PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : [ ÖNERİ ] Samsun özel servis tavsiyeniz

hakan55
27-02-2018, 09:29
Selam sct ailesi
Samsun'da leonumun triger ve debriyaj setini degistirebilecegim işini iyi yapan uygun fiyatlı bir servis nereyi tavsiye edersiniz.
Yardimlariniz icin simdiden teşekkürler

Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

meh_met
27-02-2018, 19:15
Selam sct ailesi
Samsun'da leonumun triger ve debriyaj setini degistirebilecegim işini iyi yapan uygun fiyatlı bir servis nereyi tavsiye edersiniz.
Yardimlariniz icin simdiden teşekkürler

Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiGulsan sanayide diplomat oto sinan usta var. Kendisi yetkili servisten ayrilip dukkan acmis. Ibizam varken gidiyordum ve memnundum. Sorduğum tum sorulara ayrintili cevap alabiliyordum.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hakan55
27-02-2018, 19:25
Gulsan sanayide diplomat oto sinan usta var. Kendisi yetkili servisten ayrilip dukkan acmis. Ibizam varken gidiyordum ve memnundum. Sorduğum tum sorulara ayrintili cevap alabiliyordum.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiParca ve işçilik fiyatları nasıldır

meh_met
28-02-2018, 23:50
Parca ve işçilik fiyatları nasıldır

Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiIlk soyledigi fiyat yüksek oluyo ama indirim yapiyor. Ben o ustaya arabayi emanet edince vicdanen rahat ediyordum Yetkili servise goturmesem de eski servis ustasina goturdum diye [emoji3] ayrica isemri kagidi gibi biseyler duzenleyip bilgisayara isliyordu degisik bi usta

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hakan55
28-02-2018, 23:52
Ilk soyledigi fiyat yüksek oluyo ama indirim yapiyor. Ben o ustaya arabayi emanet edince vicdanen rahat ediyordum Yetkili servise goturmesem de eski servis ustasina goturdum diye [emoji3] ayrica isemri kagidi gibi biseyler duzenleyip bilgisayara isliyordu degisik bi usta

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiTeşekkür ederim ilgi ve yardiminiz icin sağolun

KS32220
08-03-2018, 20:35
Kardesim fiyat al ordan ben sana uygun corumda yaptiriyim trigeri herk3z degistrip sente yapamaz

Bu mesaj ASUS_Z002 cihazımdan Seat Club Turkey - SCT mobile uygulaması (http://r.tapatalk.com/byo?rid=94659) kullanılarak gönderilmiştir.

KS32220
08-03-2018, 20:39
Gecen sene triger zinciri zamanlayici baski balata bana 5 6 bin tl fiyat ckardilar hepside triger zinciri degistiginde zamanlayicida degisir dedi corumda 50 55 yaslarinda mehmet ustaya gittm zamanlayica gerek yok ben yapatm dedi 1500 tlye degistrdm 1 yilda garanti verdi suan allaha sukur bi sorunum yok

Bu mesaj ASUS_Z002 cihazımdan Seat Club Turkey - SCT mobile uygulaması (http://r.tapatalk.com/byo?rid=94659) kullanılarak gönderilmiştir.