PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Site Hareketliliği Yavaşlamış

abalkan
19-07-2020, 00:28
Merhaba Arkadaşlar

2014 yılında leon alırken bu siteyle tanışmıştım.O günün koşullarında çok popüler bir forumdu.Ancak bakıyorum sanki o tarihte kalmış gibi yazışmalar hep eski forum çöktü de verileri mi kurtarılmadı.Yoksa seatin cazibesi mi bitti.?

Herkese Selamlar

Şafak!
19-07-2020, 12:39
Aslında herşey yerli yerinde. Kullanıcı olarak forum tercih edenlerin sayısı azaldı. Malum whatsap instagram facebook grupları vs daha populer oldu. Gruplaşmalar başladı. Her anlaşamayan grup kendine bir seatleonclub sayfası açtı vs vs. Bizim için üzücü oldu eski dostluklardan uzaklaştık biraz. Seat cazibesi aslında devam ediyor. Sadece artık burada yoklar. Biz eski kafalar kaldık bi burda :) Tekrar hoşgeldiniz.

fafnir
19-07-2020, 13:04
forum yaş ortalaması artık 30+ sanırım :)

canerpense
19-07-2020, 13:43
Haftada bir bakıyorum foruma, dediğiniz gibi epey bir düşüş var yeni konu açılmasında veya içeriklerde. Hele ikinci el, resmen bitmiş.

skyleonfr
20-07-2020, 13:09
Aslında herşey yerli yerinde. Kullanıcı olarak forum tercih edenlerin sayısı azaldı. Malum whatsap instagram facebook grupları vs daha populer oldu. Gruplaşmalar başladı. Her anlaşamayan grup kendine bir seatleonclub sayfası açtı vs vs. Bizim için üzücü oldu eski dostluklardan uzaklaştık biraz. Seat cazibesi aslında devam ediyor. Sadece artık burada yoklar. Biz eski kafalar kaldık bi burda :) Tekrar hoşgeldiniz.

Kesinlikle katılıyorum. Sosyal medyanın popülerliği etkiledi. Sadece bizim forumu değil çoğu siteyi etkiledi.
Birde önceden bir şey yaptırırken gelir foruma danışırdık. Şimdi herkes bilir kişi oldu :)

eneseat
20-07-2020, 14:15
forum ne içindir? forum paylaşım içindir. sorularımıza cevap bulma şeklidir. ama şimdi ismail abi dışında sorularıma cevap verecek hiç bir arkadaşımız kalmadı.
adam foruma giriyor, sorusunu soruyor ama cevap veren yok. açtığı konu çöp olup gidiyor. adam da bir daha foruma girmiyor. sorunun cevabını bilmesek de hiç değilse bilmiyorum arkadaşım istersen bir de şuna soralım gibisinden cevap versek forum hareketlenir. :kalp:

Emre
20-07-2020, 15:44
goog'la sct yazınca hemen çıkıyordu... ama artık malesef eskisi gibi tıklanmadığından sanırım seatclubturkey çıkmıyor..

sorun yok bir etikete bakar yine burdayız ;)

Sinan
20-07-2020, 15:53
forum ne içindir? forum paylaşım içindir. sorularımıza cevap bulma şeklidir. ama şimdi ismail abi dışında sorularıma cevap verecek hiç bir arkadaşımız kalmadı.
adam foruma giriyor, sorusunu soruyor ama cevap veren yok. açtığı konu çöp olup gidiyor. adam da bir daha foruma girmiyor. sorunun cevabını bilmesek de hiç değilse bilmiyorum arkadaşım istersen bir de şuna soralım gibisinden cevap versek forum hareketlenir. :kalp:

şimdi hiçbir kelimesi de biraz ağır olur :) ama oldukça azaldığı konusunda hemfikiriz. Bunun bir sebebi de buluşma sıklıklarının hiç seviyesine inmesi. Özellikle Whatsapp kullanımıyla bilgiye hızlı erişim imkanı olunca işler değişti..

Önder
20-07-2020, 16:12

Katılıyorum.

srTC
20-07-2020, 16:25
haftada 1 olsa bölgeler toplantısı oluyodu (yanlış hatırlamıyosam ) ben ılk uye oldugum zamanlarda. ben hic birine katılamamıştım ya orasıda tartışılır işte :Emoji (26):
ama forum alışkanlığı eski kullanıcılarda oldugundan onlarda azınlık olarak kaldı desek yalan olmaz. şimdi watsapta 3-5 kişi grup kurabılır ve orada sorunlarını tartısabılır halede geldik yani.
ama forumu ayakta tutuyoruz evelallah :')