PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sct hakkında

nightmare
11-09-2008, 15:28
öncelikle site yöneticilerine seslenerek sunu sormak istiyorum

siteye üye olunca mail geliyor ve üyelerimiz bölümünde kendinimizi tanıtmamız rica olunuyor
evet güzel bir uygulama herkes öncelikle geleni sıcak bi selamla karsılayacak ve daha sonra hemöen her konuda her yardımını esirgemeden sunacak şüphesiz

ancak ben üye oldum ve kendimi tanıtmadım diyede yazdıgım bir konuda yönet,imden öncelikle kendizi tanıtın gibi bir uyarı alırsam sahsen cok sogurum bu siteden he umurunda olmaz kimsenin oda ayrı bir konudur

ama dile getirmek istediğim şu nasıl buradaki bir üye sogudugunda yönetimin kulagı duymazsa bu olay seat servisinden memnun olmayan müşteriyle aynıdır adam o servise gitmese o servis batmaz ama esnaflıgında kuralları vardır kar etmesen bile yaptıgın hizmet müşteriyi memnun edicektir

bizler üyeler olarak sctnin müşterisi oluyorsak sct ile ilgili görüşlerimizi dile getirmemizde sakınca olmayacagını düşünüyorum çünkü sonuç olarak ben bu sitenin üyesiysem buraya geldiğimde kendimi tanıtım tanıtmamak bana kalmıştır he sen kendini tanıtmadın hadi güle güle sana burda yer yok der gibide üyenin konusu kilitleniyorsa bu şaşırttı beni

lütfen kimse kusura bakmasın bana bu cok yanlış geliyor öyleyse yazın üye olana tanıtıcı konu açmak mecburidir aksi halde üyeliğiniz iptal edilecek deyin kendini tanıtsın herkes

R€D SH@RK ~~ÇAĞLAR~~
11-09-2008, 17:56
öncelikle bir serzenişte bulunmuşsun; ama burası resmen bir aile ortamı ve bu sitenin de kendine has kuralları var. öncelikle kendini tanıtman gerekiyordu cezmi abimiz(cezmi baba deriz kendisine) burada ki en babacan en merhametli kişilerden biridir ve sana bazı kuralları hatırlatmak amacı ile bir şey yapmışsa bunu bu kadar içerlemeden bence kendini tanıtan bir konu yazsaydın bak o zaman neler oluyordu senden sonra üye olan ve merhaba diyerek başlayan arkadaşlarımız var sor bakalım sıkıntıları var mı unutmaki her seat çı arkadaşımızdır bu sitenin kurallarına riayet ettikce ve saygı sevgşi kuralını ihlal etmedikçe
hoşgeldin aktif ve bol forumlar

koraybilge
11-09-2008, 18:10
mehmet çağlar'ında dediği gibi biz burayı ailemiz gibi görüyoruz ...
kendinden pay biçerek olayı tekrar gözden geçir bence şöyle düşün eve girince selam veriyormusun yoksa kimseyle konuşmadan direk odana mı gidiyorsun veyaaaa en samimi arkadaşlarının bulunduğu bir ortama sonradan dahil olduğunda selam vermeden direk söze mi girersin??
burası sözlük anlamında sosyal bir platform veya ortak yaşam alanı ama bizim bakış açımız çok farklı burada her bireyi kendi ailemden biri gibi görüyorsam ufacık da olsa bir selam beklerim...

leonkemal
11-09-2008, 18:47
SCT kendine has vizyonuyla 3 yılı aşkın bir süredir hizmet vermektedir burada uygulanan sistem sana göre biraz diğer sitelerden farklı gelmiş olabilir zaten sct yi sct yapanda budur. Biz burada kimin ne olduğunu ne iş yaptığını bilir sanaldan dışa çıkar daha samimi bir ortamda paylaşır tartışırız. evet burası bir aile ve böyleydi su anda böyle ve bunu korumak için böylede olacak bilmem yeterlimi neyse aramıza hoşgeldin arkadaşım aktif olman dileğiyle zaten aktif olursan daha iyi anlıyacaksın ned demek istediğimizi...

AHHA
11-09-2008, 20:17
valla dediklerine malesef katılmak zor keşke biraz sabretseydin bunları yazmazdın eminim bi süre sonra. ayrıca şu da var ki buraya girip mesaj yazmak vs bir topluluğa hitap etmektedir, sonuçta yazdıklarına bir bilgisayar/makina otomatik cevap vermiyor, yeri geliyor duygularımızı paylaşıyoruz burda.
bir topluluğa girince merhaba dememek bence demeyen kişinin soğuk olmasından kaynaklanır.
ayrıca bu tür uyarılarımızı mmkün olduğunca nazikçe yapıyoruz her birimiz...

isahin
11-09-2008, 20:31
Aramıza hoşgeldin;)

kfy
11-09-2008, 20:32
mehmet bunları neden yazıyorsun daha fazla açarmısın ve sana yönetimden uyarı yazısı yazmışsam nededim onuda belirt hatırlamıyorum ama hemen

nightmare
11-09-2008, 20:35
selam vermek ayrı birşey kendini tanıtmak ayrı birsey sen her girdiğin ortamda selam veriyormuşsun ok amenna ama her girdiğin ortamdada lak die selamın aleyküm ben nakliyeciyim işte 23 yasımdayım adım su cart curt die sayıyormusun ben yapmıyorum bunu bu yasıma kadarda yapanını görmedim

sende en iyisi konuyu öyle degilde bence daha geniş degerlendir....

ben siteye üye olmadan önce bu siteden haberim yoktu internette arabama bişey arıyordum ve siteyi gördüm üye oldum hemen soruma cevap ararım bugünkü bir yeni üye arkadasımızda oldugu gibi adamın üyeliği açılır açılmaz girip cordoba 2009 da neler eksik neler fazla sormuşş

ya arkadaslar ben bunu merak ediyorum diyor ama adam adını sanını yazmamış die konusu kilitlenmiş belki o anda ona en iyi cevabı verecek birisi siteye girdi cıktı ve sonrada girdiğinde o konuya yazma fırsatı bulamadı ozaman ne olacakkkkk

siz bu adama kardeşim sen bu siteden tanışmadan önce bilgi elde edemezsin önce tanış sonra gel demişsiniz işin açıgı

yani bi bırakın millet yazsın çizsin heralde aktif oldukça altlı üstlü msjlarla insanlar tanısırlar özeldende cok cok merak eden sorar kardeş sen ne iş yaparsın die

neyse siz nasıl biliyorsanız öyle olsun ama bu cok saçma

eminim bu eleştirimden sebep benim bu konumda kilitlenecek yada silinecek buna şüphem yok neyse benim sözüm konu kilitleyen yöneticilere

kfy
11-09-2008, 20:42
mehmet SCT'yi net'ten değil görkemden duydum demiştin konuyu kilitlemicem şimdilik ama klavye delikanlılığı yapma sen çukurova delikanlısına yakışanı yap

kfy
11-09-2008, 21:09
görkem sensin bu değilmi mehmet ile tlf.konuştum neden böyle yapıyorsun

kfy
11-09-2008, 21:15
senin telefonunu buraya yazmamı istermisin 0532 71506xx
yani hayali mehmetin

kfy
11-09-2008, 21:16
veya053686349xx

nightmare
11-09-2008, 21:18
o numara mehmetin evet ama ben mehmetin arkadasıyım arkadasımın üyeliğini kullanıyorum ayrıca görkem diyede birini tanımıyorum siz yazmışsınız zaten görkem siteyi önermiş mehmete ilk msjında öyle yazıyor

ilk numara mehmetin 2. numarayı bilmiyorum söylede hepsini bi arayayım kimmiş

kfy
11-09-2008, 21:20
sana hoşçakal

atakan
11-09-2008, 21:57
sana hoşçakal

eline sağlık abi:D :D :D

leonkemal
11-09-2008, 21:58
Valla bravo delikanlı arkadasım baskasının üyeliğiyle asıp kesmiş helal olsun hiç yakıştıramadım gerci cezmi abide yapmıs yapacağını onada helal olsun bana sorarsanız fazla yazıp cizmeye gerek yok kesin hesabını gitsin..!!!!

kfy
11-09-2008, 22:03
yukarda sildiğim mesajı yönetici arkadaşlar görebilir gerçek mehmet ile msn konuşmalarım yılmaz uygun görürse açar

Berkan
11-09-2008, 23:00
Bu yazdığı olayı yapan benim yani cordoba 2009 un eksiklerini üyeler listesinde kendini tanıtmadan yazan arkadaşımızın konusunu kilitleyen benim, zaten arkadaşımız da bana özelden sordu bana böle bişeyi bende açıklama yaptım olay bitmişti. Zaten bu kendini tanıtmadan açılan konularda ben dahil diğer yönetici arkadaşlarımız hep aynı şeyi yaptık, konuyu kilitledik akabinde bi merhabadan sora tekrardan açtık konuyu, bundan sorada hep böle olcak. İyiyki de yapılıomuş böle bişeyde bu olay ortaya çıktı
Cezmi abininde ellerine sağlık çok güzel bi tespit yapmış helal olsun kendisine

LiaTeD
11-09-2008, 23:24
abim ellerine sağlık... bişey demek istemiyorum... konuşursam klavyemi bozacam

koraybilge
11-09-2008, 23:38
bu ne sinsice bir olaydır aklım almıyor vallahi birileri bizleri aptal yerine koymaya çalışmış ama sonuçta layığını bulmuş ellerinize sağlık...

sameterten
12-09-2008, 00:10
konuyu yeni okudum ve bunu yapan bunları yazan kimse sadece güldüm :D dicek bişey yok walla hakeden layığını bulur burda ..

HHaKo
12-09-2008, 00:29
Kendisine yakışanı yapmış.. tebrikler..

howercraft
12-09-2008, 01:03
Arkadaşlar boşverin zamanında ben yönetici olmazssam bu siteden giderim o zaman deyip cümle SCT ye aklı sıra şekil yapan adam da ben delikanlılık beklerdim yok öyle aleme şekil yapıp ben gidiyorum deyip sonra arkadaşlarının üye isimlerini ve iyi niyetlerini suistimal etmek,hani gidiyordu,neden gidemedi burasıda ayrı bir soru işareti?Boşverin arkadaşlar herkes hakettiği gibi yaşar ;)

R€D SH@RK ~~ÇAĞLAR~~
12-09-2008, 08:41
arkadaşlar dün akşam sinirlerim bozuldu en son buna mesaj yazdım valla bu ne biçim bi davranış biçimidir. Ben anlamadım bak şimdi olanları iyice okyunca iyice tepem attı eline sağlık cezmi abi

skymz
12-09-2008, 10:47
Pes doğrusu bu kadarına da...Cezmi baba gerekini yapmış zaten...:)

by_carizma
12-09-2008, 11:03
Arkadaşlar birşey söyleyeceğim yanlış anlaşılmasın,

forum genel kurallarında her yeni gelen üye kendini tanışmak ondan sonra yardım istemek zorundadır diye bir madde geçiyormu ben kuralları bulamadım bakamadım :) Şimdi eğer geçmiyorsa ben şahsen siteye ilk gelsem direk bende hemen konu açardım :) Kuralları bulamadık yahu bulsam bakacağım belkide vardır bu şekilde hem daha iyi olacağını düşünüyorum.

koraybilge
12-09-2008, 11:13
serbay bunlar adab-ı muaşeret kuralları illa yazılı olmasına gerek yok ki...
valla ben ne yönetimdeyim ne de bu işten bir çıkarım var ama ben bunu kendime görev olarak algılıyorum bunun takipçisi olucam yanlış birşey yapıyorsam yönetimden arkadaşlarım uyarsın beni...
bana işyerimde selam vermeden adres soranlara tarif bile etmiyorum...

R€D SH@RK ~~ÇAĞLAR~~
12-09-2008, 12:55
hadisi şerif te ne denmiş önce selam sonra kelam (yapılacak iş)

by_carizma
13-09-2008, 01:05
haklısınız :)

ismaiLL
13-09-2008, 18:47
Olur böyle vakalar Cezmi Baba yakalar. :)