PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Izmir Toplansin Artik...

cnk
05-10-2008, 14:49
slm arkadaşlar ben askerde olduğum için pek aktif dğildim kusura bakmayın...
artık toplanmanın zamanı geldiğini düşünüyorum ki ileride diğerillerdeki sct ailesi üyelerinide misafir olarak ağırlamak ve güzel organizasyonlara imza atmak istiyorsak bunu yapmak zorundayız ki bizler izmir ve egedeki sayılı kullanıcılarız buluşmamız daha kolay vede daha özel olacaktır ama izmirdeki üye arkadaşların katılım sayılarıda toplanıp bişeyleri paylaşmamız ve kendimizi ve en önemlisi herkeze izmirde sct ailesinin varlığını hissettirmeliyiz...
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xx

quoasimodo
05-10-2008, 14:52
arkadaşım ikazdan pek bişey anlamadın galiba.
bu tarz bir organizasyon sadece modertaörler tarafından yapılabilir.
konuyu cezmi abi'den sonra ikinci kez kilitliyorum ve bu konuyu tekrar açmamanı öneriyorum.

kfy
05-10-2008, 16:11
izmir moderatörü arkadaşımız ilgilenicektir.

quoasimodo
05-10-2008, 16:16
fatih neredesin?
izmir'den organizasyon talepleri artmaya başladı...

AHHA
05-10-2008, 23:13
en son bildiğime göre Fatih yurt dışındaydı arkadaşlar, ha ne zaman gelecek onla ilgili bir bilgim yok ama..

ciga
06-10-2008, 00:46
biran önce gelse ya da bi bilgi verse iyi olacak :)

HHaKo
06-10-2008, 01:16
Fatih kayıp yaw bu aralar, hiç görmüyorum onu siteye yazarken.

AHHA
06-10-2008, 09:40
toplanma işi içinde acele etmeyin arkadaşlar, şu anlamda; acele davranınca katılım sayısı zayıf oluyor kasım ayında izmir de otomobil fuarı olacak o zamana kadar birşeyler belli olur, Fatih kardeşimiz gelmiş olur ya da yönetim buna bu defalık bir çözüm üretir herhalde diye düşünüyorum.

kfy
06-10-2008, 09:53
ilgin için teşekkürler ahmet dediğin gibi yapmak daha mantıklı izmir'de katılım nedense az oluyor artık ayaklanmak gerekir.

Engincan
06-10-2008, 13:12
walla bilmiyorumda yakında isyan çıkacak gibi. İzmirdeki üyeler ve organizasyon talepleri hızla artmaya başladı. Yönetimden bir çare bekliyoruz.