PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Milstone Kış Lastigi yasadigim sorun

co2fix
28-02-2019, 15:04
Merhaba arkadaslar, gecen ay aldigim milstone 225*40*18 kis lastigi sorun cozulemedigi icin 1 hafta sonrası iade ettim. Sorun su, arac saga cekiyordu. 22bin km aracı rot ayarına sotular sıfır hata cıktı. lastikleri ic-dis sag-sol on-arka yaptılar ama sonuc degismedi arac surekli saga veya ic-dis yapildiginda sola cekmeye devam etti. 300-500 km yol yapinca saga cekme 70-90km hizdan sonra yapmaya basladi. ilk takildiginda direk 20-30km hizda dahi cekiyordu. fabrikadan 2 yeni lastik daha istediler onlere takildi sonuc aynı baktilar olmuyor iade aldilar. isin ozeti milstone kıs lastigi bizim arabalarda saga cekiyor bilginize.

not: sorunu yasarken web te arastirdim biraz dacia sandero aracta ayni sorunu yasayan birine rastladim. arabaya kamber ayari yaparak sorunu cozmusler. bir lastik icinde ayarlari bozmaya gerek yok bence ustundeki lastikler geri takılınca hic sorun kalmadi cunku.

Hisarlı
28-02-2019, 15:57
co2fix ; Geçmiş olsun iyi ki iade almışlar mağdur edilmemişsiniz,
Atalar boşuna dememiş ucuz etin yahnisi yavan olur diye,
Antalya' da olmama rağmen şehirler arası seyahati riske atmamak için arabamda kışlık set kullanıyorum Michelin Alpin 4 modeli lastiklerim dördüncü sezonu tamamlamak üzere hala tüm performansı dört dörtlük,
geçmişte de Bursa' da yaşarken Michelin Alpinlerle Uludağ' a sayısız defa zincirsiz çıkıp inmişliğim vardır,
ayaklar sağlam başlar selamet lastik de uzak doğu ürünlerinden uzak durmak gerek diye düşünüyorum.