PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kurallara Uyum Sorunu Hakkında

howercraft
24-08-2008, 02:34
Arkadaşlar son zamanlarda forumu takip ederken çok sık rastlamaya başladığım bir olay var.Bazı üyelerimiz bilerek veya bilmereyek kural ihlali yaptığında yöneticilerimizden gerek forumda gerekse p.m yolu ile uyarı alıyorlar doğal olarak.Fakat her nedense uyarıyı alan bazı arkadaşlar kuralları siteye üye olurken okuyup özümseyememiş olacakki kurallara uyarıya haksız ve boş yere karşı çıkarak yönetici ve moderatör arkadaşlarımızın işini zorlaştırıyorlar.
Bakın maksadınız burada yöneticilerin işini zorlaştırmaksa hiç boşuna uğraşmayın ben size gereken kolaylığı sağlarım.Kural ihlalleri sonucunda gelen uyarıları dikkate alınız aksi takdirde üyeliğiniz tarafımca dikkate alınmayarak gereken yapılacaktır,her ne olursanız olun her kim olursanız olun lütfen bu siteye ve yöneticilerine sahip çıkın çünkü onlar sizin için burada zamanlarını harcayıp emek sarfediyorlar.Ben bir daha hiçbir yönetici arkadaşımdan bu konuda bir veryansın duymak istemiyorum yanlış anlaşılmasın bana durumu bildirmesinler demiyorum sadece artık kural ne kural ihlali yapan olsun ne de bu ihlale karşı çıkıp yöneticilerimizi üzen olsun diyorum.
Haklıysanız ahlak ve saygı kuralları çerçevesinde sonuna kadar kendinizi savunabilirsiniz ama haksızssanızda hatanızı lütfen kabul edin.
Haksız olan hiçkimsede burada benim dostlarımı ağabeylerim olan yöneticilerimi yıpratamaz izin vermem bilginiz olsun.

Bu son uyarımdır.Bir dahaki ilk olayda gereken yapılacaktır.Hemde tarafımca uyarılmadan.

Sözüm bu bahsettiğim çerçevede davranış sergileyen bazı üyelerimizedir.Kendini bilen üyelerimiz üzerine alınmasınlar lütfen herkese hayırlı forumlar...Kurallara yeniden göz atmak isteyenler içinse aşşağıya linki ekliyorum arkadaşlar.

Özellikle altını çizmek istediğim bir nokta var.Kalın,renki ve büyük punto yazı yazmak kesinlikle ya-sak-tır...

HHaKo
24-08-2008, 13:32
Forum kurallarını gözden geçirmek için :

http://www.seatclubturkey.com/forum/forumdisplay.php?f=58