PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sigara içenlere

zapi
05-12-2008, 13:20
sigara içtiğim için kendimden utanıyorum...
http://videogaleri.hurriyet.com.tr/Video.aspx?s=5&vid=2946

seydi
05-12-2008, 13:24
12 yaşımdayken elime aldım o zıkkımı 32 yaşımda bir seferde bıraktım ve ogün bugündür elime hiç almadım aradan 2,5 sene geçti.:):):)
bırakabilemnin tek şartı istemek beyinde bitirmekdir 3. günün sonunda sigarayı aramadığınız gibi iğreniyorsunuz bile.Bırakmayı düşünen arkadaşlara tavsiyem azaltma yöntemine başvurmamaları birden kesip atmalarıdır:):):
sağlıklı ve bol oksijenli günler

emeğine sağlık

digiersoy
05-12-2008, 15:17
çok şükürki ben hiç içmedim ki dumanından bile nefret ediyorum ee nediyelim rabbim tiksindirtsin içenlere de bıraksınlar inşaallah :)

seydi
05-12-2008, 15:19
çok şükürki ben hiç içmedim ki dumanından bile nefret ediyorum ee nediyelim rabbim tiksindirtsin içenlere de bıraksınlar inşaallah :)

amin:)

*KORAY*
05-12-2008, 16:19
Günde 2 paket içiyorum bide. Bırakmak için ne gerekiyosa yapıcam hele bu videoyu izledikten sonra bırakmamak enayilik.

HHaKo
05-12-2008, 18:34
Bunu izlemiştim ztn izledikten sonra bi 3-4 gün sigara içemedim.. O yüzden tekrar izlemek istemiyorum :D

Yasal Uyarı : Sigara saglıga zararlıdır

gkn
05-12-2008, 18:51
Sigara gibi kötü alışkanlıklarım yok ama bu videoların alkol gibi olanı gelirse ozaman kötü :D

leon sport
05-12-2008, 18:57
sigaranın nekadar zararlı olduğunu anlamak için ille böyle şeyler izlemeye gerek yok.içen zaten neyi vücuduna aldığını gayet iyi biliyo..onun için ben böyle şeylerin sigarayı bırakmada çojta etkili olduğuna inanmıyorum...

skymz
05-12-2008, 19:23
Çok şükür ki 15 senelik alışkanlığıma 3 ay önce veda ettim..Benden mutlusu yok..Sigarayı bırakarak hayatımdaki en mükemmel kararı verdim....

atalayufuk
05-12-2008, 20:50
Guzel bir konu olmuş teşekurler...

Bir sabah iş yerime (int cafe) 2 tane 7-8 yaşlarında kız çocuk geldi. Öğretmenleri ödev vermiş sigaranin zararlarıyla ilgili resimler...

Ben o resimleri çocuklara buldum ve okullarina gönderdim. Sonra resimlere baka kalmışım derken resimlerin altındakı sigaranin zararlarını falan okuyayim derken elim winston light paketime gitti (kisa) :) kırdım attim paketi ve birdaha içmez oldum. aradan 1 sene geçti tesaduf bir sigara birakma biçimi.. o yuzden arkadaşımızın paylaşmış oldugu konu umarım birilerine faydası dokunur ve sigara olacak lanet beladan kurtulur.

yco
07-12-2008, 00:10
saçma ya da tuhaf gelecek belki ama memnunum sigara içmekten..
zararlarının farkındayım hissediyorum da ama ilk sigara son sigara dinlenirken kahveyle vs vs. gibi sigaralar benim çok hoşuma gidiyo..
Allah korusun bi gün ölümümüm sigaradan da olmayacağına inanıyorum..

bu arada videoyu çeken adam bu işi gönüllü yapmışsa helal olsun valla ne diyim..

BiRTaN_Altea
07-12-2008, 07:49
abi öyle böyle değil allaha çok şükür hiç içmedim ama annem babam deli gibi içiyor onlarada izletecem felaket bişey allahım herkesin kurtarsın sigara lanetinden.

cckoc
07-12-2008, 23:53
ben de başlıyım diyodum