PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Forum Sistemi Upgrade Çalışması

RoniN
21-08-2017, 15:14
Selamlar arkadaşlar, forumda şu anda sistem yenilemeye gidiyoruz. Belirli bir süre hatalar alabilirsiniz. Bu hata mesajlarını önemsemeyip mesajlaşmalarınıza devam edebilirsiniz. Herhangi bir sıkıntı problem olmayacaktır. Onlarda kısa süre içerisinde zaten giderilecektir.

emirkayra
21-08-2017, 15:21
Aleyküm selam elinize sağlık kolay gelsin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

kivancunlu
21-08-2017, 17:19
Selamlar arkadaşlar, forumda şu anda sistem yenilemeye gidiyoruz. Belirli bir süre hatalar alabilirsiniz. Bu hata mesajlarını önemsemeyip mesajlaşmalarınıza devam edebilirsiniz. Herhangi bir sıkıntı problem olmayacaktır. Onlarda kısa süre içerisinde zaten giderilecektir.

Benim de wifi baglantisi olmadiginda girememe sorunumu webmaster arkadastan ogrensek super olur :)

RoniN
22-08-2017, 06:29
Arkadaşlar forum upgrade işlemini sabah saat 6.24 itibariyle bitirmiş bulunmaktayım. Bundan sonraki tek işlem tema ile alakalı düzenlemeler olacak. Onuda Mustafa kardeşim halledecek. Şu anda forumdaki hata mesajları vs gitmiş olmalı en ufak bir hata mesajı ile karşılaşırsanız bu konudan tarafımıza bildirin kontrol edelim.

Mustafa
22-08-2017, 06:39
Eline, emeğine sağlık kardeşim.

Görsel hatalarıda gün içinde peyderpey gidermeye çalışıyor olurum. Özellikle akşam saatlerinde daha aktif düzenleme yaparım sanırım benimde sabah uyumam gerekecek. :) Biraz sabırlar eskisinden iyi hale gelmiş oluruz. Saldırgan site uyarısı içinde Google'a başvuruyorum onlarda kısa sürede uyarıyı kaldırırlar. Güvenli site oluruz yeniden. ;)

BlaCKaDDeR
22-08-2017, 12:20
Merhaba. Güncelleme sonrası okumadığım mesajlar da direkt okundu olarak çıkıyor. Yeni Mesajlar a basınca hiç mesaj çıkmıyor. Ek olarak mesajların tarih ve saatleri konu içinde siyah zemin üzerinde ve okunmuyor.

Bilgilerinize,

Safakakpinar
22-08-2017, 12:54
Eset programı siteyi aldatıcı site olarak görüyor. Bilgilerinize

RoniN
22-08-2017, 13:27
Merhaba. Güncelleme sonrası okumadığım mesajlar da direkt okundu olarak çıkıyor. Yeni Mesajlar a basınca hiç mesaj çıkmıyor. Ek olarak mesajların tarih ve saatleri konu içinde siyah zemin üzerinde ve okunmuyor.

Bilgilerinize,

Onun sebebi zaten tema ile alakalı akşam tam olarak oda düzelmiş olacaktır.

FR.BJK
22-08-2017, 14:14
Beklemedeyiz :)

Sanırım artık TapaTalk ta açmıyor siteyi.

S.Yilmaz
22-08-2017, 14:23
SCT MOBİL VE TAPATALK çalışmıyor web sitesi de tema hatası vermektedir bilgilerinize... ellerinize sağlık iyi çalışmalar kolay gelsin..

RaMCHoMaNia
22-08-2017, 14:33
bende forum kompile bozuk gözüküyor

Nebulazi
22-08-2017, 14:36
Hayırlı olsun bakalim hepimiz için:)

Mustafa
22-08-2017, 18:40
Taging deneme RoniN :)

RoniN
22-08-2017, 20:18
Mustafa tagging seviyoz biz.

Mustafa
23-08-2017, 06:45
Zararsızız artık :)

https://i.hizliresim.com/kWmddy.png

Alpha
23-08-2017, 07:18
Elinize emeğinize zamanınıza sağlık bi kaç gündür arkadaşlar mağdur oldu diye sabah akşam emek sarf eden insanlar abilerimiz kardeşlerimiz var. Kimse durum bu noktaya gelsin istemez kimse durduk yere sıkıntılarla uğraşmak istemez ama gelip görünki istisnalar olabiliyor. Formun yeniden düzelip sağlıklı bi şekilde ayakta kalması için emek sarf eden bütün arkadşlara kendi adıma teşekkür ederim. Sabır ve itina ile bekleyen arkadaşlara da yüreğine sağlık diyorum.

Mustafa
23-08-2017, 07:34
Elinize emeğinize zamanınıza sağlık bi kaç gündür arkadaşlar mağdur oldu diye sabah akşam emek sarf eden insanlar abilerimiz kardeşlerimiz var. Kimse durum bu noktaya gelsin istemez kimse durduk yere sıkıntılarla uğraşmak istemez ama gelip görünki istisnalar olabiliyor. Formun yeniden düzelip sağlıklı bi şekilde ayakta kalması için emek sarf eden bütün arkadşlara kendi adıma teşekkür ederim. Sabır ve itina ile bekleyen arkadaşlara da yüreğine sağlık diyorum.

Yaz döneminden önce aslında bitirmemiz gereken ama bir şekilde testini yapıp gerçek ortamda yapamadığımız bir upgrade çalışması oldu. : ) Gerçi kabul ediyorum benim çalışma hayatımın biraz düzensiz oluşu nedeni ile Ayberk'e destek veremedim bu nedenle de uzadı biraz. Şu an ince bazı ayarlar kaldı (gülümseme ikonları gibi) onlarıda yapabildiğim en kısa sürede yapmaya çalışıyor olurum.
RoniN Ayberk'e desteği için tekrar teşekkürler. Değerli üyelerimize de uzun zamandır sorunlu olan sistemi sabırla kullandıkları için teşekkür ederim. : )

RoniN
23-08-2017, 13:08
Yaz döneminden önce aslında bitirmemiz gereken ama bir şekilde testini yapıp gerçek ortamda yapamadığımız bir upgrade çalışması oldu. : ) Gerçi kabul ediyorum benim çalışma hayatımın biraz düzensiz oluşu nedeni ile Ayberk'e destek veremedim bu nedenle de uzadı biraz. Şu an ince bazı ayarlar kaldı (gülümseme ikonları gibi) onlarıda yapabildiğim en kısa sürede yapmaya çalışıyor olurum.
RoniN Ayberk'e desteği için tekrar teşekkürler. Değerli üyelerimize de uzun zamandır sorunlu olan sistemi sabırla kullandıkları için teşekkür ederim. : )

oynama artık rahat dur :)

lutfukaya
23-08-2017, 13:19
RoniN abi, satıyorum bölümüne girmeye çalışırken
"Sayın lutfukaya,
Bu forum için yönetim tarafından belirlenen konu açma limitine ulaştınız. Konu açma limitleri; her 30 gün için 1 konu olarak belirlenmiştir."

uyarısını alıyorum. 2. el araç ilanlarına tıkladığımda açılıyor

Mustafa
24-08-2017, 19:00
RoniN abi, satıyorum bölümüne girmeye çalışırken
"Sayın lutfukaya,
Bu forum için yönetim tarafından belirlenen konu açma limitine ulaştınız. Konu açma limitleri; her 30 gün için 1 konu olarak belirlenmiştir."

uyarısını alıyorum. 2. el araç ilanlarına tıkladığımda açılıyor

Lütfü Selam,

Konu açmaya çalıştığında mı yoksa foruma girmeye çalıştığında mı bu hata geliyor?

lutfukaya
24-08-2017, 19:05
Lütfü Selam,

Konu açmaya çalıştığında mı yoksa foruma girmeye çalıştığında mı bu hata geliyor?

Girmeye çalıştığımda bu hatayı veriyor abi. 2.el araç ilanlarına girdiğimde hatasız giriliyor

Mustafa
24-08-2017, 19:49
Girmeye çalıştığımda bu hatayı veriyor abi. 2.el araç ilanlarına girdiğimde hatasız giriliyor

Şuan durum nedir?

http://www.seatclubturkey.com/aksesuar-ve-tuning/ bu linke girilebiliyor mu örneğin?

AlkanExclusive
24-08-2017, 19:51
Şuan durum nedir?

http://www.seatclubturkey.com/aksesuar-ve-tuning/ bu linke girilebiliyor mu örneğin?

Giremiyorum.

lutfukaya
24-08-2017, 20:02
Şuan durum nedir?

giremiyorum abi

seLka
24-08-2017, 20:11
Şuan durum nedir?

bu hatayı veriyor dünden beri:
Sayın seLka,
Bu forum için yönetim tarafından belirlenen mesaj limitine ulaştınız. Mesaj yazma limitleri; her 30 gün için 1000000 mesaj olarak belirlenmiştir.

Mustafa
26-08-2017, 18:05
Giremiyorum.

giremiyorum abi

bu hatayı veriyor dünden beri:
Sayın seLka,
Bu forum için yönetim tarafından belirlenen mesaj limitine ulaştınız. Mesaj yazma limitleri; her 30 gün için 1000000 mesaj olarak belirlenmiştir.

Selamlar,

Şuan durum nedir acaba? :)

seLka
26-08-2017, 18:49
Selamlar,

Giriş sağladım akşam da sıkıntı yok :)

Bu mesaj iPhone cihazımdan Seat Club Turkey - SCT mobile uygulaması (http://r.tapatalk.com/byo?rid=94659) kullanılarak gönderilmiştir.

lutfukaya
26-08-2017, 19:03
Selamlar,

sorun yok abi giriliyor :)

AlkanExclusive
26-08-2017, 19:39
Selamlar,

Olmuş :)

ismail
15-11-2017, 08:49
RoniN ve Mustafa kardeşlerim
elinize emeğinize sağlık
ayberk kardeşim sana zahmet olacak
mesajlara eklenen resimler daha önce küçük geliyordu
resim üstündeki sarı alana tıkladığımızda resim büyüyordu
şimdi ise resimler direkt büyük geliyor ve ekranı kaplıyor
ayrıca sistem yenilendiğinden beri forum dan bana hiç e-posta gelmiyor
bir de yaş göstermeme sorunu yine baş gösterdi
bir bakabilirsen memnun olurum

BRKR35
15-11-2017, 10:39
Suan konulara resim eklemedr sknti yasiyorum. Hem telefonun internetinden hemde wifi ye bagliyken. Bu sorun sadece bende mi var acaba??

SCT - Seat Club Turkey kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

kivancunlu
15-11-2017, 17:35
Selamlar,

Bende de wifi bagli oldugumda ya da vpn actigimda girebiliyorum yoksa giremiyorum , telin dns ayarlariyla alakalimi bilmiyorum uzun zamandir boyle