PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Üyelerimizin ve SCT Yöneticilerinin Dikkatine

howercraft
22-10-2008, 16:15
Arkadaşlar hepinize merhabalar SCT yönetimi bildiğiniz gibi uzun bir süredir SCT yönetimi birbiri ile kemikleşmiş kadrosu ile uzun süredir uyum içinde çalışmakta fakat bir süredir takip ettiğim bazı yönetici arkadaşlarımız ne siteye girmekte ne benimle bir irtibat kurmakta ne yönetimsel anlamda yeni fikirler sunmakta ne de yaptığımız çalışmalarda bize katılmaktalar.Yönetimde şeffaflık olması açısından hepinizin bilmesini istedim ve benim için SCT nin çıkarları herşeyden önemlidir dostluk ve SCT de bulunmak ayrı şeylerdir.Bu nedenle SCT de bir kan değişikliğine gidilme aşamasında yönetimsel anlamda.Bunun ilk atılımı olarak İzmir de yapılan organizasyonuna katılım göstermeyen LeonRider rumuzlu arkadaşımızın moderatörlüğü tarafımca düşürülmüştür ve yapılacak organizasyondan sonra ve sonrasında yaşanacak süreçte İzmir bölgesine yeni bir moderatör atanacaktır.Birlik ve beraberlik bizim için herşeyden önemlidir.biz her ilde böyle çoğunluk ve katılım olsun bizde bir arkadaşımızı oraya yönetici olarak atayalım onlarda bir servisle bayi ile anlaşssın ve bazı imkanlardan yararlansınlar istiyoruz.Sonuçta biz İstanbul'dan heryere yetişemeyiz.Burada hepinizin üzerine düşen bir görev var o da birşeyleri yapmak kendinize imkan yaratmak istiyorsanız SCT den en iyi şekilde yararlanarak çabalamak!!!

Sonuçta birliğin olmadığı yerde hiçbirşey olmaz.Tüm illerimizedeki üyelerimizden bir özveri beklemekteyiz.

Bundan böyle;
yönetimsel anlamda çalışmayan
üst üste üç organizasyona katılmayan
bizimle fikir alış-verişinde bulunmayan
SCT nin çıkarları adına bir girişimde bulunmayan

yönetici ve moderatörlerin görevine derhal son verilecektir.Burası için bizimle uyum içinde bulunan bu ortamın güzelleşmesinde her türlü çaba ve emeği sergilemekten kaçınmayan yönetici arkadaşlarımız lütfen üzerine alınmasınlar.

Fakat burasının düzeni için,güzelleşmesi için,servislerden indirim ve imkan sağlayabilecek diğer tüm arkadaşlarımız üzerine alınsın çünkü çalışan herkes burada bir yönetici adayı olacaktır.

Benim burada herkes dostum,arkadaşım,kardeşim,ağabeyim ama lütfen bu ilişkilerle yöneticilik anlayışı birbirine karıştırılmasın yönetimde bir arada olamamamız demek dostlukların biteceği anlamına gelmez.Ama kimse kusura bakmasın ben SCT içinde yönetim anlayışımda duygusal davranamam davrandığım zaman olanları da gördüm çünkü...

Değişiklikler devam edecektir.Dediğim gibi hiçbir yönetici arkadaşım üzerine alınmasın bir sorun olduğunda ben zaten kendileri ile irtibatta olacağım özel olarak.

Zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkürler.

Herkese hayırlı forumlar

leon sport
22-10-2008, 16:19
hayırlısı..

AHHA
22-10-2008, 16:20
hayırlısı olsun..

06 levent 534
22-10-2008, 17:54
başından sonuna kadar destekliyorum yılmazı yaptırım şart....

berkaycesmeci
22-10-2008, 18:15
bu yenilenme süreci hayırlı olsun ne diyelim !

HHaKo
22-10-2008, 18:42
Hayırlısı olsun.. Yerinde bir karar..

beyli
22-10-2008, 19:19
sitemiz için hayırlısı ne ise o olsun

Impetus
22-10-2008, 20:45
herşey sct için hayırlısı olsun

cordoba68
22-10-2008, 20:52
inşallah hayırlı olur

*KORAY*
22-10-2008, 21:53
Hayırlı olmasını dilerim.

Engincan
22-10-2008, 22:08
SCT ailesi ve izmir için hayırlısı olsun.

howercraft
23-10-2008, 00:07
Yeni bir Görev değişikliği olmuştur sitemiz süper moderatörlerinden patrıot (Mehmet ağabey) yoğun iş temposu nedeni ve yeterince vakit ayıramaması nedeni ile görevini karşılıklı görüşmemiz sonucunda bırakmıştır,kendisi yine SCT de yine bizim dostumuz ağabeyimizdir.Bugüne kadar yaptığı çalışmalardan ve emeklerinden ötürü kendisine huzurlarınızda kocaman bir teşekkürü borç bilirim...

ciga
23-10-2008, 00:26
hayırlısı olsun beyler, herşeyin daha iyiye gitmesi dileğiyle... :)
mehmet abiye de saygılar, teşekkürler herşey için..

leon sport
23-10-2008, 01:49
herkes için hayırlısı olsun...

digiersoy
23-10-2008, 11:46
herkes için hayırlısı olsun
herşey sct için

SNL08
23-10-2008, 11:50
aileye hayirli olsun...

sertkaya
23-10-2008, 11:53
stc için hayırlısı

skymz
23-10-2008, 11:55
Kuüubümüz için en iyisi ne ise o olsun..Burada herkes bu sitenin iyiliği için mücadele ediyor..

yusuf_1977
23-10-2008, 12:03
Bu mesajı okduğum için ne kadar mutlu oldum anlatamam sonunda birşeyler olsun .moderatorlere çok iş düşüyor arkadaşlar.
saygılarımla

samet
23-10-2008, 13:06
hayırlısı

atakan
23-10-2008, 14:29
olması gerekeni yapmışsın kardeşim...... herşey sct ve sct üyelerinin daha iyi hizmet alabilmesi için ....
hepimize hayırlı olsun

Onyuss
23-10-2008, 20:45
hayırlısı olsun

koraybilge
23-10-2008, 23:48
hayırlısı olsun

pascal
24-10-2008, 02:11
ailemiz için hayırlısı ne ise o olsun...

KWNCH
25-10-2008, 01:03
Hayırlı olsun yılmaz

driftdriver
25-10-2008, 01:48
Seat markasının temsilcileri şunu bilsinlerki dışarıda SEAT markası bizim bildiğimiz gibi bilinmiyor. Dışarıdaki insanların büyük bölümü, eski İspanyol Seat'ı bildiklerinden ön yargılılar. Seat Temsilcilerinin (Alan, Satan, servisliğini sunan ve satışa destek veren bütün birimler) markayı çok iyi ve özverili bir şekilde lanse edebilmesi lazım.

İlk örnek ;
Bana göre, Seat Satış Temsilcilerinden başlarsak, Seat Showroomuna gelen her müşteri SEAT markasını bilmiyor varsayıp, çok iyi bir şekilde en ince teknolojik donanımlara kadar (çoğu kimsenin bilmediği DSR; Dinamik Sürüş Sistemi vb.) anlatıp, en az AUDİ teknolojisi ve kalitesinin akılda oluşturduğu imajı yansıtabilmek gerekir. İlk amaç aracı satmak yerine SEAT markasının nerde olduğunu akıllarda oluşturabilmek olmalıdır. Sonrasında zaten SEAT markasına olan ön yargısından dolayı oluşacak şok dalgasıyla aracı bilinçli tüketici moduna girip otomatikman alacaktır (tabi burda kısmet büyük çoğunluğu oluşturur).

Yine aynı şekilde SEAT Showroom ve Servislerinden sonra, Dışarda oluşan gruplarda, markaları sosyal grup içerisinde temsil eden arkadaş veya abilerimizede büyük bir iş düşmekte ve bunu özveri içerisinde gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Sosyalite içerisinde EĞLENCENİN payı ne kadar büyük olursa olsun, her aile, dost, arkadaş, takım vb ilişkilerde olması gereken CİDDİYET-SEVGİ-SAYGI değişmezi olması gerekir ki, bu gibi İLİŞKİLERDE başta İSTİKRARI ve KALİTEYİ sunabilsin. Bu iş, sadece yöneticilerle değil bütün birim elemanlarının koordineyle çalışmasıyla, bu istikrar ve kaliteyi yakalayabilir. Zincirin tüm halkaları gibi.

Herzaman olduğu gibi, son söz olarak atasözleri devreye girer. Ve Der ki ......

''Bir elin nesi var, iki elin sesi var'' , ''Birlikten kuvvet doğar'' :D

Saygılarımla :shades:

yco
25-10-2008, 04:37
hayırlısı.. ;)

yusuf_1977
25-10-2008, 09:42
driftdriver katılıyorum çok güzel yazmışsın kardeşim..

leon sport
25-10-2008, 10:53
Seat markasının temsilcileri şunu bilsinlerki dışarıda SEAT markası bizim bildiğimiz gibi bilinmiyor. Dışarıdaki insanların büyük bölümü, eski İspanyol Seat'ı bildiklerinden ön yargılılar. Seat Temsilcilerinin (Alan, Satan, servisliğini sunan ve satışa destek veren bütün birimler) markayı çok iyi ve özverili bir şekilde lanse edebilmesi lazım.

İlk örnek ;
Bana göre, Seat Satış Temsilcilerinden başlarsak, Seat Showroomuna gelen her müşteri SEAT markasını bilmiyor varsayıp, çok iyi bir şekilde en ince teknolojik donanımlara kadar (çoğu kimsenin bilmediği DSR; Dinamik Sürüş Sistemi vb.) anlatıp, en az AUDİ teknolojisi ve kalitesinin akılda oluşturduğu imajı yansıtabilmek gerekir. İlk amaç aracı satmak yerine SEAT markasının nerde olduğunu akıllarda oluşturabilmek olmalıdır. Sonrasında zaten SEAT markasına olan ön yargısından dolayı oluşacak şok dalgasıyla aracı bilinçli tüketici moduna girip otomatikman alacaktır (tabi burda kısmet büyük çoğunluğu oluşturur).

Yine aynı şekilde SEAT Showroom ve Servislerinden sonra, Dışarda oluşan gruplarda, markaları sosyal grup içerisinde temsil eden arkadaş veya abilerimizede büyük bir iş düşmekte ve bunu özveri içerisinde gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Sosyalite içerisinde EĞLENCENİN payı ne kadar büyük olursa olsun, her aile, dost, arkadaş, takım vb ilişkilerde olması gereken CİDDİYET-SEVGİ-SAYGI değişmezi olması gerekir ki, bu gibi İLİŞKİLERDE başta İSTİKRARI ve KALİTEYİ sunabilsin. Bu iş, sadece yöneticilerle değil bütün birim elemanlarının koordineyle çalışmasıyla, bu istikrar ve kaliteyi yakalayabilir. Zincirin tüm halkaları gibi.

Herzaman olduğu gibi, son söz olarak atasözleri devreye girer. Ve Der ki ......

''Bir elin nesi var, iki elin sesi var'' , ''Birlikten kuvvet doğar'' :D

Saygılarımla :shades:

güzel bi yazım olmuş murat kardeşim ama özellikle sen ikinci paragrafta bahsettiğin hususların sct bünyesinde olmadığınımı düşünüyosun merak ettim ? sct kar amaçlı yada reklam amaçlı bi oluşum diil,heralde sizde farkındasınızdır.aynı markayı,aynı fikirleri,aynı amaçları taşıyan insanların ortak duygularını paylaşmak için kurulan bi oluşum.reklamı yapılmayan bişeyin tanınabilirliliği ne derece olabilir ki? sct nin seat yetkilileri tarafından tanınmadığına ilişkin bi kaç kişi daha bununla ilgili bi yazı yazmışlardı.bildiğimiz,bilindiğimiz bayiler elbette var.ancak o bayiler kadar büyük bi oluşum ve organizasyona sahip diiliz.bilmeyenlerin olmasıda çok garipsenicek bi olay diil.
sct bünyesindeki arkadaşlarımızın hepsi sevgi ve saygı kriterlerini bünyelerinde barındıran kaliteli insanlardır.biz böyle görüyoruz,böyle hissediyoruz.bi arada olmaktan bişeyler paylaşmaktan keyif alıyoruz.umarım sende o keyfi yaşıyosundur...

yusuf_1977
25-10-2008, 11:09
güzel bi yazım olmuş murat kardeşim ama özellikle sen ikinci paragrafta bahsettiğin hususların sct bünyesinde olmadığınımı düşünüyosun merak ettim ? sct kar amaçlı yada reklam amaçlı bi oluşum diil,heralde sizde farkındasınızdır.aynı markayı,aynı fikirleri,aynı amaçları taşıyan insanların ortak duygularını paylaşmak için kurulan bi oluşum.reklamı yapılmayan bişeyin tanınabilirliliği ne derece olabilir ki? sct nin seat yetkilileri tarafından tanınmadığına ilişkin bi kaç kişi daha bununla ilgili bi yazı yazmışlardı.bildiğimiz,bilindiğimiz bayiler elbette var.ancak o bayiler kadar büyük bi oluşum ve organizasyona sahip diiliz.bilmeyenlerin olmasıda çok garipsenicek bi olay diil.
sct bünyesindeki arkadaşlarımızın hepsi sevgi ve saygı kriterlerini bünyelerinde barındıran kaliteli insanlardır.biz böyle görüyoruz,böyle hissediyoruz.bi arada olmaktan bişeyler paylaşmaktan keyif alıyoruz.umarım sende o keyfi yaşıyosundur...

bilal kardeşim sende güzel yazmışsın katılıyorum...

driftdriver
29-10-2008, 19:55

Kesinlikle Bilal kardeş ;) Zaten burada bu yazıyı yazmaya üşenmemişsem eğer, burdaki arkadaşların kalitesinden, seviyeli, kendini taşıyabilen yüksek bilgiye sahip kişiler olduğundandır. Bu yazıdaki hedefim, konunun açılmasına neden olan kişilerdir. Ayrıca 2. paragrafta yanlış anlaşıldım sanırm... Ben sadece ülke genelindeki özellikle SEAT markasını satan kişilerden bahsetmiştim. Sevgi ve saygılarımla.....