PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : seatın umursamazlığı böyle bişey olamaz

leonmania
15-11-2008, 17:21
bugün bi arkadasımla seat ***** servisine gittik hazır gitmişken birde üst kattaki yerde kaç tane ne sekilde leon var bakalım istedik ve gittiğimizde 3 tane leon 3 tanede yeni, ıbıza vardı leonların 3 taneside 1.6 stlanceydi :D:D 1.4 tsı sorduk yok dediler bi kaç ayda bi geliomus :D 1.6 sport up yoq hiçbişey yok sadece 3 tane 1.6 102 hp leon var bu rezalet deilde nedir seat bu kadar mı yetersiz bu kadar mı aciz!..... ve yetkilinin bize söylediği sey su audi ve volswagen motor vermiomus ondan 1.4 tsı çıkmıomus :D

adnanguclu
15-11-2008, 17:23
su anda tüm sektör krizde oldugu için fazla üretmiyor olabilirler.Anlayışlı olmak gerek şu ara:):)

gkn
15-11-2008, 17:28
İlk olarak firma ismi vererek ve bu derece ön yargılı yanlış düşünceyle firmayı aşağılamanız son derece yanlış!Her seat bayisi kendi bütçesi oranında araç almakta ve satmaktadır.İstanbula gelirseniz her seat bayisinde cupra ve TSI araçları 2'şer 3'er tane görmeniz mevcuttur.Böyle aşağılayıcı mesajlar ve firma ismini küçük düşürücü davranışlarda bulunmayınız!

HHaKo
15-11-2008, 19:21
Adam galerisinde 50 tane araba bulundurmak zorundamı yani, bunun içinde çamur atılanı ilk defa duyuyorum.. Ne kadar satabiliyosa bütcesi neyse ona göre koyar satar bu kimesyi ilgilendirmez bence, hele markanın acizligiyle falan uzaktan yakından alakası da yok..

leonkemal
15-11-2008, 19:23
Komik :D

zapi
17-11-2008, 10:27
bende o bahsettiğiniz bayiden aldım( hani şu üst katı olan) benim aldıgımda 1,4 stylance, 1.6 referance-stylance-sportup, hepsi vardı, hatta bana stokdan teslimat yaptılar, paramı verdim arabamı aldım.

leon sport
17-11-2008, 10:33
sonuç olarak araba satıyolar,ekmek diil :) herkesin beklentisini karşılayacak kadar aracı en büyükleri bile koyamıyor showroom una..hangi markada her donanım her motor ve her model çeşidinden koyulabiliyoki ?? bunu seat a bağlamakta başlı başına bi hata.tamamen bayi ve onun gücüyle alakalı bi durum...olayları değerlendirirken daha objaktif olmalıyız diye düşünüyorum ben...daha fazla olemik olmaması açısından konuyu kapatıyorum..