Etiketlenen üyelerin listesi

Beğen Beğen:  535
Sayfa 14/64 İlkİlk ... 4121314151624 ... SonSon
1268 sonuçtan 261 ile 280 arası
    ApolloBlue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SCT Kıdemli Üyesi

Durum
    İsim
    Tugay
    Kan Grubu
    B Rh (+)
    Aracı
    Leon 1.4 TSI FR 150 HP DSG ACT S&S
    Yer
    Muğla [48]
    Semt
    Bodrum
    Konular
    31
    Likes (Verilen)
    2533
    Likes (Alınan)
    1597
    Plaka

15 Agustos 2016 da izmir vosmer den 78.000 TL ye aldim(1.4 Tsi Dsg 150 hp - FR Plus paket Apollo Mavi)Genel olarak degerlendirdigimde fiyat / perf olarak alinicak baska ne arac olabilir diye kendime sordugumda bir cevap hala bulamiyorum..Kısaca olay bu..Rampada vites 7 de devir 1.700 lerde hızım 80-90 ve arac vites bile düşürmeden gidiyor..konfor yol tutus ve ozellikleriyle yeterince tatmin edici ve dikkat cekici,Bodrumda yasiyorum ve isiklarda duran luks bmw mercedesler bile araca inceden bakiyor bu bir gercek,cunku bodrumda cok luks arac var ama FR sadece 2 tane var şu an için 😆

2. Likes kemalserkan bu mesajı beğendi.
    SCT Üyesi

Durum
    İsim
    Lütfü Can
    Kan Grubu
    0 Rh (+)
    Aracı
    Leon 1.2 TSI DSG Style S&S
    Yer
    Tekirdağ [59]
    Semt
    Çorlu
    Konular
    3
    Likes (Verilen)
    11
    Likes (Alınan)
    16
    Plaka

Alıntı [C_a_N_e_R] demiş ki: Mesajı göster
    Doğuş'un genel tavrı bu şekilde hocam. Ama bir BMW servisinin de bundan farkı yok. Genel olarak otomabil bayileri sadece satarken çok iyi. Sattıktan sonraki desteği önemsemiyor.

Bu arada çorluda yaşıyorsunuz sanırım 59 plakadan ötürü Plaka işlemleri nasıl oldu. Ben de yakında almayı planlıyorum ikametim çorluda. Plaka seçmenize izin verdiler mi? İstanbuldaki bayi ile plaka konusunu nasıl halletiniz kısaca bi anlatabilirseniz bana yol göstermiş olursunuz.
    Evet çorludayım. Plaka için bi talepte bulunmadım açıkcası. Hep 59 Can xxx şeklinde bir plakam olsun isterdim, satış temsilcisi arkadaş kendi aracı için 2000tl gibi bir rakam verdiğini söyledi. Bende boşverin o zaman ne çıkıyorsa ekranda onu verin dedim. Plaka seçme işine çok girmek istemiyorlar açıkcası. Siz yine de şansınızı deneyin tabiki.

CNR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SCT Kıdemli Üyesi

Durum
    İsim
    Caner
    Kan Grubu
    A Rh (-)
    Aracı
    Leon 1.6 TDI CR Style Advanced Plus S&S
    Yer
    İstanbul [34]
    Semt
    Şile
    Konular
    43
    Likes (Verilen)
    1308
    Likes (Alınan)
    3887
    Plaka

Alıntı TB1PLC demiş ki: Mesajı göster
    Evet çorludayım. Plaka için bi talepte bulunmadım açıkcası. Hep 59 Can xxx şeklinde bir plakam olsun isterdim, satış temsilcisi arkadaş kendi aracı için 2000tl gibi bir rakam verdiğini söyledi. Bende boşverin o zaman ne çıkıyorsa ekranda onu verin dedim. Plaka seçme işine çok girmek istemiyorlar açıkcası. Siz yine de şansınızı deneyin tabiki.
    Plakayı bayide mi seçiyoruz? Çorluda 3 harf verilmiyor ki. Ben trafikten seçmek istiyorum babam polis yardımcı olur sanırım :Sct 001:

SCT Üyesi

Durum
    İsim
    Lütfü Can
    Kan Grubu
    0 Rh (+)
    Aracı
    Leon 1.2 TSI DSG Style S&S
    Yer
    Tekirdağ [59]
    Semt
    Çorlu
    Konular
    3
    Likes (Verilen)
    11
    Likes (Alınan)
    16
    Plaka

Plakayı bayide mi seçiyoruz? Çorluda 3 harf verilmiyor ki. Ben trafikten seçmek istiyorum babam polis yardımcı olur sanırım :Sct 001:
    Bana dedikleri arkadaslar ekranda ne gelirse onu yaziyorlar. Trafikle bi networklerimi var artik bilemiyorum. Ama bu işi babaniz çozer. Ben bu plakayi ayirttim dedikten sonra yok kardesim olmaz biz verecegiz gibi bisey yapamazlar.

dogus_83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SCT Kıdemli Üyesi

Durum
    İsim
    DOĞUŞ
    Kan Grubu
    A Rh (+)
    Aracı
    Leon FR 1.4 TSI 150 HP DSG
    Yer
    İstanbul [34]
    Semt
    Pendik
    Konular
    6
    Likes (Verilen)
    1051
    Likes (Alınan)
    1291
    Plaka

3 harfli plakalar çok pahalı tanıdık vasıtası ile sormama rağmen 3500 lira dediler bana. Cumartesi aracın siparişini veriyorum bu arada hayırlısı ile

SCT Kıdemli Üyesi

Durum
    İsim
    Caner
    Kan Grubu
    A Rh (-)
    Aracı
    Yer
    İstanbul [34]
    Semt
    Şile
    Konular
    43
    Likes (Verilen)
    1308
    Likes (Alınan)
    3887
    Plaka

Alıntı dogus_83 demiş ki: Mesajı göster
    3 harfli plakalar çok pahalı tanıdık vasıtası ile sormama rağmen 3500 lira dediler bana. Cumartesi aracın siparişini veriyorum bu arada hayırlısı ile
    İstanbul için sanırım hocam? Benim memlekette sadece 2 harf var 3 harfli hiç plaka yok Bizim daha önce verilen plakalardan FB yada FR istiyorum. C harfini çok istedim ama bizim ilçeye sanırım bu harf hiç verilmedi.

Bu arada ben de bu hafta siparişi vereceğim yüksek ihtimalle. Canıma tak etti. DH'den bi arkadaş 3000 TL'lik indirimin yıl sonuna kadar devam edeceğini ön görüyor. Ben de öyle hissediyorum. Verdiğim sipariş geldiğinde almak için tüm şartları zorlayacağım eğer yapamazsam da vazgeçip ikinci ele yönelicem mecbur. Ama kesinlikle aralık ayında araç mutlaka alacağım en geç.

1.6 TDI, Kırmızı Renk, Advanced Plus + Sunroof: 79.900 TL liste fiyatı. 76500'e alabilirsem süper olacak. Hadi hayırlısı.

SCT Kıdemli Üyesi

Durum
    İsim
    DOĞUŞ
    Kan Grubu
    A Rh (+)
    Aracı
    Yer
    İstanbul [34]
    Semt
    Pendik
    Konular
    6
    Likes (Verilen)
    1051
    Likes (Alınan)
    1291
    Plaka

İstanbul için sanırım hocam? Benim memlekette sadece 2 harf var 3 harfli hiç plaka yok Bizim daha önce verilen plakalardan FB yada FR istiyorum. C harfini çok istedim ama bizim ilçeye sanırım bu harf hiç verilmedi.

Bu arada ben de bu hafta siparişi vereceğim yüksek ihtimalle. Canıma tak etti. DH'den bi arkadaş 3000 TL'lik indirimin yıl sonuna kadar devam edeceğini ön görüyor. Ben de öyle hissediyorum. Verdiğim sipariş geldiğinde almak için tüm şartları zorlayacağım eğer yapamazsam da vazgeçip ikinci ele yönelicem mecbur. Ama kesinlikle aralık ayında araç mutlaka alacağım en geç.

1.6 TDI, Kırmızı Renk, Advanced Plus + Sunroof: 79.900 TL liste fiyatı. 76500'e alabilirsem süper olacak. Hadi hayırlısı.
    Evet istanbul icin 34 DGS plaka fiyati benim dedigim, FR icin en fazla 1250 lira indirim yaptilar bütün bayilerle konustum.şuan kampanya yo o yüzden indirim yapamıyoruz dediler tanıdık buldum 74 bine indirmeye calişıyorum..kapora olarakta min.5000 lira istiyorlar ve aracı almaktan vazgecersende kaporan yanıyor haberin olsun

SCT Kıdemli Üyesi

Durum
    İsim
    Caner
    Kan Grubu
    A Rh (-)
    Aracı
    Yer
    İstanbul [34]
    Semt
    Şile
    Konular
    43
    Likes (Verilen)
    1308
    Likes (Alınan)
    3887
    Plaka

Evet istanbul icin 34 DGS plaka fiyati benim dedigim, FR icin en fazla 1250 lira indirim yaptilar bütün bayilerle konustum.şuan kampanya yo o yüzden indirim yapamıyoruz dediler tanıdık buldum 74 bine indirmeye calişıyorum..kapora olarakta min.5000 lira istiyorlar ve aracı almaktan vazgecersende kaporan yanıyor haberin olsun
    Yok artık kapora yanma diye bişey yok diyor herkes o da nerden çıktı? Kimse kimsenin parasına çökemez. Maks. 1000 TL veriyorlar herkes kapora için. Bayiye sakın o kadar para vermeyin. Ayrıca istediğiniz zaman iptal edin paranızı kuruşu kuruşuna alırsınız.

Hatta @bilgetuna 200 TL vermişti kapora için :D Öyle söylemişti.

Ayrıca araç gelmeden nasıl indirim yapıyorlar? Çok çelişkili konuşuyor bayi sizle dikkat edin. Hangi bayiymiş bu 5000 isteyip de sonra vermeyecek olan? Adamın aklını alırlar.

SCT Kıdemli Üyesi

Durum
    İsim
    DOĞUŞ
    Kan Grubu
    A Rh (+)
    Aracı
    Yer
    İstanbul [34]
    Semt
    Pendik
    Konular
    6
    Likes (Verilen)
    1051
    Likes (Alınan)
    1291
    Plaka

Yok artık kapora yanma diye bişey yok diyor herkes o da nerden çıktı? Kimse kimsenin parasına çökemez. Maks. 1000 TL veriyorlar herkes kapora için. Bayiye sakın o kadar para vermeyin. Ayrıca istediğiniz zaman iptal edin paranızı kuruşu kuruşuna alırsınız.

Hatta @bilgetuna 200 TL vermişti kapora için :D Öyle söylemişti.

Ayrıca araç gelmeden nasıl indirim yapıyorlar? Çok çelişkili konuşuyor bayi sizle dikkat edin. Hangi bayiymiş bu 5000 isteyip de sonra vermeyecek olan? Adamın aklını alırlar.
    Özel siparis gecilen araçlardaki kapora miktari yüksekmiş öyle dediler, elde olan 1.2 tsi almak isteseydim onun kaporasi 1000 lira dediler. Şuanki liste fiyati uzerinden pazarlık ediyorsun araç kasım ayında geldigi zaman aracın fiyati neyse o gecerli oluyor aslında şuan yaptiğim pazarlık biraz havada kalmıs oluyor ama kasım ayında zam olmayacağı kesin sonucta

SCT Kıdemli Üyesi

Durum
    İsim
    Caner
    Kan Grubu
    A Rh (-)
    Aracı
    Yer
    İstanbul [34]
    Semt
    Şile
    Konular
    43
    Likes (Verilen)
    1308
    Likes (Alınan)
    3887
    Plaka

Özel siparis gecilen araçlardaki kapora miktari yüksekmiş öyle dediler, elde olan 1.2 tsi almak isteseydim onun kaporasi 1000 lira dediler. Şuanki liste fiyati uzerinden pazarlık ediyorsun araç kasım ayında geldigi zaman aracın fiyati neyse o gecerli oluyor aslında şuan yaptiğim pazarlık biraz havada kalmıs oluyor ama kasım ayında zam olmayacağı kesin sonucta
    Böyle bişey kesinlikle olamaz bayi yiyor sizi @bilgetuna baksın detaylı bilgi verecektir bize. Başkaları da özel siparişlerde önden fiyat konuşulmaz sadece gelince konuşulur diyordu. Herkes bişey konuşuyor kafayı yiyeceğim.

Bu arada elde olan araca kapora niye verelim o kısmı da anlamadım Bu nasıl bayi? Bence başka bayiden alın resmen size satmamak için herşeyi yapmışlar ona rağmen zoluyorsunuz.

SCT Kıdemli Üyesi

Durum
    İsim
    DOĞUŞ
    Kan Grubu
    A Rh (+)
    Aracı
    Yer
    İstanbul [34]
    Semt
    Pendik
    Konular
    6
    Likes (Verilen)
    1051
    Likes (Alınan)
    1291
    Plaka

Böyle bişey kesinlikle olamaz bayi yiyor sizi @bilgetuna baksın detaylı bilgi verecektir bize. Başkaları da özel siparişlerde önden fiyat konuşulmaz sadece gelince konuşulur diyordu. Herkes bişey konuşuyor kafayı yiyeceğim.

Bu arada elde olan araca kapora niye verelim o kısmı da anlamadım Bu nasıl bayi? Bence başka bayiden alın resmen size satmamak için herşeyi yapmışlar ona rağmen zoluyorsunuz.
    Yanlis anladın sanırım elde olan araç değil ben bu hafta kaporasıni verip aracın teslimatını kasım ayında yapılmasinı istedim o nedenle yüksek kapora istediler, bu hafta ispanyaya siparis gecilecek ve araç uretime girecek.Şimdiden usulen pazarlık yapiyoruz araç gelince asıl fiyat belli olacak zaten yani kasım ayında

ondercorduk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SCT Üyesi

Durum
    İsim
    Önder
    Kan Grubu
    0 Rh (+)
    Aracı
    Yer
    İstanbul [34]
    Semt
    Ataşehir
    Konular
    5
    Likes (Verilen)
    176
    Likes (Alınan)
    45
    Plaka

20 gün önce Erya'dan 75.700 TL'ye aldım.
    LEON FR 150 BG DSG (ACT'siz) 17" jant, sunroof,

Edit: Moonstone Gri

14. Likes kemalserkan, dogus_83 bu mesajı beğendi.
    SCT Kıdemli Üyesi

Durum
    İsim
    Caner
    Kan Grubu
    A Rh (-)
    Aracı
    Yer
    İstanbul [34]
    Semt
    Şile
    Konular
    43
    Likes (Verilen)
    1308
    Likes (Alınan)
    3887
    Plaka

Yanlis anladın sanırım elde olan araç değil ben bu hafta kaporasıni verip aracın teslimatını kasım ayında yapılmasinı istedim o nedenle yüksek kapora istediler, bu hafta ispanyaya siparis gecilecek ve araç uretime girecek.Şimdiden usulen pazarlık yapiyoruz araç gelince asıl fiyat belli olacak zaten yani kasım ayında
    1.2 TSI olan araç elde demiştiniz ya o sebeple öyle anladım. Yani bayide hazır bulunan aracı kendimize opsiyonlatabiliyormuyuz ben bunu 2 ay sonra alacağım al bu da kaparon şeklinde

SCT Kıdemli Üyesi

Durum
    İsim
    DOĞUŞ
    Kan Grubu
    A Rh (+)
    Aracı
    Yer
    İstanbul [34]
    Semt
    Pendik
    Konular
    6
    Likes (Verilen)
    1051
    Likes (Alınan)
    1291
    Plaka

1.2 TSI olan araç elde demiştiniz ya o sebeple öyle anladım. Yani bayide hazır bulunan aracı kendimize opsiyonlatabiliyormuyuz ben bunu 2 ay sonra alacağım al bu da kaparon şeklinde
    Yok hayır bayide olan araç icin 2 ay sonraya ayırtamazsın, sadece siparis verilecek araç icin gecerli benim dedigim yani eger sende bu hafta gidip kaporasını verip 1.2 tsi yada 1.6 tdi aracinin teslimatinı kasım ayinda istersen muhtemelen senden de yuksek kapora isteyecekler bir sor istersen

SCT Kıdemli Üyesi

Durum
    İsim
    DOĞUŞ
    Kan Grubu
    A Rh (+)
    Aracı
    Yer
    İstanbul [34]
    Semt
    Pendik
    Konular
    6
    Likes (Verilen)
    1051
    Likes (Alınan)
    1291
    Plaka

Alıntı ondercorduk demiş ki: Mesajı göster
    20 gün önce Erya'dan 75.700 TL'ye aldım.
    LEON FR 150 BG DSG (ACT'siz) 17" jant, sunroof,

Edit: Moonstone Gri
    Hayırlı olsun, Erya 3 gün önce banada aynı fiyatı verdi, Kayadibi 75200 e kadar indi

18. Likes ondercorduk bu mesajı beğendi.
    ondercorduk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SCT Üyesi

Durum
    İsim
    Önder
    Kan Grubu
    0 Rh (+)
    Aracı
    Yer
    İstanbul [34]
    Semt
    Ataşehir
    Konular
    5
    Likes (Verilen)
    176
    Likes (Alınan)
    45
    Plaka

Hayırlı olsun, Erya 3 gün önce banada aynı fiyatı verdi, Kayadibi 75200 e kadar indi
    Teşekkürler.
    Erya'da Rümeysa hanım çok ilgilendi. Ödemeyi takip eden saatler içerisinde plaka, ruhsat her şey hazırdı. Hiç beklemeden otomobili teslim aldım; çok ilgili ve hızlılardı dersem abartmış olmam. Ayrıca bagaj havuzu ilave ettiler ve gizli özelliklerden bazılarını açtılar.

Kayadibi'nde Skoda Rapid Spaceback ile ilgilenmiştim. Ama Ümraniye Kayadibi yerine Sahrayı Cedit Erya'ya ulaşımım daha kolay olduğu için Erya'yı tercih etmiştim. Hem Erya hem Seat tercihim için mutluyum.

20. Likes dogus_83, kemalserkan bu mesajı beğendi.
    bilgetuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SCT Kıdemli Üyesi

Durum
    İsim
    Bilge
    Kan Grubu
    B Rh (+)
    Aracı
    Yok
    Yer
    İstanbul [34]
    Semt
    Taşdelen Çekmeköy
    Konular
    65
    Likes (Verilen)
    557
    Likes (Alınan)
    1560

Slm caner kardesim arkadaslar sipariş verdigin araca istersen 50 tl ver oyle birsey yok bayi siparis verirken fiyat ne ise onu verir pazarlikla birazda duserler arac geldiginde zam varsa yada kampanya varsa onagore fiyatı duser yada cogaltir kaporada ozgursunuz oyle birsey yok

SCT Kıdemli Üyesi

Durum
    İsim
    Bilge
    Kan Grubu
    B Rh (+)
    Aracı
    Yok
    Yer
    İstanbul [34]
    Semt
    Taşdelen Çekmeköy
    Konular
    65
    Likes (Verilen)
    557
    Likes (Alınan)
    1560

Yok hayır bayide olan araç icin 2 ay sonraya ayırtamazsın, sadece siparis verilecek araç icin gecerli benim dedigim yani eger sende bu hafta gidip kaporasını verip 1.2 tsi yada 1.6 tdi aracinin teslimatinı kasım ayinda istersen muhtemelen senden de yuksek kapora isteyecekler bir sor istersen
    Kardesim yok öyle birsey istedigin kadar ver kapora ben ilk arabamda 200 tl verdim ikincide 100 tl verdim ne alaka bin tl sizi yemeye calisiyorlar hatta arayin ayıp yaptignz söyleyin hangi bayiise

23. Likes dogus_83 bu mesajı beğendi.
    SCT Kıdemli Üyesi

Durum
    İsim
    DOĞUŞ
    Kan Grubu
    A Rh (+)
    Aracı
    Yer
    İstanbul [34]
    Semt
    Pendik
    Konular
    6
    Likes (Verilen)
    1051
    Likes (Alınan)
    1291
    Plaka

Alıntı bilgetuna demiş ki: Mesajı göster
    Kardesim yok öyle birsey istedigin kadar ver kapora ben ilk arabamda 200 tl verdim ikincide 100 tl verdim ne alaka bin tl sizi yemeye calisiyorlar hatta arayin ayıp yaptignz söyleyin hangi bayiise
    Hocam bunu duyduğum iyi oldu biri birisi 5000 biriside 7500 lira kapora istediler benden..yemeye calışiyorlar o zaman tamam ona göre davranacagım gidince bu adamlara o zaman..hala olmaz derlerse kalkar giderim almam derim

Sağolasın aydınlatma icin

25. Likes kemalserkan bu mesajı beğendi.
    SCT Kıdemli Üyesi

Durum
    İsim
    Bilge
    Kan Grubu
    B Rh (+)
    Aracı
    Yok
    Yer
    İstanbul [34]
    Semt
    Taşdelen Çekmeköy
    Konular
    65
    Likes (Verilen)
    557
    Likes (Alınan)
    1560

Hocam bunu duyduğum iyi oldu biri birisi 5000 biriside 7500 lira kapora istediler benden..yemeye calışiyorlar o zaman tamam ona göre davranacagım gidince bu adamlara o zaman..hala olmaz derlerse kalkar giderim almam derim

Sağolasın aydınlatma icin
    Bana ozelden cebini yaz kardesim cozelim isini az kaporayla yonlendireyim birine

Sayfa 14/64 İlkİlk ... 4121314151624 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)