden fena olmaz Onur :sct-016:

Thecaliph
18-07-2017, 16:28
Abi 2000 SMS in 100 tanesini alsak 2000 Dakikanın 200 dakikasını alsak 10Gb ın da 2 GB ını alsak paketi 20 TL ye verirler mi ? :sct-016:

salimok
18-07-2017, 17:12
caner92 tereddüt ederek Turk Telekomda olan 14 adet şirket hattımızı vodafone taşıdım...Tamamına ayda 1 yıkama ve bigchefs ten kahve bedava...Söylediklerine göre yıkama haklarına plaka tanımlaması yapmıyorlar şifreyi verdiğin zaman istediğin aracı yıkatabiliyorsun...

caner92
18-07-2017, 17:16
Bilgilendirme icin tesekkurler. Bu tur kampanya ve firsat sitelerinden gidildiginde cok memnun olmuyorlar sube sorumlulari.
Cunku genel merkezin yaptigi anlasmalardan subelerin haberi olmuyormus.
Yinede denemeye deger.

Vallahi ben genel merkezde yıkatacagım icin problem olcagını sanmıyorum :))

tayfunk
18-07-2017, 18:40
Kendim vodafone saha çalışanıyım bayilerde bu tarife yok isteyen olursa yardımcı olabilirim 81 il ve ilçede anlaşması var vodafonenun

SCT - Seat Club Turkey kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

caner92
18-07-2017, 18:48
Kendim vodafone saha çalışanıyım bayilerde bu tarife yok isteyen olursa yardımcı olabilirim 81 il ve ilçede anlaşması var vodafonenun

Aynen bende işyerine gelen bir saha çalışanı aracılığı ile geçtim. Yalnız birşey sorcam size, saha çalışanı bana dedi ki bu yıkama olayından en az 1 sene yararlanabilirsiniz. Fakat avantajcepte den bakıyorum 01.10.2017 ye kadar kampamya geçerli diyor?

tayfunk
18-07-2017, 18:57
Aynen bende işyerine gelen bir saha çalışanı aracılığı ile geçtim. Yalnız birşey sorcam size, saha çalışanı bana dedi ki bu yıkama olayından en az 1 sene yararlanabilirsiniz. Fakat avantajcepte den bakıyorum 01.10.2017 ye kadar kampamya geçerli diyor?

1 yıl garanti değil araç yıkama işi ama uzun zamandır var 2-3 kere süresi uzatıldı yani bence devam edecektir sırf oto yıkama için geçen çok müşteri var normalde 30 haziran da bitiyordu kampanya uzattılar

Bu mesaj iPhone cihazımdan Seat Club Turkey - SCT mobile uygulaması (http://r.tapatalk.com/byo?rid=94659) kullanılarak gönderilmiştir.

caner92
18-07-2017, 19:05
1 yıl garanti değil araç yıkama işi ama uzun zamandır var 2-3 kere süresi uzatıldı yani bence devam edecektir sırf oto yıkama için geçen çok müşteri var normalde 30 haziran da bitiyordu kampanya uzattılar

Bu mesaj iPhone cihazımdan Seat Club Turkey - SCT mobile uygulaması (http://r.tapatalk.com/byo?rid=94659) kullanılarak gönderilmiştir.

Bende sırf oto yıkama icin geçtim. Bizi taşıyan eleman iyi salladı o zAman. İnşallah uzatırlar yoksa diğer kampanyalar birşeye yaramıyor

tayfunk
18-07-2017, 19:15
Bende sırf oto yıkama icin geçtim. Bizi taşıyan eleman iyi salladı o zAman. İnşallah uzatırlar yoksa diğer kampanyalar birşeye yaramıyor

Maalesef böyle sallayanlar olabiliyor ama bu tarifeyide sadece saha çalışanları yapıyor bence uzatılacaktır diye düşünüyorum

tayfunk
18-07-2017, 19:16
Avantaj cepteden diğer kampanyaları takip ederseniz işe yarayacak şeylerde var bedava sinema bileti bedava kahve vs vs

caner92
18-07-2017, 20:15
Avantaj cepteden diğer kampanyaları takip ederseniz işe yarayacak şeylerde var bedava sinema bileti bedava kahve vs vs

Ya ben ucuzca diye site var ordan cinemaximum herşey dahil 3d gözlük icinde 14-15 tl ye alıyorum bileti. Smdi bunda 1 tane bileti 20-25 liraya alcan üstüne birde gözlük parası koyuyorlar aynı hesaba geliyor. O yüzden isime yaramıyor. bakalım belki yeni kampanyalar gelir

caner92
18-07-2017, 20:16

Ya ben ucuzca diye site var ordan cinemaximum herşey dahil 3d gözlük icinde 14-15 tl ye alıyorum bileti. Smdi bunda 1 tane bileti 20-25 liraya alcan üstüne birde gözlük parası koyuyorlar aynı hesaba geliyor. O yüzden isime yaramıyor. bakalım belki yeni kampanyalar gelir

tayfunk
18-07-2017, 20:53

İstanbul'da sinema bileti kaç tl bilmiyorum ama burda 10-15 tl civarı :) sonuçta tarifenin içinde var

SMuRF
19-07-2017, 07:38
Bende Red10 kullaniyorum ama oto yikama kampanyasi hic gormedim nerde? [emoji4]

mrtvrg
19-07-2017, 08:47
4 defa 4 farklı otovınn şubesine aracı yıkatmak için gittim.
İlki abi bizde o şifreyi girecek tablet yok, vodafone daha getirmedi, bekliyoruz dedi,
İkincisi, abi zaten Vodafone'dan alacağım 13TL para onu da 1 ay sonra verecekler sen ver 20 TL cilalı yıkayalım dedi.
Üçüncüsü sistem çalışmıyor dedi,
Dördüncüsü ise ben yıkamam bedavaya git nereye şikayet ediyorsan et dedi.

Kampanya yapıp denetimini yapmayan Vodafone'a tebrikler...

OZOGUL
19-07-2017, 09:17
4 defa 4 farklı otovınn şubesine aracı yıkatmak için gittim.
İlki abi bizde o şifreyi girecek tablet yok, vodafone daha getirmedi, bekliyoruz dedi,
İkincisi, abi zaten Vodafone'dan alacağım 13TL para onu da 1 ay sonra verecekler sen ver 20 TL cilalı yıkayalım dedi.
Üçüncüsü sistem çalışmıyor dedi,
Dördüncüsü ise ben yıkamam bedavaya git nereye şikayet ediyorsan et dedi.

Kampanya yapıp denetimini yapmayan Vodafone'a tebrikler...
Bence en güzeli aracı kendin yıkayacaksın. Kullanılan malzeme ne özenli davranıyor mu sağda solda çizik vs oluşuyor mu vs vs ben güvenemem öyle. Çok takıntılıyım belkide :)

Onrgdkkaya
19-07-2017, 09:45
onu bende kullanıyorum nerede var yıkama öğrensem senden fena olmaz Onur :sct-016:

Ben bakarım baktıkça yazarım abi:))) hatta ben yıkatmaya götürmüyorum şifrede verirm size :))

Onrgdkkaya
19-07-2017, 09:46
Bende Red10 kullaniyorum ama oto yikama kampanyasi hic gormedim nerde? [emoji4]

Şuan için kampanya yok baktımda halbu ki hep görüyordum düşer yine :))

tayfunk
19-07-2017, 11:52

Red10 tarifesinde oto yıkama yok red business 10 pro tarifesinde var

SMuRF
19-07-2017, 14:07
Hadi inşallah bekliyorumm [emoji4]

Jru68
21-07-2017, 18:36
Arkadaşlar konuyu hortlattım gibi ama ben Vodafone genel merkezde çalışıyorum ve işimiz bu . söylenilen kampanya Kurumsal hatlar için geçerlidir ve Otovınn noktaları tablete gerek kalmadan Onlara verilen ( app store dan apk indirilir .) uygumala ile yapılabilir . Sadee otovınn şubeleri değil otovınn firmasının anlaştığı küçük çaplı otoyıkamacılar da bile yıkatabilirsiniz .Ben kurumsal kanatta çalıştığım için bireyselle alakalı pek bilgim yok ancak Vip tarifelerde yine geçerlidir diye tahmin ediyorum . Ayrıca yıkama başına verilen rakam 19 Tl'dir 13 değil [emoji1303]

caner92
25-07-2017, 22:25
Jru68 hocam bu ayda 1 yıkama olayı paketlerin yenilendiği tarihe kadar mı geçerli? benim 30 temmuzda paketlerim yenileniyor diyelim mesala bu ay ilk defa 25 inde yıkattım. 1 ağustosta paketlerim yenilendigi icin tekrar yıkatabilir miyim? Bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.

Jru68
25-07-2017, 22:28
Jru68 hocam bu ayda 1 yıkama olayı paketlerin yenilendiği tarihe kadar mı geçerli? benim 30 temmuzda paketlerim yenileniyor diyelim mesala bu ay ilk defa 25 inde yıkattım. 1 ağustosta paketlerim yenilendigi icin tekrar yıkatabilir miyim? Bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.

Hayır hocam 25. nde yıkattıysan diğer ayın 25.nde yenilenir ..

tayfunk
25-07-2017, 23:59

1 inde yıkatabilirsiniz

Onrgdkkaya
16-08-2017, 13:59
Autoclup ta boya koruma 250 yerine 149 tl diye bir kampanya kodum var kullanmak isteyene ücretsiz verebilirim.

Nebulazi
16-08-2017, 14:58
Güzel avantaj harbiden hayırlı olsun :)

caner92
16-08-2017, 16:02
Autoclup ta boya koruma 250 yerine 149 tl diye bir kampanya kodum var kullanmak isteyene ücretsiz verebilirim.

Yıkama için gidilebilir de hatta kampanya olmasa bence yıkamaya bile gidilmez. Açıkcası Çok begenmedim yaptıkları işi ben.

Onrgdkkaya
17-08-2017, 16:09
Yıkama için gidilebilir de hatta kampanya olmasa bence yıkamaya bile gidilmez. Açıkcası Çok begenmedim yaptıkları işi ben.

Yani şube şube değişebilir memnun olan varsa verrim yoksa yanar kampanya :)))

caner92
17-08-2017, 16:20

Başkan ver ben onuda kullanırım [emoji23]

Onrgdkkaya
17-08-2017, 18:17
Başkan ver ben onuda kullanırım [emoji23]

Özelden yolluyorum kodu

toledocu
22-11-2017, 13:44

Ben Ankarada Aydınlıkevler Çevreli Caddesinde "bi yıka" dan aylardır kullandım, bugune kadar ki en iyi yıkamalardan birisini yaptılar (Bedava olmasının da etkisinde kalarak :) )

Kampanya hala devam ediyor mu ? Hattı değiştirdiler, eğer varsa ben de alabilirim hocam

caner92
22-11-2017, 13:47
Ben Ankarada Aydınlıkevler Çevreli Caddesinde "bi yıka" dan aylardır kullandım, bugune kadar ki en iyi yıkamalardan birisini yaptılar (Bedava olmasının da etkisinde kalarak :) )

Kampanya hala devam ediyor mu ? Hattı değiştirdiler, eğer varsa ben de alabilirim hocam

Marta kadar uzatmışlar ama sadece hafta ici geçerli

agaslan
22-11-2017, 17:04

İskenderun merkez ilçede yaşıyorum bimere cimere yazdım müsteri hizmetlerine yazdım ama bir Allahın kulu vodafone internetin neden hic cekmediğini 4g göstermesine rağmen şu forum sayfasını bile açarken 2 3 dakika beklemem gerekiyor evdeyken resmen internetim kapalı gibi yaşıyorum.red10 tarifesindeyim 10 gb internet paketimi kullanamıyorum bile.türk telekomdan gectim türk telekom inanılmaz hızlıydı vodafone'a göre.

adamentium
22-11-2017, 18:27
agaslan 10 yıl Vodafone kullandım. Son 5 yılı Red tarifesindeydim. Konya da yaşıyorum.. Internetle ilgili en ufak problem yaşamadığım gibi 3G de yaptığım speedtestler de Turkcell den bile iyiydi. 4g olayında çuvalladı. 3G Hızı bana yettiği için 3G de kullanıyordum. Şu an Türk Telekom dayım Konya merkez için hiç sıkıntı yaşamıyorum ancak kırsal da Vodafone daha iyiydi.

Bence bulunduğunuz bölgeyle ilgili bir problem olabilir. Veya Bulunduğunuz il de iyi hizmet alamıyor olabilirsiniz. Yaşanılan ilden ile operatör kalitesi değişkenlik gösteriyor.

tayfunk
22-11-2017, 18:30
İskenderun merkez ilçede yaşıyorum bimere cimere yazdım müsteri hizmetlerine yazdım ama bir Allahın kulu vodafone internetin neden hic cekmediğini 4g göstermesine rağmen şu forum sayfasını bile açarken 2 3 dakika beklemem gerekiyor evdeyken resmen internetim kapalı gibi yaşıyorum.red10 tarifesindeyim 10 gb internet paketimi kullanamıyorum bile.türk telekomdan gectim türk telekom inanılmaz hızlıydı vodafone'a göre.

En iyisi türkcell diğerleri operatör bile değil türkcele geç 20 tl fazla öde en iyisi en hızlısı türkcell

gokbiloz
22-11-2017, 18:45
Bende düz red 10 abonesiyim ama bu yıkama olayı sadece business te var sanırım.

Onrgdkkaya
23-11-2017, 12:31

Malesef abi kampanya görünmüyor, görünmediği gibi vodafone birsürü kampanyayı da kaldırmış önceden bakarken yorulurdum şimdi 3-5 tane var bi bakışta bitiyor

caner92
23-11-2017, 12:36
Malesef abi kampanya görünmüyor, görünmediği gibi vodafone birsürü kampanyayı da kaldırmış önceden bakarken yorulurdum şimdi 3-5 tane var bi bakışta bitiyor

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20171123/2d6ff78d2ebf9d01e9351b12292fb388.jpg

Onrgdkkaya
24-11-2017, 02:15
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20171123/2d6ff78d2ebf9d01e9351b12292fb388.jpg

Evet şimdi baktım bende de var yeni güncellendi galiba toledocu istersen şifreyi yollarım özelden

toledocu
28-11-2017, 13:56
Evet şimdi baktım bende de var yeni güncellendi galiba toledocu istersen şifreyi yollarım özelden

Tesekkurler , şifre bir kaç saat içinde gecersiz oluyordu sanırım , yıkatmaya giderken mesaj atayım ? Şimdi sifreyi gonderseniz ne kadar saat/gün..vs geçerli acaba?

Onrgdkkaya
28-11-2017, 14:18
Tesekkurler , şifre bir kaç saat içinde gecersiz oluyordu sanırım , yıkatmaya giderken mesaj atayım ? Şimdi sifreyi gonderseniz ne kadar saat/gün..vs geçerli acaba?

Onu tam bilmiyorumda suan kampanyayı bulamadım galiba kaldırmışlar yine