PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Je Design

howercraft
27-11-2008, 03:04
Arkadaşlar Je Design firması ile görüşmeler yapıldı gümrük firması ile gerekli görüşmeler yapıldı ve nihayet artık herşey olumlu sonuçlandı.O çok aradığınız ve hiçbiyerde bulamadığınız Je Design spoilerden sizlerde de olacak hemde orjinal

Je Design spoiler
Je Design far kaşları
Je Design body kitler

ve Leon,Ibiza,Alhambra,Toledo,Arosa gibi tüm Seat modellerinin Je Design katalogunda yer alan parçaları buraya getirtebiliyorum.Artık araçlarınız Je Design ile daha kaliteli ve diğer Seatlardan her açından 1 adım önde olacak.

Je Design internet sitesindeki katalog fiyatları Almanya satış fiyatlarıdır buraya gelirken gümrük vergisi ve kargo ücreti eklenerek getirtilecek.

Ayrıca bitmedi;

Seat Leon yeni kasalar için Seat Sport body kit Almanyadaki seat fabrikasından buraya 1500 Avro ya(Krgo ve gümrük dahil) tarafımızca bizzat getirtilebiliyor.Fiyat buradakilerin yarısı.Boya ve işçilik konularıda da sıkıntımız yok boya ve montajları yapacak yerimiz de mevcut.

devamı var;

Yeni kasa Leonlar için Cupra Ön-Arka Tampon fiyatı toplam gümrük kargo dahil 530 Avro.

Seat sahibi olmanın ve SCT üyesi olmanın ayrıcalığını her yerde yaşayın.Bizi izlemeye devam edin.

Je Design ürünler ve Seat Sport body kit ve Cupra tamponlar ile benim ile bizzat irtibata geçebilirsiniz.

Siparişlerinizi bekliyorum aranızda anlaşıp ürünleri aynı anda sipariş ederseniz hepsi tek kalemde gelir hepimiz için böylesi daha kolay olur.

yılmaz
27-11-2008, 11:06
girişimlerin için teşekkürler adaşım herkes aradığını bulur artık ucuza oh bee

Manowar_
27-11-2008, 13:09
badykiti nekadar alcaz ozaman artık ?

CSZ
27-11-2008, 13:12
hadi hayırlısı =)

BaranGöçmen
27-11-2008, 15:10
badykiti nekadar alcaz ozaman artık ?

1500 avro

samet
27-11-2008, 15:11
yılmaz'a teşekkür edrim girişimlerinin sonuçları hayırlı olsun hepimize

digiersoy
27-11-2008, 16:43
işte yılmaz farkı hiç bir zaman yılmıyan yılmaz kardeşime teşekkürler:)

leonkemal
27-11-2008, 17:31
Spoiler için fiyat alabilirmiyiz acaba yılmazcım:D

34HKY87
27-11-2008, 17:44
site için hayırlı uğurlu olsun..
ilk mesaja bütün parçaların tek tek fiyatlarını liste halinde yazsak daha iyi olmazmı?

raga
27-11-2008, 17:50
eski kasa leon lar için cupra tampon getircekmisiniz ve nekadar olur aşağı yukarı?????

karapale
27-11-2008, 18:52
yılmazım sana zahmet far,stop,kol dayama..böle aksesuarlarda getirsek güsel olmaz mı??

yılmaz
27-11-2008, 20:36
kapı eşik kaplamalrıda olabilir

BaranGöçmen
27-11-2008, 21:11
Spoiler için fiyat alabilirmiyiz acaba yılmazcım:D

Spoıler ıcın görusmeler devam edıyo kemal gümrük kargo falan konusuyoruz net fiyat cıksın yılmaz söyler zaten!! Ama Piyasadakınden cok ucuza olucağı kesin =))

Manowar_
27-11-2008, 21:15
sadece ön tampon istiyorum ben. tek tekte satılıyormu yoksa kit halindemi ? fiyatları nasıl alcaz ?

BaranGöçmen
27-11-2008, 21:22
sadece ön tampon istiyorum ben. tek tekte satılıyormu yoksa kit halindemi ? fiyatları nasıl alcaz ?

Tek Tek ordan sipariş almamız zor oluyo kit halinde alabiliyoruz anca ucuza !!

VaqabonD
27-11-2008, 21:37
Tüm seat modelleri dedin ya abi benim 2001 cordoba içinde bişiler var mı? olursa düşünürüz

howercraft
28-11-2008, 00:33
Var kardeşim Seat Arosalar için bile var herşey var fiyat listesini hazırlamaya çalışıyoruz ama gümrük bedellerinin kargo fiyatınında belli olması gerek az sabır rica ediyorum sizden

HHaKo
28-11-2008, 03:26
Gelsinler hepsinden birer tane istiyorum :)

leon sport
28-11-2008, 09:03
hizmette sınır yok :)

fnasif
28-11-2008, 09:15

Hakan'ım, dün satıyorum diyodun bugün aksesuar;) sende helalleşemeyenlerdensin benim gibi:)

leonkemal
28-11-2008, 20:56

:P Para var huzur var:smoke:

HHaKo
29-11-2008, 02:21
:P Para var huzur var:smoke:

istiyorum dedi alıcam demedim :P

kurtbil
29-11-2008, 21:09
Cok ıyı b calısma olmus yılmaz tebrıkler,seatcılar bu habere cok sevınmıslerdır umarım,bende eskı kasa cupra body kıtı fıyatı sorcam musaıt oldugunda yazarsan sevınırım..

nicomedia
30-11-2008, 00:20
aslında girişim cok güzel,benimde nacizane bir seat kullanıcısı olarak bir önerim olacaktı,böyle bir girişimi yaptık,bazı konulard ailgili firma ile baglantı kurulmus,bunun distribütörlügü alınamaz mı???tüm je design'a ait olan tüm seat parçalarından bir kaaç adet gtirtilir ve nasilbiz bir otomobil aldıgımızda teslimati icin gerektiginde 3 ay bekliyorsak mevcut bu parcalardan kişilerin istekleri dogrultusunda siparisleri alınarak 1 hafta 15 gün içerisinde teslimatlari yapılabilir anladımıza göre bu isin montajı konusundada her hangibir sıkıntı da yok gibi bence böylesi cok daha iyi olur öyle degil mi dostlar,bu sayede sirketi ziyaret eden müsterilerinde orjınal parcaların kalitesini görebilme sanlarıda dogar diye düşünüyorum,tesekkür ederimmm....

yco
30-11-2008, 03:23
tebrikler valla.. ;)

ismaiLL
03-12-2008, 18:52
Helal oLsun yıLmaz abi.

BiRTaN_Altea
03-12-2008, 21:31
çok güzel bir fikir ama hayata geçirebilmek mühim olan hele bi ok densin şuan geldi işte ozaman saldırma zamanı gelir

atalayufuk
04-12-2008, 16:00
Yıllardır yılan hikayesine dönmüş forumumuzda 5 ayrı konu üzerinde açılmış je desing spoiler konusunun bir sona ulaşacagı beni mutlu etti...
Yılmaz arkadaşıma burdan teşekkur ederim.
Je desing spoileri fiyatlar bır netlıge kavustuktan sonra alabılırım.

EN
04-12-2008, 18:36
Yıllardır yılan hikayesine dönmüş forumumuzda 5 ayrı konu üzerinde açılmış je desing spoiler konusunun bir sona ulaşacagı beni mutlu etti...
Yılmaz arkadaşıma burdan teşekkur ederim.
Je desing spoileri fiyatlar bır netlıge kavustuktan sonra alabılırım.

aynen oyle artık beklemekten yorulduk :)

Manowar_
04-12-2008, 21:50
fiyat listesi halen belirlenmedimi ?

howercraft
05-12-2008, 00:30
Arkadaşlar listeyi belirlemekle yükümlü arkadaşımızın akrabasının vefatı ve ailesinden birinin sağlık sorunu nedeni ile biraz duraksamak zorunda kaldık gecikmeler için özür dileriz.Gümrük işi ve kargo sorunu çözüldü.Az kaldı bizde sizin kadar sabırsızlanıyoruz çünkü benimde siparişlerim olacak

gkhnkoseoglu
05-12-2008, 01:45
tebrik ediyorum, hayırlı uğurlu olur inşallah

Safah
22-12-2008, 21:10
araco sipariş verdim.. 3 ay sonunda işşalah benmde ilk sıfır aracım olucak .. :) işalah diğer tampon işlerni burdanda hallederm

atalayufuk
25-12-2008, 19:05
Arkadaşlar listeyi belirlemekle yükümlü arkadaşımızın akrabasının vefatı ve ailesinden birinin sağlık sorunu nedeni ile biraz duraksamak zorunda kaldık gecikmeler için özür dileriz.Gümrük işi ve kargo sorunu çözüldü.Az kaldı bizde sizin kadar sabırsızlanıyoruz çünkü benimde siparişlerim olacak

Yılmaz hala bir sonuç çıkmadımı? Bu konuda umarim diger je desing konulari gibi sirra kadem basmaz :) Ayrıca az kaldı derken? Bu az ne kadar sayılıyor 1 ayı geçtide :)
saygılar

howercraft
26-12-2008, 01:45
Sonuç çıktı kardeşim artık harekete geçiliyor.Bu hafta gümrük kargolama işleri görüşülüp halledilicek, ve yılbaşından sonrada siparişler alınmaya başlanacak biliyorsunuz hristiyanların kutsal bayramı olan noel 26 aralıkta kutlanmaya başlıyor ve büyük firmalarda iki hafta ila bir ay arasında değişen tatiller uygulanıyor bizde bu sürece kadar bürokratik işleri görücez.
Diğer konuları bilmem ama ben açtığım her konunu arkasındayım eğer o konu güncelliğini yitirmişsse ya bir sorun vardır çözmeye çalışıyordumdur ya da uzaktan talepleri ve konuya olan ilgiyi izliyorumdur.Bende sır ve kadem lugata ters sözler :)
Sadece yorulunca bunalınca giderim ondada önceden herkesin haberi olur

sonerg
26-12-2008, 07:49
christmas 25 aralıktadır :)) Noel kutlamalari yilbasindan 6 gün önce 25 Aralik ta kutlanir ve dini bir bayramdir.

howercraft
27-12-2008, 02:44
yani illa itina ile düzeltilir diyosunuz konu dışına çıkmayalım.Aydınlatıcı bilgin için teşekkürler...

Elessar
28-12-2008, 01:15
yılmaz kardeşim bekliyoruz merakla haberleri

eupsrn
28-12-2008, 14:04
Emeğinize sağlık güzel çalışma olmuş :) valla bende araştırdım JE DESİGN SPOİLER'i kuzenim belçikada yaşıo ondan bile daha haber alamadım.Belçikada da yok :)) neyse şimdiden herkeze hayırlı olsun...

atalayufuk
30-12-2008, 18:20
Sonuç çıktı kardeşim artık harekete geçiliyor.Bu hafta gümrük kargolama işleri görüşülüp halledilicek, ve yılbaşından sonrada siparişler alınmaya başlanacak biliyorsunuz hristiyanların kutsal bayramı olan noel 26 aralıkta kutlanmaya başlıyor ve büyük firmalarda iki hafta ila bir ay arasında değişen tatiller uygulanıyor bizde bu sürece kadar bürokratik işleri görücez.
Diğer konuları bilmem ama ben açtığım her konunu arkasındayım eğer o konu güncelliğini yitirmişsse ya bir sorun vardır çözmeye çalışıyordumdur ya da uzaktan talepleri ve konuya olan ilgiyi izliyorumdur.Bende sır ve kadem lugata ters sözler :)
Sadece yorulunca bunalınca giderim ondada önceden herkesin haberi olur

Hadı hayırlısı olucak insallah.... Hepimiz adina çok sewindim. Je desing Spoiler Mutlaka olur umarım...?
Diger je desing konulari hepsi sirra kadem bastigi icin bu konu uzerindede olumsuz dusuncelerimi yazmadan gecemedim. tilsimli falan oldugunu düşüncem artık bu je desin konusunun dikkat et kendine Yılmaz :) yanlis ifade kurdumsa ozurdilerim
saygılar.

howercraft
30-12-2008, 21:20
Arkadaşlar Spoiler fiyatı 725 Avroya geliyor gümrükle ve kdv ile birlikte isteyenler parmak kaldırsın?