PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bayram Haftasi Izmir De!!

yusuf_1977
25-09-2008, 11:34
BAYRAM HAFTASI ÇOĞU İŞYERİ TATİL 1 SAATİNİZİDE AYIRIN GÖRÜŞELİM.
İZMİRLİ SEAT CLUB ÜYELERİ NERDESİNİZ :rifle: ??

MaTRix
25-09-2008, 11:39
bizde bayram tatilinde izmire gitmeyi düşünüyoruz kısmet olursa izmirde de toplanalım istanbuldan katılım yaparız izmir sizleride bekliyoruz :):)

TAVCI
25-09-2008, 12:11
Arkadaşlar SCT yönetimi haricinde organizasyon düzenlemek yasak.Bilginize..

leon sport
25-09-2008, 12:13
BAYRAM HAFTASI ÇOĞU İŞYERİ TATİL 1 SAATİNİZİDE AYIRIN GÖRÜŞELİM.
İZMİRLİ SEAT CLUB ÜYELERİ NERDESİNİZ :rifle: ??

bi saatlik bi buluşma için tatil beklemeye gerek bile yok aslında..keşke diğer illerdeki katılımlarda fazla olsada herşehir kendi arasında maçlar yapabilse.sonra bu olayı şehirler arası sct turnuvası şekline bile dönüştürebilirdik :)

yusuf_1977
25-09-2008, 12:18
Olay Bilgi Dahilinde Olsun Ama Bir Buluşma Olsun Nasil Prosedur Olacaksa Ben Varim.

yusuf_1977
25-09-2008, 12:20
Buluşalim Demek Için Moderator Olmak Gerekmiyor Sanirim Ama Izmirde Moderator Varsa Onlara Bilgi Amaçli Yazdim Mesaji Yanliş Anlaşilmasin...

Engincan
25-09-2008, 13:09
İzmir moderatörümüz yurtdışında diye biliyorum. Ne zaman gelir bilemem. Ama uzun zamandır İzmirde bir organizasyon yapılmadığı da bir gerçek. Bilmiyorum dikkatinizi çekti mi???

yusuf_1977
25-09-2008, 16:03
ben fikrimi ortaya attım.sct yönetimi birşeyler ayarlar o zaman beklemedeyiz.

06 levent 534
25-09-2008, 16:24
Buluşalim Demek Için Moderator Olmak Gerekmiyor Sanirim Ama Izmirde Moderator Varsa Onlara Bilgi Amaçli Yazdim Mesaji Yanliş Anlaşilmasin...yusuf öncelikle merhaba sct olarak organizasyonları moderatörler ve yönetimdeki arkadaşlar ayarlarlayıp düzenleyebilir.:) .tabiki üye arkadaşlarımızın yani senin gibi isteklerini ve düşüncelerini değerlendirerek en uygun zamanı oluşturup organizasyon düzenleniyor.bunun haricinde bir uygulama yok.bu isteğiniz hem izmir moderatörü hemde yönetim olarak değerlendirilecektir.:)

yusuf_1977
25-09-2008, 16:31
Benimde amacım bunu dile getirmekti zaten.Cevap için teşekkürler.
Saygılarımla

AHHA
25-09-2008, 16:42
inşallah bu sefer olur arkadaşlar zamanında uğraştık ama olmadı sayımızda azdı belki o zaman, artık sayımız arttı bişeyler yapılması gerekiyor tabi, ben şahsen uygun bi vakite denk gelirse şu anda arabam olmamasına rağmen katılırım.

(ayrıca mesajlarda büyük punto kullanmayalım lüften!)

ciga
25-09-2008, 20:12
evet izmir üyeleri olarak sayımız arttı, umarız yönetim güzel bir organizasyon ayarlar ve uygun olursa hepimiz katılırız. şahsen otelde çalıştığım için bayramda çalışacağım büyük ihtimalle ama mesai saati dışına denk gelirse ve uygun olursam katılmak isterim :)

beyli
25-09-2008, 20:53
yusuf öncelikle merhaba sct olarak organizasyonları moderatörler ve yönetimdeki arkadaşlar ayarlarlayıp düzenleyebilir.:) .tabiki üye arkadaşlarımızın yani senin gibi isteklerini ve düşüncelerini değerlendirerek en uygun zamanı oluşturup organizasyon düzenleniyor.bunun haricinde bir uygulama yok.bu isteğiniz hem izmir moderatörü hemde yönetim olarak değerlendirilecektir.:)

ankara'da 2 tane mod var ama hiç buluşalım diyen yok
nasıl olacak Levent abi :)
gene bayrama beypazarına gittiğimde buluşma düzenlersiniz
ben gene gelemem heralde :banghead2::banghead2::banghead2: